كانیه وست و نیك كانون قسمت 2 مصاحبه

را به اشتراک می گذارند = “ff-og-image-inserted”>

علی رغم اینکه کسی چنین چیزی را درخواست نکرده و علیرغم طاقت فرسا با توجه به اینکه دنیا در حال تأیید وجود چنین مواردی است ، کانیه وست و نیک کانن هنوز تصمیم گرفته اند قسمت 2 مصاحبه ظاهراً طولانی خود را به اشتراک بگذارند.

در کمتر از چهار دقیقه ، این بخش از بحث به مسائل ترامپ تبدیل می شود. البته ، احتمالاً با عدم تقویت بیشتر دامنه آن ، وضعیت همه ما بهتر خواهد بود ، اما من دور می شوم.

وست هنگام پرداختن به دوستی خود با جارد کوشنر ، با ادعای تلاش برای ملاقات با برنی سندرز که از این کار امتناع ورزید ، سعی در منطقی سازی آن داشت. او همچنین ادعا کرد که مایل به ملاقات با جو بایدن است ، اگرچه درک اینکه چه چیزی می تواند از چنین جلسه ای بدست آورد دشوار است. وست گفت ، “ملاقات” با هر کسی “، شبیه رفتار شخصیت کتاب مقدس عیسی مسیح است. وست گفت:” من از دیدار با بایدن خوب هستم. ” “من با کسی ملاقات می کردم. همه را دوست دارم. عیسی همه را دوست دارد.”

اندکی پس از مقایسه عیسی ، وست – که آخر هفته در جورجیا دیده شده بود با نوعی شیرین کاری “راه رفتن روی آب” جوئل اوستین ، نوازنده تبلیغات تلویزیونی – همان احساس را از زاویه شخصی تری تکرار کرد.

وی گفت: “من می توانم با هر کسی که می خواهم ملاقات کنم.” “شما می دانید چرا؟ چون من آزاد هستم.”

از آنجا ، وست – همانطور که قبلاً توسط کلیپ های تیزر مصاحبه مشترک کانن گزارش شده بود – به طور خلاصه “در جبهه گیری” با جمهوری خواهان بود. < / p>

“آیا کسی نمی تواند به من پول بدهد … من پول بیشتری نسبت به ترامپ بدست آورده ام” ، وست ادعا کرد ، همانطور که قبلا گزارش شد.

به هر حال ، اگر شما باید خود را در معرض خطر قرار دهید ، همه چیز بالا است. چنین چیزی.

این پست در حال به روزرسانی است.