کندریک لامار روبرو “وفادار” است. دادخواست نقض حق نسخه برداری

کندریک لامار به عنوان یک متهم در یک دادخواست حق چاپ درباره آهنگ 2017 او “وفاداری” ، با حضور Rihanna ، به عنوان تجارت موسیقی در سراسر جهان اشاره می کند. این پرونده در روز جمعه 21 اوت در یک دادگاه فدرال کالیفرنیا توسط تهیه کننده موسیقی Terrance Hayes تشکیل شد. هایز ادعا کرد که تولید “LOYALTY”. از مسیر 2011 خود با عنوان “وفاداری” برداشته شد. دیگر افرادی که به عنوان متهم این پرونده معرفی شده اند ، تهیه کننده Terrace Martin ، To Pimp a Butterfly یوزف لیمبرگ ، و سرگرمی برتر داگ.

بر اساس شکایت ، هیز و مارتین یک همکاری مشترک در لیمبرگ داشتند. هایز ادعا می کند که وی آهنگ خود را به نام “وفاداری” در سال 2011 نوشت و در همان سال آهنگ را به همراه لیمبرگ ضبط کرد و جلسه پروژه را روی رایانه Leimberg نگه داشت. در این دادخواست ادعا شده است که مارتین از طریق رایانه لیمبرگ به دو قطعه هیز دسترسی داشته است – “وفاداری” اصلی 2011 و یک ریمیکس که در سال 2016 تولید شده است و همچنین کندریک لامار DAMN. آهنگ” كلی از آهنگ ها از جمله عنوان ، ملودی ، هارمونی و ریتم را كپی كرد. این شکایت همچنین ادعا می کند که مارتین آهنگ هایس را در پیش گرفت و “آن را از طریق سینت سایزر کند کرد و آن را با نمونه دیگری ترکیب کرد تا کپی برداری را در” LOYALTY “انجام دهد.”

هایز در جستجوی تمام سودهای “ادبیات کندریک” است. . ، “علاوه بر معادل” همه ضرر و زیان
از شاکی “که به دلیل نقض برجام و” هر مزیت پولی دیگری که توسط متهمین بدلیل نقض آنها به دست آمده ، مبلغ دقیقی است که باید در زمان محاکمه ثابت شود “علاوه بر هزینه های قانونی. شکایت کامل را در زیر مشاهده کنید. پیچفورک برای اظهار نظر به نمایندگان کندریک لامار رسیده است. نماینده ای برای تراس مارتین هیچ نظری ارائه نداد.