JT از راه انداختن توییت کردن: ‘Y’all Kill Me اقدام مثل توییتر همیشه بیدار بود’

JT از City Girls پس از مدت کوتاهی فشار دادن دکمه مکث ، به حساب تایید شده توییتر خود بازگشت.

همانطور که ممکن است بخاطر بسپارید یا یادتان نرود ، روز دوشنبه گزارشهای نادرستی راجع به جی تی که ظاهراً حساب خود را در میان ظاهر شدن مجدد توییتهای قدیمی لغو کرده است ، با خود به همراه آورد. در حالی که بسیاری از ماهیت این توییت ها را که از موضوعات مختلفی از R. Kelly گرفته تا نازی ها بود ، مورد انتقاد قرار دادند ، دیگران با بی اعتنایی نسبت به ظاهر شدن مجدد آنها واکنش نشان دادند.

روز سه شنبه بعد از ظهر ، JT با تعدادی تویت بازگشت به کسانی که به طور علنی با توییت های مطرح شده مورد بحث برخورد کرده اند ، تماس گرفت.

وی گفت ، “شما مرا می كشید ، مثل اینكه توییتر همیشه بیدار باشد” ، بعداً نظر خود را در توییتر به عنوان كاری كه برای سرگرمی انجام می داد در حالی كه طرف “مرده جدی” خود را برای زندگی خارج از رسانه های اجتماعی رزرو كرد ، به اشتراک گذاشت.

“اگر حساب شما از سال 2018 بگوید ، قوانین توییتر را رعایت نمی کنید [and] شما نمی توانید هیچ کس را لغو کنید ، “او در توییت دیگری گفت:” شما تازه به اینجا رسیدید و در جهت گیری هستید!

ماه گذشته ، JT و یونگ میامی برای ساخت ریمیکس “Pussy Talk” با Quavo ، Jack Harlow و Lil Wayne ارتباط برقرار کردند. نتایج زیر را دوباره مرور کنید: