Kooda B به 54 ماه محکوم شد

کودا ب ، یکی از متهمان حماسه حقوقی بسیار تبلیغاتی 6ix9ine ، به 54 ماه محکوم شده است.

این حکم روز سه شنبه ، به نقل از Shawn Setaro ، متعلق به مجتمع صادر شد و همچنین شامل سه سال آزادی تحت نظارت است.

تابستان سال گذشته ، كودا بی هنگام حضور در دادگاه به دلیل ادعای ارتباط با تیراندازی رئیس كیف در خارج از هتل W در میدان تایمز ، خود را گناهكار كرد. كودا به اتهام حمله به یك سلاح خطرناك كه به كمك شراب بازی انجام می شود ، مقصر شناخته شد.

کودا بی ، که نام اصلی وی کینتا مک کنزی است ، در ماه اکتبر در نامه ای به قاضی گفت: “من مایلم مسئولیت کامل اقدامات خود را به عهده بگیرم.” “این یک انتخاب بسیار احمقانه ای بود که من انجام دادم. من به خودم اجازه دادم که با موفقیت و شهرت بیشتر به دنبال کسی بگردم و به حرفهای او گوش کنم. این کار درستی نبود. من پشیمانم و دیگر تکرار نمی شود. فکر کردم او دوست خوبی بود. من هیجان زده شدم که او آهنگی را به نام من نامگذاری کرد. “

در اظهارنظرهای روز سه شنبه ، قاضی پاول انگلمایر با هنر Kooda B مشكل داشت و به طور خاص به درج شعرهای وی در نامه مجازات اشاره كرد.

“[A] انگلمایر روز سه شنبه گفت: تعداد فیلم هایی که شما قبل از دستگیری در این مورد ساخته اید ، باعث تمجید و ترویج باندها می شود. “نامه مجازات دولت متن های شما را بازتولید می کند ، که با رپ زدن در مورد تیراندازی و آدم ربایی و سایر خشونت ها و اسلحه ، خشونت را تقویت می کند. و این ویدیوها در تابستان 2019 ساخته شده اند ، مدت ها پس از اتهام شما در این پرونده. من ناامید کننده بود بنابراین بگذارید صریح بگویم: شما باید بزرگ شوید و دیدگاه بالاتری نسبت به فعالیت باند کسب کنید. اگر به دنبال شغلی با رپ و اجراهای عمومی باشید ، امیدوارم که عاشقانه کردن خشونت باند را متوقف کنید. امیدوارم از این تجربه آموخته باشید که خشونت باند چیزی نیست که بتوان آن را جشن گرفت. “

در مجازات نامه مورد بحث دولت ، به تاریخ 23 اکتبر ، اشاره خاصی به آهنگهای “مراسم تشییع جنازه Blicky” ، “Walking Through the Ville (A Thousand Miles Remix)” ، “6IX9INE” ، “Quagmire” و موارد دیگر وجود دارد.

این داستان در حال به روز رسانی است.