جو ناگهان فاش کرد که با 6ix9ine از مصاحبه خودداری کرده است: “This Manipulative Little F * ck”

pg_1 / d14rghttfyqimdubf7xs / joe-budden-sirius-xm “class =” ff-og-image-inserted “>

< جو> ناگهان به صراحت اعلام کرد که علاقه چندانی به مصاحبه با 6ix9ine ندارد.

در یک قسمت جدید از پادکست جو ناگهانی با روری و مال ، بوتین گفت که اخیراً به او فرصت نشستن داده شده است. با رپر موهای رنگین کمان ، اما قبول نکرد. وی افزود که حتی اگر “بزرگترین مصاحبه در زندگی حرفه ای او باشد” اهمیتی ندارد که با 69 نفر صحبت کند.

ناگهان گفت که او از کسی از تیم Tekashi س askedال کرده است که چرا رپ با بهترین های خود نمی نشیند دوست DJ Akademiks. به او گفتند ، “این به روشی که اگر با شما باشد تحقق نخواهد یافت.”

سپس ناگهان فهمید که اردوگاه 6ix9ine همین فرصت را به جیلی دا کید ارائه می دهد: “حالا ، کاملاً شفاف می شود ، همانطور که برای جیلی هم انجام شد. ” “شما به دنبال افشای چیزی نیستید. شما می خواهید چیزی را کنار شخصی رسمی قرار دهید. شما می خواهید چیزی را در کنار کسی فاش کنید که با شما لعنتی نکرده است. به این نام است که شما به دنبال یک علامت مشترک هستید. وای ، این فاک کوچک دستکاری. بازگشت به دستکاری. “

ناگهان به این نتیجه رسید که 6ix9ine می خواهد کل صنعت رپ را” دستکاری “کند ، اما همچنین می خواهد از این” انرژی ناخوشایند “جلوگیری کند.

” و اکنون ما اینجا هستیم ، “او اضافه کرد. “پیش بینی های لعنتی بیلبورد ظاهر می شود. دورک در نهایت آلبوم خود را منتقل می کند ، نمی خواست با آن آشفتگی همراه شود. پیش بینی ها کمتر از آن است که یک هنرمند با 9 و 10 محافظ امنیتی به هر کجا که می رود سفر کند. ببینید ، این بخشی است که عموم مردم رمزگشایی نمی کنند. این که چه کسی فلاپ کرد و چه کسی نکرد. این چیزی است که در مقابل هزینه شده قرار می گیرد. “