كانیه از دریك و جی كول عذرخواهی می كند ، می گوید او موسیقی را تا پایان قرارداد

قطع كرده است

كانیه وست روز دوشنبه در توییتر پرید تا چند گلایه خود را پخش كند. < وست ورم توئیتر خود را با تهدید به انتشار دیگر موسیقی جدید "تا زمانی که قرارداد من با سونی و یونیورسال تمام نشود" آغاز کرد.

این اولین بار نیست که هنرمند Jesus Is King درگیر اختلاف بر سر معامله سابقه خود است. در سپتامبر 2019 ، كانیه علاوه بر جبران كردن پولی كه باید از سال 2015 به بعد از موسیقی خود گرفته بود ، با انتشارات EMI در مورد مالكیت آهنگهایی كه پس از اكتبر 2010 ساخته بود ، به توافق نامعلومی رسید.

در یک توییت دیگر ، وست خواست “قبل از اینکه خود را” موسی جدید “معرفی کند ،” قرارداد همه را در یونیورسال و سونی ببیند “.

من باید قرارداد همه را در یونیورسال و سونی ببینم

من نمی خواهم برده شدن مردمم را تماشا کنم

من زندگی خود را برای مردمم در معرض خط قرار می دهم < / p>

صنعت موسیقی و NBA کشتی برده امروزی هستند

من موسی جدید هستم
– شما (kanyewest) 15 سپتامبر 2020

كاني همچنين شركت رسانه اي فرانسوي Vivendi را كه داراي اكثريت سهام در گروه موسيقي جهاني است ، مورد هدف قرار داد.

خارج از مشكلاتش با سونی و یونیورسال ، ‘ی گفت او به دنبال عذرخواهی عمومی از جی كول و دریك است و خود را با نات ترنر مقایسه می كند. گرچه بعداً این توییت را پاک کرد و از غلط نوشتن نام خود ابراز تأسف کرد ، کانیه نوشت که “منتظر ملاقات با” جی ز است.

کانی سپس گفت که “برای همه برادران نهایت احترام را دارد” ، “ما باید یکدیگر را پیوند دهیم و به آنها احترام بگذاریم … دیگر هیچ چیزی را با برچسب هایی که متعلق به خود نیستیم تضعیف کنیم.”

من برای همه برادران نهایت احترام را قائلم
– شما (kanyewest) 15 سپتامبر 2020

من صنعت نیستم … اهمیتی نمی دهم … من در خدمت مسیح هستم … ما به شفای جهانی احتیاج داریم … دلم برای برادرانم تنگ شده است … من از بحث با سیاه امتناع می ورزم مردانی با برچسب هایی که ما متعلق به آنها نیستیم … حتی توییتر
– شما (kanyewest) 15 سپتامبر 2020

با تمایل بیشتر به بهبود جهان ، خواستار برادرانش شد تا “یکدیگر را دوست داشته باشند” ، و نوشت: “بیایید یکدیگر را دوست داشته باشیم … من برادرانم را دوست دارم و من دلتنگ دوستانم … صحبت واقعی. ”

پس از ادعای استیو استوته “صدمه دیده است که او معامله مک دونالد را انجام نداده است” ، وست که نامزد ریاست جمهوری است ، از مدیر موسیقی قدیمی و متخصص مارک نیکس دوباره نام برد ، و نقل قول از ظاهر استوته را به اشتراک گذاشت در اتاق هیئت مدیره: پادکست خارج از دفتر که در آن او گفت ، “من نمی خواهم کسی سیاه پوست رای بدهد به Kanye West.” به جای دونالد ترامپ ، عالی است. این به مبارزات انتخاباتی بایدن کمک خواهد کرد. ” “اما من نمی خواهم سیاه پوستان که به فکر رای دادن به بایدن ، رای دادن به کانیه وست ، در بازارها ، مناطقی هستند که او به عنوان کاندیدا ثبت شده است. این به ما آسیب خواهد رساند.”