نامه Kanye Pens “Dear Future” به عنوان آگهی “NY Times” اجرا می شود: “من خدا را می بینم که آینده ای روشن برای ما فراهم می کند”

کانیه وست ، که هنوز در بیانیه های مطبوعاتی به عنوان “کاندیدای ریاست جمهوری” توصیف می شود ، روز جمعه نامه ای سرگشاده منتشر کرد که در آن می گوید یک قدرت بالاتر خانه “همه” را به عنوان بخشی از سناریوی باغ Eden-esque فراهم می کند.

این نامه خطاب به “آینده” است و این هفته به عنوان یک آگهی دو صفحه ای در New یورک تایمز.

“وست ، که در ماه ژوئیه توسط والدین برنامه ریزی شده مورد انتقاد قرار گرفت ، به نظر می رسد” آینده شاد و سالم ما مانند باغ جدید عدن است که کودکان در آن می دوند و سالخوردگان از اینکه جهان ما چه زیبا شده است ” وی اظهار داشت: “آینده ما برای همه خانه دارد. آینده ما برای همه غذا دارد. آینده ما عشق دارد. آینده ما بدون بدهی است ، شرم ، گناه ، نگرانی ، استرس ، جنگ ، حرص و آز ، نفرت ، سو mis استفاده از قدرت ، تعصبات ، دستكاری و تبعیض ، “وی گفت ، آن را با آنچه ممکن است باشد یا ممکن است نباشد ، تبلیغات با تاخیر برای LP مسیحی 2019 خود عنوان کرد:” عیسی دوست دارد همه. “

این هفته بنیانگذار Yeezy ترتیب هولوگرام مرحوم رابرت کارداشیان را داد تا به دخترش کیم کارداشیان بگوید وست” از همه چیز “نابغه ترین ترین مرد در کل جهان است” .

به هر حال ، بیماری همه گیر COVID-19 همچنان یکی از دلایل نگرانی هر روز آمریکایی ها است. شاید نگران نباشید که چگونه امپراتوری West x Kardashian 2020 را به طرز فزاینده ای خسته کننده می گذراند ، می توان توجه و رفاه عمومی را بهتر فراهم کرد.

همچنین