Jeezy درباره آهنگ های جدید “Therapy for My Soul” در مورد آنچه که رپ می کند بحث می کند

نه تنها Jeezy و Gucci Mane در افتتاحیه فصل 2 با یکدیگر روبرو هستند ورزوز، اما آلبوم آینده آدم برفی رکود اقتصادی 2 نیمه شب هم می ریزد.

و به طور خاص یک آلبوم با عنوان “Therapy for My Soul” جیزی را صدا می کند که فردی گیبس و 50 سنت را برای درگیری های گذشته صدا می کند. در مصاحبه جدیدی با آنجی مارتینز ، جیزی به این آهنگ پرداخت و بدون نام بردن مستقیم از هرکدام از خوانندگان رپ.

جیزی در حدود علامت 3:45 در بالا توضیح داد: “من احساس می کنم همان چیزی را که گفتم گفتم زیرا من می فهمم که مردم می خواهند س questionsال کنند اما این کار من است.” “من چنین احساسی دارم – نظر من نظر من است. کسی آن را دوست ندارد ، آنها باید آن را بفهمند. اما بسیاری از این مواد سنگین بودند زیرا این درست مثل دهه ها گمانه زنی بوده است و شما مثل لعنتی هستید ، که واقعاً چنین اتفاقی نیفتاده است. این برای من واقعی است زیرا این زندگی واقعی است و هنگامی که از اعتبار و اعتبار خود س isال می شوید و آن را محکم نگه می دارید ، باید واقعاً تعجب کنید که چه کسی واقعی است. “

این آهنگ دیروز وقتی جیزی آن را جلوتر از آهنگ خود انداخت ، خبرساز شد ورزوز نبرد و انتشار آلبوم. در پیست ، او در مورد روابط نامطبوع خود با گیبس صحبت می کند ، که زمانی با Jeezy’s CTE World امضا شد ، به گیبس گفت “این را تنها بگذار.”

به دنبال خواننده رپ کوئینز که پس از آزادی زودهنگام زندان ، جیزی را برای جوجه اردک زدن از BMF بیرون می کشد ، Jeezy 50 Cent را به عنوان “مردی بزرگ در اینستاگرام” محکوم می کند.

گیبس و 50 هر دو به جیزی پاسخ دادند ، گیبس به این واقعیت اشاره کرد که جیزی در حال انجام یک کار است ورزوز با گوچی ، که همکار جیزی ، پوکی لوک را کشت – و با فیف که مسخره کرد رکود اقتصادی 2 پوشش هنر.

بعداً در مصاحبه Jeezy با Martinez ، خواننده رپ پیش بینی کرد که برنده مسابقات خواهد شد ورزوز. وی در حوالی علامت 8:40 گفت: “من همیشه مهم نیستم که چه کسی روی آن صندلی نشسته است.”

وی همچنین درمورد اینکه آیا او و گوچی مسائل دیرینه خود را اتو می کنند یا خیر ، و در صورت وجود چه توصیه ای به دیگران در مورد چگونگی کدو گوشت گاو توصیه می کند. “ما باید بعد از این گفتگو داشته باشیم ورزوز. من می توانم در مورد آن به شما بگویم ، “او نزدیک به علامت 10:45 گفت. مکالمه کامل را از بالا مشاهده کنید.

این دو خواننده رپ پنجشنبه شب ساعت 8 بعد از ظهر به اتفاق هم می روند. گوچی در ابتدا نبرد آخر هفته را اعلام کرد و از آن زمان مشغول ترول کردن Jeezy در شبکه های اجتماعی است. آخرین تمسخر گووپ روز چهارشنبه بود ، وقتی که او نیز تمسخرهای جیزی را مسخره کرد رکود اقتصادی اثر هنری.