Kid Cudi شرکت تولید و مدیریت موسیقی Mad Solar را راه اندازی می کند

به گزارش Deadline ، روز سه شنبه ، كید كودی از راه اندازی شركت مدیریت تولید و موسیقی خود Mad Solar با دنیس كامینگز ، كارینا مناشیل و برون خبر داد.

كودي در مورد راه اندازي شركت گفت: “فراتر از اينكه شركت توليدي من Mad Solar را راه اندازي كرده و با برون كه با خلاقيت و داستان گويي اش صنعت را دگرگون كرده است ، همكاري مي كنم.” “من آنقدر به تخته سنگ افتخار می کنم که در حال توسعه هستیم و نمی توانم منتظر شما بمانم تا ببینید چه چیزی پخته ایم.”

Entergalactic، مجموعه انیمیشن Netflix که آینده با همکاری کنیا باریس ساخته شده است ، توسط Mad Solar تولید می شود. کودی علاوه بر همکاری مشترک در ساخت سریال ، در این سریال بازی می کند و به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده بازی می کند. از همه مهمتر اینکه این مجموعه براساس موسیقی Cudi ساخته خواهد شد.

Cudi همچنین مراسم راه اندازی Mad Solar را در شبکه های اجتماعی جشن گرفت و نوشت: “آنها آماده نیستند.

هارون ال. گیلبرت ، رئیس برون ، در بیانیه ای برای Deadline گفت: “رشد اسکات مسکودی به عنوان یک خلاق و یک کارآفرین چشمگیر بوده است.” “برای برون ، رابطه استراتژیک با Mad Solar در تلاش ما برای حمایت از برترین خلاقان صنعت سرگرمی و همچنین گسترش دسترسی برون به بهترین ها در موسیقی کلاس و استعدادهای ورزشی از طریق بخش مدیریت Mad Solar کلیدی است.”

در اوایل روز ، كودی به طرفداران اطمینان داد كه موسیقی جدیدی در راه است.

همین ماه گذشته ، كودی سومین قسمت از قسمت خود را اذیت كرد انسان روی ماه سریال با یک فیلم کوتاه.