KRS-One به Sedgwick 1520 نقل مکان می کند تا 50 سال هیپ هاپ را جشن بگیرد.

KRS-One برای جشن گرفتن 50 سالگی این سبک به زادگاه هیپ هاپ می رودهفتم سالگرد امسال

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، پیشگام افسانه‌ای هیپ‌هاپ Birthplaceofhiphop.nyc را راه‌اندازی می‌کند، یک ابتکار جدید که در آن عضو Boogie Down Productions مجموعه‌ای از برنامه‌های مبتنی بر جامعه را رهبری می‌کند که این ژانر در خیابان Sedgwick 1520 در برانکس، نیو ایجاد شده است. یورک. این همان ساختمانی بود که کول هرک و خواهرش سیندی کمبل میزبان برنامه بازگشت به مدرسه جام در 11 اوت 1973 بودند.

این برنامه ها شامل کلاس ها و نمایشگاه های پاپ آپ برای بزرگداشت تاریخ هیپ هاپ و بررسی عبارات فعلی آن است. یکی از کلاس ها مسترکلاس هیپ هاپ خواهد بود.

در روز سه‌شنبه (25 آوریل)، KRS-One با رهبران جامعه، مستاجرین و صاحبان ساختمان ملاقات خواهد کرد تا به‌طور رسمی برنامه‌هایی را که قرار است در روز تولد هیپ‌هاپ در تاریخ 11 اوت و به بعد برگزار شود، راه‌اندازی کند. «50هفتم سالگرد هیپ هاپ یک جنبش جهانی است که در وهله اول از قدرت، صدا و قدرت صحبت می کند – زمانی که آنها سعی کردند ما را ساکت کنند از صدای خود استفاده کردیم. زمانی که آنها سعی کردند ما را خفه کنند، از خلاقیت خود استفاده کردیم. ما این فرهنگ را ایجاد کردیم زیرا می‌خواستیم برجسته باشیم و از هنر خود دفاع کنیم. هیپ هاپ جنبش مردمی است. من برای نشان دادن این موضوع در فضایی که همه چیز در 1520 Sedgwick در مرکز اجتماعی آغاز شد، هیجان زده هستم. اینجا بودن، جایی که همه چیز از آنجا شروع شد، احساس درستی به نظر می‌رسد.»

KRS-One در مصاحبه با AllHipHop همچنین خواستار حروف بزرگ شدن هیپ هاپ شد. در این کنفرانس مطبوعاتی، من همچنین از همه نشریات – مجلات، لغت نامه ها، مؤسسات انتشاراتی، روزنامه ها، و غیره- علاوه بر مقامات دولتی و سازمان های آنها، می خواهم که شروع به استفاده از هیپ هاپ با حروف بزرگ کنند، همانطور که نام ما است. فرهنگ.’ این یک اسم خاص است.» در نهایت، «هفته قدردانی هیپ هاپ» را نیز اعلام خواهم کرد که هر هفته سوم در ماه می برگزار می شود. امسال، هفته قدردانی هیپ هاپ از 16 تا 22 مه برگزار می شود. این نیز دارای یک سری رویدادهای برنامه ریزی شده است که در کنفرانس مطبوعاتی ما در 25 آوریل اعلام می شود.

KRS-One همچنین میزبان یک مسابقه لوگو برای جشن 50 خواهد بودهفتم سالگرد هیپ هاپ لوگوی برنده عناصر هیپ هاپ را تشخیص می دهد و سالگرد را جشن می گیرد و در عین حال الهام بخش نسل های آینده برای ادامه رشد و گسترش پیام هیپ هاپ است. KRS-One افزود: “من به ویژه در مورد این مسابقه جهانی لوگو هیجان زده هستم، ما از همه خلاقان، طراحان، هنرمندان گرافیتی دعوت می کنیم تا بهترین نمایش خود را از هیپ هاپ به ما نشان دهند.” از آنجایی که هیپ هاپ این نقطه عطف تاریخی را رقم می زند، ما به دنبال این نسل از خلاقان، طراحان و علاقه مندان هیپ هاپ هستیم تا لوگوی رسمی هیپ هاپ 50 را ایجاد کنند.هفتم سالگرد.”

مسابقه در 28 آوریل آغاز می شود و تا 31 مه باز خواهد بود. مسابقه لوگو همچنین توسط هیئتی از اسطوره ها و نمادهای هیپ هاپ که در 25 آوریل اعلام می شود، داوری خواهد شد.