Kid Cudi شرکت تولید و مدیریت موسیقی Mad Solar را راه اندازی می کند

به گزارش Deadline ، روز سه شنبه ، كید كودی از راه اندازی شركت مدیریت تولید و موسیقی خود Mad Solar با دنیس كامینگز ، كارینا مناشیل و برون خبر داد.

كودي در مورد راه اندازي شركت گفت: “فراتر از اينكه شركت توليدي من Mad Solar را راه اندازي كرده و با برون كه با خلاقيت و داستان گويي اش صنعت را دگرگون كرده است ، همكاري مي كنم.” “من آنقدر به تخته سنگ افتخار می کنم که در حال توسعه هستیم و نمی توانم منتظر شما بمانم تا ببینید چه چیزی پخته ایم.”

Entergalactic، مجموعه انیمیشن Netflix که آینده با همکاری کنیا باریس ساخته شده است ، توسط Mad Solar تولید می شود. کودی علاوه بر همکاری مشترک در ساخت سریال ، در این سریال بازی می کند و به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده بازی می کند. از همه مهمتر اینکه این مجموعه براساس موسیقی Cudi ساخته خواهد شد.

Cudi همچنین مراسم راه اندازی Mad Solar را در شبکه های اجتماعی جشن گرفت و نوشت: “آنها آماده نیستند.

هارون ال. گیلبرت ، رئیس برون ، در بیانیه ای برای Deadline گفت: “رشد اسکات مسکودی به عنوان یک خلاق و یک کارآفرین چشمگیر بوده است.” “برای برون ، رابطه استراتژیک با Mad Solar در تلاش ما برای حمایت از برترین خلاقان صنعت سرگرمی و همچنین گسترش دسترسی برون به بهترین ها در موسیقی کلاس و استعدادهای ورزشی از طریق بخش مدیریت Mad Solar کلیدی است.”

پست جدید  Bhad Bhabie اعتراف می کند که شش خالکوبی اصلی از زمانی که با هم قرار داشتند داشته است

در اوایل روز ، كودی به طرفداران اطمینان داد كه موسیقی جدیدی در راه است.

همین ماه گذشته ، كودی سومین قسمت از قسمت خود را اذیت كرد انسان روی ماه سریال با یک فیلم کوتاه.