Kanye West نسخه کامل “نه نه نه”

کانیه وست نسخه رسمی “نه نه نه” – به اصطلاح “موسیقی تم” را برای تبلیغات بعید و طولانی مدت ریاست جمهوری خود ارائه داده است.

مولتی هیفن اولین جمعه بعدازظهر را در نمایش Power 92 Chicago DJ Pharris آغاز کرد. وست اولین كاری را قبل از پخش تایید كرد و كاور هنری توسط همكار قبلی خود وس لنگ را به اشتراك گذاشت.

وست اوایل این هفته در حالی كه جشن نظرسنجی انتخاباتی مطلوبی را برگزار می كرد ، “نه نه نه” را طعنه زد. نامعتبر باشد نامزد “جشن تولد” نتایج اولیه نظرسنجی را نشان داد که در اولین روز گشایش رای گیری در کنتاکی با 40000 رای وی را نشان داد. نتایج ادعا شده ، که غرب را از جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ترجیح می دهد ، در وب سایت Lex 18 قرار گرفت. با این حال ، ایستگاه خبری بعداً توضیح داد که این نظرسنجی از داده های ساختگی تشکیل شده است.

لکس 18 در توییتر منتشر کرد: “کسی یک لینک وب پنهان را کشف کرد که ما در طی انتخابات مقدماتی ژوئن از آن برای ارسال نتایج انتخابات آسوشیتدپرس استفاده کردیم. “پیوند قدیمی هنوز در حال جمع آوری داده های فعلی AP بود و نتایج آزمایش را نشان می داد ، که بخشی از آماده سازی AP قبل از انتخابات است. نتایج نشان داده شده معتبر نبودند. آنها فقط بخشی از یک آزمایش بودند. ما از کشف لینک وب پنهان شده و داده ها را از آن صفحه حذف کرده است. ما از هرگونه سردرگمی و پوزش خواستاریم. ” وی پیش نمایش 2 دقیقه ای “نه نه نه” را به اشتراک گذاشت که همراه با کلیپی از پیروزی اخیر خواکین باکلی KO برابر ایمپا کاسانگانادور بود. به ایمانش به جنگش برای نبرد بر علیه اساتید ضبطش.

“شما با یک نامزد ریاست جمهوری صحبت می کنید” ، او را رپ می کند. “من می دانم که تو فکر می کنی اوبی وان الان خسته شده است / پرش نکن ، آناکین ، من سطح بالاتری پیدا کردم / من مثل ملاقات با تیتو به ماه قدم می زنم … اگر خودم را در معرض خطر قرار دهم تا صاحبان خود را بدست آورم / آنها خود را در معرض خطر قرار می دهند تا استاد بمانند. “

” نه نه نه “اولین نمایش ضبط شده وست از زمان” ما را در خون بشویید “با بازی تراویس اسکات در ماه ژوئن است.

“نه نه نه” را در ویدئوی زیر گوش دهید:

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

همچنین