کودکان و نوجوانان پاپ دود و کوآوو را در ویدئوی “هدف ماه”

به تصویر می کشند

آخرین ویدیو برای ترانه ای از آلبوم پس از مرگ Pop Smoke Shoot for the Stars ، Aim For the Moon رپر فقید را که بوبه Savage 12 ساله تصویر می کند می بیند.

با نماد ، Durag و همه چیز ، ویدیوی Pop Pop Smoke. برای “Aim for the Moon” یک رویکرد مبتکرانه با الهام از “Sky’s the Limit” بیگی را سرگرم کننده می گیرد. این آهنگ شامل Quavo است ، بنابراین یک کودک دیگر نیز وجود دارد که مانند رپر Migos نیز لباس پوشیده است. این ویدئو با لذت بردن از ثروتی که به دست آورده اند ، سوار بر اتومبیل های گران قیمت ، سرما خوردن در استخر ، خوردن چیزبرگر و پول نقد چشمگیر را نشان می دهد. Bouba Savage ، که یکی از دوستان نوجوان پاپ بود ، به وضوح در کلیپ پر زرق و برق اوقات خوشی را سپری می کند.

این ویدیو پس از شلیک برای ستاره ها می آید ، هدف برای ماه به نقطه شماره 1 دوباره بیلبورد 200. این رکورد که توسط مجری 50 Cent تولید شد ، در جایگاه نخست قرار گرفت و از آن زمان نتوانسته است به زیر شماره 4 برسد.

انتظار می رود کوآوو با اجرای “Aim for the Moon” و “Shake The Room” در طی جوایز BET Hip Hop به Pop Smoke ادای احترام کند. به افتخار وی.

فیلم “هدف ماه” را در بالا مشاهده کنید. “Article-bottom-event”>