Just John در آغوش انزوا ، فیلمهای زامبی و سرنوشت است

کاملاً ثابت شده است که سال 2020 یک سال چالش برانگیز بوده است. (برای. بنابراین. بسیاری از دلایل.) اما برای Just John ، این چالش بخشی از سفر است. وی گفت: “فقط به این دلیل که دنیای خارج در یک بن بست به معنای دنیای داخلی شما نیست” ، هفته قبل که ما تلفنی صحبت کردیم ، درست قبل از انتشار اخبار مبنی بر اینکه GTA به سمت قفل دیگری حرکت کرده است ، می گوید.

از نظر جان ، امسال بدشانسی نیست. یا زمان شلوغ کاری برای یک هنرمند تورنتویی در صعود پس از سال 2019 ، آهنگ Just John x Dom Dias “Soundboi” را به سرود رسمی رپتورها پیش از اجرای عنوان حماسی تیم تبدیل کرد. این فقط سرنوشت است.

او توضیح می دهد: “بعضی مواقع در زندگی شما احساس می کنید پشت به دیوار هستید.” “آنچه قرار است اتفاق بیفتد تا شما را به نسخه تکامل یافته تری از خود تبدیل کنید و باید از آن استفاده کنید. شما باید از همه چیز در زندگی استفاده کنید ، نه تنها از چیزهای خوب. ”

او از همه آن به عنوان الهام بخش آخرین EP خود استفاده کرد ، این سرنوشت است، که امروز همراه با یک فیلم کوتاه همراه افت می کند (آن را در زیر بررسی کنید) – در اینجا مضامین ادواری سه قطعه EP و مرگ و تولد دوباره بصری ساخته شده است. این فقط راه جان است که می تواند خودش را به عنوان یک عمل انفرادی پس از موفق معرفی کند دان سه گانه و تمام طول سال 2019 پروژه او با دیاس آزاد شد. و حداکثر استفاده را از کندی ناشی از همه گیری ایجاد کنید.

او می گوید: “زمان خوبی برای کشف هنرمندان جدید است ، زیرا مانند این است که واقعاً همه ما برای به اشتراک گذاشتن محتوا هستیم.” “احساس می کنم مردم وقت بیشتری برای هضم مطالب و امتحان چیز جدید دارند. بنابراین زمان خوبی برای آزمایش است. “

مجتمع با بومی اسکاربورو در مورد استقبال از انزوا ، تبدیل شدن به یک هنرمند “پس از ژانر” و برنامه های بزرگش برای سال 2021 صحبت کرد و چه زمانی این نقشه ها به سرانجام رسید؟ فقط آن را سرنوشت بنامید.

به من بگویید چگونه این سرنوشت است دور هم جمع شدند. آیا این چیزی است که در ابتدای سال روی آن کار کرده اید یا بیشتر از COVID الهام گرفته شده است؟

بنابراین “زخم باز” در ژانویه ساخته شد. و “هزار جنازه” در ماه مارس ساخته شد – درست در آغاز قفل ها. مثل بسکتبال بود [shut down]، صفر بیمار. وارد استودیو شوید و شروع به دادن آرنج به افراد کنید. این شروع به اتفاق افتادن بود و این زمانی بود که آن آهنگ پایین آمد. من داشتم در باره * فکر می کردم 28 روز بعد و زامبی ها و موارد دیگر. 28 ماه بعد. من عاشق فیلم های زامبی هستم ، بنابراین به این ترتیب به جهان فکر می کردم. بنابراین این آهنگ از آنجا ناشی شد و “روح سیاه” در ماه ژوئیه ساخته شد. اما همه آنها دقیقاً مانند احساسی که اکنون احساس می کنم صحبت می کنند – این ایده مرگ ، تحول و تولد دوباره ، اساساً این سرنوشت است واقعاً با

آیا موسیقی یا معنای موجود در پشت آن با توجه به مکانی که اکنون سر شما در مقایسه با زمانی که برای اولین بار کار در این آهنگ ها را شروع کردید ، تکامل یافته است؟

این پروژه نمونه ای از روند بهبودی است ، می دانید منظور من چیست؟ هر روز صبح دوباره متولد می شویم. هر روز در واقع می میریم. تاریک به نظر می رسد [Laughs.] اما واقعیت این است که ، هر روز ما دائما در حال مرگ هستیم و در حال تولد دوباره هستیم ، سلول های پوست ما به طور مداوم در حال بازسازی هستند. بنابراین وقتی اکنون “زخم باز” را گوش می دهم ، فقط به این فکر می کنم که این یک درمان است. این رکوردی است که برای بهبود استفاده می شود.

اما به نوعی تقریباً چرخه ای است ، جایی که مثل هر آنچه که من در مورد آن ساخته ام چیزی است که در آن زمان در ژانویه برای بهبودی لازم داشتم. اما هنوز هم می تواند به عنوان ابزاری مورد استفاده قرار گیرد. برای کمک به من در بهبود هر آنچه که اکنون در زندگی می گذرانم. این ایده عدم نیاز به ترس ، زیرا این جهان فقط ترس را تغذیه می کند. و انتخاب عشق و انتخاب بخشش و انتخاب چیزهایی که گاهی اوقات کمی سخت ترند.

آیا برای حفظ تمرکز و انگیزه خلاقیت خود پس از قفل کردن مشکلی داشتید؟ یا آیا توانستید خیلی سریع با آن سازگار شوید؟

فکر کنم ازش استقبال کردم من چیزی شبیه یک سال پیش توییت کردم ، “انزوا یک هدیه است.” این قبل از COVID و همه موارد بود. چون فکر می کنم در تمام زندگی ما این یک چرخه ثابت است ، درست است؟ من زمانهایی را دوست دارم که دوست دارم ، باشه ، من الان جدا خواهم شد و فقط روی خودم کار می کنم و کارهایی را ایجاد می کنم که احساس می کنم نمونه ای از دوره ای است که من در این زمان فعلی طی می کنم زندگی من. و سپس من دوباره می خواهم بیرون بیایم ، و بیدار می شوم و می خواهم به اشتراک بگذارم ، و سپس به انزوا برمی گردم و دور می شوم. و سپس من قصد دارم بیرون بروم و به اشتراک بگذارم. من فکر می کنم گاهی اوقات با رسانه های اجتماعی و همه چیز همه چیز با هم مه می شود ، زیرا مردم همیشه احساس می کنند “من باید مرتباً کارهایی انجام دهم.” اما در عین حال ، دور شدن و تکامل به عنوان یک انسان نیز مهم است.

بنابراین من همه گیری را نپذیرفتم ، اما انزوا را پذیرفتم ، زیرا زمان بسیار خوبی بود که فقط ایده های خود را بدست آورم و جوجه کشی و رشد کنم. اما اکنون نیز واقعاً مشتاقانه منتظر حضور در آنجا هستم و این موسیقی جدید را اجرا می کنم و با مخاطبان جدید و طرفداران جدید ملاقات می کنم و فقط در حوزه واقعی شرکت می کنم.

“این یک دنیای جدید است ، یک زمان جدید است. ما به فلسفه های جدید نیاز داریم ، ما به ایده های جدید نیاز داریم. و ما به ستاره های راک جدید نیاز داریم.”

دیدم داری میگی در اینستاگرام که یکی از امیدهای شما برای این نسخه این بود که بتواند فضایی را برای افراد ایجاد کند تا کمتر احساس تنهایی کنند. و حدس می زنم که این یکی از نکات جالب در مورد موسیقی باشد ، درست است؟ این می تواند حتی در این زمان منزوی که هستیم ، احساس جامعه را تقویت کند.

انسان همین است. با استفاده از این پروژه ، او بسیار با نبرد با شیاطین درونی بازی می کند و ایده این است که امیدوارم این کار باعث شود کمی احساس تنهایی کنید. امیدوارم که این کار بتواند به شما کمک کند تا به نور خم شوید و با سایه های خود کنار بیایید. و امیدوارم که این کار بتواند به شما کمک کند بیاموزید و چیزهای ناشناخته را بپذیرید تا بتوانید واقعی ترین شکل خود را فعلاً به فعلیت برسانید.

سال گذشته برای شما سال بزرگی بود. با توجه به همه چیز ، چقدر مجبور شدید رها کنید و برنامه های خود را تنظیم کنید؟

احساس می کنم به نوعی همسو شده است ، زیرا من در حال تغییر دادن بسیاری از چیزها بودم ، کارهایی که به هر حال قصد انجام آنها را داشتم. فقط به این دلیل که این اولین پیشنهاد من به عنوان یک هنرمند انفرادی بود. کاری که قبلاً منتشر می کردم با همکار سنگین من ، Dom Dias بود. ما هنوز بهترین دوستان هستیم و او اعتبار این پروژه را دارد. او “سیاه روح” و “زخم باز” و “شبح سیاه” را مخلوط کرد.

با این اوصاف ، من قبلاً به نوعی چیزهای گذشته را ریخته و به این شکل جدیدی از خودم منتقل شده بودم. مانند ، بله ، نمایش ها لغو و همه چیز به تأخیر افتاد ، اما من فکر می کنم من قبلاً در این مسخ بودم که از زمان شروع سال 2020 شروع شده بود.

پذیرش “Soundboi” توسط Raptors سال گذشته لحظه ای بزرگ بود. آیا این به فشار اضافی شما منجر شد ، همانطور که می گفتید ، برای ادامه دادن فشار و بیرون آمدن با این EP جدید؟

راستش را بخواهید ، اینکه آهنگ شما بخشی از موسیقی متن رپتورز باشد برای چنین سال شگفت انگیز و تاریخی ، چنین برکت بود و من از این بابت بسیار سپاسگزارم. من از همه در سازمان رپتورز بسیار سپاسگزارم ، فقط از همه کسانی که این امکان را فراهم کردند.

من فکر می کنم وقتی نوبت به انتشار این اثر جدید رسید ، من فقط می دانستم که این واقعی ترین است ، [most] شکل معتبری از خودم ، و احساس خوبی داشت. احساس کردم … طرفداران و مخاطبانم متقابل هستند و مرا دنبال می کنند. و این بسیار عالی بوده است که می بینم وقتی موسیقی را رها می کنم ، مردم جهت جدید را دوست دارند و کاملاً از آن پشتیبانی می کنند و می خواهند بیشتر از آن بشنوند. و مطمئناً ما به آنها بیشتر می دهیم.

اوه آره در تورنتو فیلمبرداری شده است.

این یکی از موارد مورد علاقه من است. این خیلی به من الهام می کند. سپس 28 روز بعد یکی از موارد مورد علاقه من نیز هست. من هم فقط عاشق وحشت هستم. پسندیدن خانه 1000 جنازه چیزی است که قبلاً از بچگی من را می ترساند. [Laughs.] اما من بار دیگر آن را تماشا کردم ، مشخصاً قدیمی تر ، و واقعاً زیبایی آن را دوست داشتم. اما من قطعاً فیلم کوتاه را برای شما ارسال خواهم کرد. زیرا شما واقعاً باید همه چیز را بررسی کنید.

آیا حال و هوای مشابه فیلم “هزار جسد” است؟

“هزار جسد” ویدئویی است که از فیلم کوتاه بیرون آمده است. این یک کارگردان است که از سه رکورد جمع شده استفاده می کند. “هزار جسد” هنوز در این فیلم کوتاه است ، اما برش های مختلفی وجود دارد و سپس “روح سیاه” یک ویدیو دارد و همچنین “زخم باز” یک ویدیو دارد. بنابراین همه اینها در این پروژه منسجم با هم است. همراه با چند اسکیت و گفتگوی مناظر نیز.

آیا وقتی از نوبت انتشار می گذرد ، از تنظیم کل تصویر لذت می برید؟ نه فقط موسیقی ، بلکه این هنر تجسمی همراه آن ، فیلم های کوتاه ، همه اینها؟

این همه مهم است. ما دو چشم داریم و دو گوش داریم. من فکر می کنم امروز هنرمندان ، ما باید همیشه به این چیزها فکر کنیم و یک تجربه بالقوه برای مخاطبان خود ایجاد کنیم. و من طرفداران و هوادارانم را دوست دارم ، زیرا آنها می دانند که قرار است موسیقی جدیدی بدست آورند ، همچنین تصاویری دیوانه وار به دست خواهند آورد.

من برنامه اکران “هزار جسد” در هالووین ، “شبح سیاه” جمعه سیزدهم را دوست دارم. اکنون شما در جمعه سیاه به کاهش کامل EP رسیده اید. من فرض می کنم که این اتفاق عمدی بوده است و فقط تصادفی شاد نبوده است؟
[Laughs.] من حتی نمی دانستم که! مانند ، چیز هالووین ، بله. اما همه اینها هم ترازی هستند. این همه سرنوشت است.

آیا از انتشار این روش همزمان ، سه ، چهار قطعه موسیقی لذت می برید؟ کار EP را انجام می دهید؟

به عنوان یک هنرمند جدید ، فقط احساس می کنم بهتر است. فرصت بیشتر است این فقط ساخت پایه است. از آنجا که گربه ها ، شما نمی دانید که چه زمانی قرار است با موسیقی شما تلاقی کنند ، درست است؟ برخی از گربه ها ممکن است همین الان به معنای واقعی کلمه من را کشف کرده باشند. مانند ، از “روح سیاه” ، آنها قصد دارند به هر چیز دیگری برگردند.

به خصوص در این عصر ، ما می خواهیم دائما چیزهایی را بیرون بکشیم. من می خواهم مدام چیزهایی را بیرون بیاورم تا زمانی که در نقطه ای باشم که بتوانم برای دو سال ناپدید شوم و بیرون بیایم و دارای ویژگی های مشابهی با آندره 3000 ، جی ز باشم. درست مثل پروژه های دیوانه. مانند ، ساد بیرون می آید. با این تصنیف آوازی دیوانه وار. [Laughs.] من تا آن زمان دائماً آزاد خواهم شد.

احساس می کنم به شما اجازه می دهد کمی بیشتر هم تجربه کنید ، چیزی که شما را دوست دارد همین الان.

خیلی درست است ، مرد این برای هنرمندانی که نمی خواهند در یک شیار بمانند بسیار مفید است. و من معتقدم که من یک هنرمند پس از ژانر هستم – نمی دانم همه هنوز در آغوش گرفتن این عنوان پست ژانر هستند یا خیر – اما ما در عصر پس از ژانر هستیم. این همان چیزی است که هست. اگر بخواهیم مواردی را دسته بندی کنیم ، می توانیم آن را چیزهایی بنامیم ، اما احساس می کنم همه هنرمندانی که در حال حاضر واقعاً کارهای هیجان انگیزی انجام می دهند ، پس از ژانر هستند.

پس بعد این سرنوشت است، اینجا سرنوشت شما را به کجا می کشاند؟ آیا هنوز به آن فکر کرده اید؟

سال آینده ، من ستاره راک عصر جدید هستم. این همان چیزی است که من می دانم در حال رخ دادن است. و من دور دنیا هستم. این یک دنیای جدید است ، یک زمان جدید است. ما به فلسفه های جدید ، به ایده های جدید نیاز داریم. و ما به ستاره های راک جدید نیاز داریم. و این نقشی است که من پر می کنم.