کانیه از صندوق رأی گیری ریاست جمهوری ویرجینیا حذف شد

-virginia-ballot “class =” ff-og-image-inserted “>

تبلیغات ریاست جمهوری کانیه وست ادامه دارد غرق شدن.

روز پنجشنبه ، یک قاضی ویرجینیا دستور داد نام وست را از رای گیری ریاست جمهوری این ایالت حذف کنند ، پس از تعیین مبارزات انتخاباتی خود از تاکتیک های نادرست برای تأمین سوگندهای انتخاباتی استفاده کرد. مطابق با اسوشیتدپرس ، قاضی دادگاه دادگاه ریچموند ، جوی تیلور حکم داد که از هر 13 قسم مورد نیاز وست 11 مورد 11 مورد صادر شده است بی اعتبار؛ گزارش شده است که برخی از آنها از طریق “روشهای متقلبانه و / یا گمراه کننده” بدست آمده اند.

این خبر فقط یک هفته پس از ارسال هیئت انتخاباتی ویرجینیا اعلام کرد که وست 5000 امضای مورد نیاز و 13 تعهد حمایت از انتخاب کنندگان را ارسال کرده است. با این حال ، دو نفر از این انتخاب کنندگان – متان ویلسون و برایان رایت – این هفته با طرح یک دادخواست ادعا کردند که آنها فریب داده شده اند تا از مبارزات انتخاباتی وست حمایت کنند.

در قانون و جرم :

بر اساس شکایت ، نماینده ای از کمپین غرب در اوایل ماه با ویلسون تماس گرفت که از او خواست تا “انتخاب کننده ایالت” را امضا کند ، و گفت نام او “به استخر وارد می شود تا به صورت جداگانه انتخاب شود. بخشی از کالج انتخاباتی باشد. ” وی فقط فهمید که سندی که امضا کرده پس از تماس با خبرنگار خبری متعهد شده است که او انتخاب کننده مبارزات غرب باشد.

“ویلسون در نامه ای که امضا کرده و به همراه دادخواست ارسال شده است ، گفت:” نام كانیه وست هرگز برده نشده است.

وكیل وست بلافاصله به درخواست AP برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مغرور هیپ هاپ در اوایل ماه ژوئیه پیشنهاد طولانی رئیس جمهور خود را برای ریاست جمهوری اعلام کرد ، با بیان اینکه وی به عنوان نامزد” جشن تولد “نامزد شده است . از آن زمان ، مبارزات انتخاباتی وست به جاده های بلوک جاده ای رسید. نه تنها او از تعدادی رأی گیری در ایالت رد صلاحیت شد ، وی همچنین متهم به اجرای یک کمپین اسپویلر شده است که هدف آن کمک به انتخاب مجدد دونالد ترامپ است.

ترامپ هرگونه دخالت در کارزار وست را انکار کرد ، و ادعا کرد که از هیچ یک از عوامل GOP که از پیشنهاد ریاست جمهوری غرب حمایت می کردند ، بی اطلاع بود.

“من خیلی خوب با او کنار می آیم” ماه گذشته. “من او را دوست دارم ، همسرش [کیم کارداشیان] را دوست دارم … همسرش به افراد خاصی توصیه کرد که از زندان بیرون بیایند. آنها مدت طولانی در زندان بودند. مدت طولانی و طولانی. هرگز نباید این اتفاق می افتاد .. [کیم] قلب خوبی داشت ، قلب بسیار خوبی داشت. و من کانیه را خیلی دوست دارم ، اما نه ، من کاری ندارم که او روی صندوق رای بیاید. ما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. خواهیم دید که آیا او وارد رأی می شود. اما من درگیر نیستم. “

همچنین

<کنار کلاس = "کنار-پنل">