جنیفر آنیستون به رأی دهندگان احتمالی Kanye West پیام می دهد: “این خنده دار نیست”

ثبت نام کنید برای رای دادن ، درخواست رای گیری ، یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. این آسان است!

كانیه وست نتوانست حمایت رئیس جمهور جنیفر آنیستون را تأمین كند.

بعد از ظهر جمعه ، بازیگر برنده امی به اینستاگرام اعلام کرد که او به 50 میلیون آمریکایی اضافه شده است که رای گیری زودهنگام را انتخاب کرده اند. او عکسی از خود در حالی که آراot خود را رها کرده بود ، منتشر کرد و حاوی شرح طولانی درباره اهمیت رأی دادن در انتخابات سال 2020 بود.

آنیستون فاش کرد که او رأی خود را به نام “جو بایدن” و نامزد انتخابات ریاست جمهوری “کمال” داده است هریس قبل از ارسال پیام به رای دهندگان احتمالی “جشن تولد” نوشت: “رای دادن به كانیه خنده دار نیست”. “من نمی دانم چگونه دیگری بگویم. لطفاً مسئولیت پذیر باشید.”

آنیستون همچنین دلیل برجسته کردن تقسیم فعلی کشور و خطرات رئیس جمهور دونالد ، توضیح داد که چرا برای حمایت از انتخابات دموکرات در انتخابات امسال تصمیم گرفته است ترامپ در برابر آمریکا موضع می گیرد.

“… رئیس جمهور فعلی ما تصمیم گرفته است که نژادپرستی مسئله ای نیست. او بارها و بارها علناً علم را نادیده گرفته است … افراد زیادی کشته شده اند”. “من از شما می خواهم اگر ما در مسیری که در حال حاضر هستیم باقی بمانیم واقعاً در نظر بگیرید که چه کسی بیشتر تحت تأثیر این انتخابات قرار خواهد گرفت … دختران شما ، جامعه LGBTQ + ، خواهران و برادران سیاه پوست ، افراد مسن با شرایط سلامتی ، و بچه ها و نوه های آینده شما (که وظیفه نجات سیاره ای را دارند که رهبری ما از صدمه زدن به آن سر باز می زند).

“همه این موارد مربوط به یک کاندیدا یا یک موضوع واحد نیست ، بلکه مربوط به آینده این کشور و جهان است. برای حقوق بشر برابر ، برای عشق و نجابت رأی دهید.”

از زمان اعلام پیشنهاد ریاست جمهوری خود در چهارم ژوئیه ، کانیه تلاش کرده است تا خود را به عنوان یک گزینه مناسب معرفی کند. مبارزات انتخاباتی وی که اکثراً خود تأمین بودجه بود ، در اکثر قریب به اتفاق ایالت ها موفق به دستیابی به آراot رایانه نشده است ، زیرا تنها واجد شرایط ده ها آرکانزاس ، کلرادو ، آیداهو ، آیووا ، کنتاکی ، لوئیزیانا ، مینه سوتا ، می سی سی پی ، اوکلاهما ، تنسی ، یوتا و ورمونت بوده است. . وی اکنون از آمریکایی ها می خواهد که به عنوان یک نامزد ثبت نام به او رأی دهند.