Juelz Santana اخیراً پس از گذراندن مدت زمان حبس در زندان به دلیل اتهام داشتن اسلحه ناشی از حادثه ای که طی آن سانتانا از آنجا فرار کرد ، آزاد شد.

 

یولز سانتانا توضیح می دهد که چرا او پس از کشف اسلحه در کیف خود از فرودگاه فرار کرده است جولز سانتانا به دلیل اتهام داشتن اسلحه اخیراً پس از گذراندن مدت زمان زندان آزاد شد. این اتهام ناشی از حادثه ای است که طی آن سانتانا از فرودگاه فرار کرده است. اکنون ، خواننده رپ تصمیم گرفته است توضیح دهد که دقیقاً چه اتفاقی برای فت جو افتاده است.

هنگام حضور در نمایش زنده اینستاگرام Fat Joe ، Juelz توضیح داد که او اسلحه را به طور اتفاقی به فرودگاه برد زیرا در اسلحه در کیسه ای بود که شامل لباسهای فیلمبرداری بود. سانتانا در HotNewHipHop گفت: “من به TSA می روم و کیفم را از طریق امنیت قرار می دهم … در ذهن من ، برای همه کسانی که گوش می دهند ، حتی فکر من را هم درگیر نمی کند.

” “من از طریق امنیت عبور کردم ، آن هم از طریق آن انجام شد. شخص از فرودگاه نیوآرک ، او مرا می شناسد. او قصد دارد کیف را چک کند. کسی از نقطه نمایش که صفحه نمایش است تماس گرفت و گفت ،” نه ، ما باید دوباره آن را اجرا کنیم . “” سانتانا گفت که از چک دوم استقبال کرد زیرا تصور کرد که هیچ چیز غیرقانونی در کیف نیست. اما امنیت اسلحه کوچک را پیدا کرد و به مقامات اطلاع داد. این باعث جولز پرواز یا حواس Juelz شد زیرا وی حکم رانندگی در نیوجرسی را داشت. “او به فت گفت:” این واقعیت که آنها حکم قضایی را داشتند و آنها گفتند مقامات بالاتر قصد دارند کیف شما را جستجو کنند.

بنابراین من مثل این هستم: “آنها” مرا برای آخر هفته قفل می کنند جو “من به معنای واقعی کلمه راه می رفتم. همه می گفتند ،” او فرودگاه را فرار کرد. او یک کفش داشت … “وارد کابین می شوم. در داغ 97 می شنوم … بنابراین نزدیک تختخواب من ، [داغ 97 ] گفت ، “خواننده رپ Juelz Santana پس از بازیافت اسلحه از کیف خود از فرودگاه نیوآرک فرار می کند.” من مثل “چه؟! هیچ اسلحه ای از کیف من بازیابی نمی شود.” ” تا زمانی که سانتانا در خانه بود ثبت نام نکرد که به طور تصادفی یک اسلحه گرم در کیف خود قرار داده است. وی بعداً خود را به مقامات رسمی تحویل داد و برای این حادثه به زندان پرداخت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، رویدادها و داستان های منحصر به فرد . داستانهای مرتبط همچنین به اشتراک گذاشتن این داستان