Karlae می گوید: جوان اوباش یک بار کل موجودی مجموعه لباس شنای خود را خریداری کرد

جریکا کارلا که تازه شروع به انتشار تک آهنگ خود “جیمی چو” کرد ، برای یک گپ در شبکه فاکس سول رها شد میکس در مورد چگونگی کمک به اوباش جوان

این خواننده رپ و طراح لباس فاش کرد که نامزد او Thug ، که از سال 2015 با او نامزد شده است ، یک بار کل مجموعه لباس شنای Karlae خود را خریداری کرده است تا به او کمک کند “او” را برای انجام دوباره همان کار در آینده سوق دهد. وی در علامت شش دقیقه ای مصاحبه فوق در پاسخ به این سوال که عاشقانه ترین کاری بود که توگ برای او انجام داده است. “اما این معنی زیادی داشت.”

کارلا اضافه کرد که در واقع انگیزه او بود و حتی به Thug گفته شد که “او را قادر می سازد”. وی ادامه داد: “او مثل این بود ،” نه ، این به او انگیزه می دهد. این فقط یک بار اتفاق می افتد ، اما آیا احساست را دوست نداری؟ ” “من این کار را کردم! من می خواستم روی هر کاری که کار می کردم سخت تر پیش بروم.”

در جاهای دیگر ظاهر خود ، جریکا همچنین در مورد رابطه اش با توگ و اینکه چگونه به او اعتماد می کند تا وقتی که به تور می رود وفادار باشد صحبت کرد. او همچنین به طور خلاصه به سبک او برای فیلم “جیمی چو” اشاره کرد ، و توضیح داد که وقتی او واقعاً از لباسی که انتخاب کرده خوشش می آید احساس راحتی می کند. وی درباره انتخاب مد خود گفت: “او فقط چیزهای معمولی را دوست ندارد و همه چیز را دارد.” “او فقط آن گه های پر زرق و برق دیوانه را دوست دارد.”

مصاحبه فوق را مشاهده کنید.