هزینه های دادرسی جی زی ، تیم Roc برای مادر آلوین کول و سایر افرادی که به دلیل اعتراض در ویسکانسین دستگیر شدند

جی زی هزینه دادگاه تعداد معترضین ویسکانسین را که پس از اعلام عدم اتهام علیه این افسر دستگیر شدند ، پرداخت کرد. که آلوین کول 17 ساله را به قتل رساند.

مادر کول ، تریسی در کنار چندین معترض دیگر که پنجشنبه شب به خیابان ها آمدند در واواتوسا زندانی شد. طبق اخبار CBS ، Hov و Team Roc همچنین مبلغی ناشناخته به عنوان هزینه دادرسی برای تریسی و دخترانش Taleavia ، Tristiana و Tahudah و همچنین چندین معترض دیگر پرداخت کردند. همچنین گفته شد که تریسی هنگام استفاده از مأموران “زور بیش از حد” هنگام دستگیری تظاهرکنندگان ، زخمی شده است. “قلب ما برای خانواده آلوین کول و جامعه واواتوسا می شکند. نه تنها دادستانی منطقه نتوانست افسر جوزف منسا را ​​به جرم قتل آلوین پاسخگو باشد ، بلکه پلیس محلی مادر الوین ، تریسی و خواهرانش را نیز دستگیر و زخمی کرد زیرا آنها در کنار پدر جیکوب بلیک به طور مسالمت آمیز اعتراض کردند. “دانیا دیاز ، مدیر اجرایی تیم Roc ، در بیانیه ای گفت.

اداره پلیس Wauwatosa روز پنجشنبه 24 نفر را به جرم شکستن ساعت 7 بعد از ظهر در شهر دستگیر کرد. مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب. مقامات گفتند که آنها همچنین می توانند شارژرهای اضافی را پس از بررسی فیلم ، گزارش و سایر شواهد صادر کنند.

تظاهرات پس از آن انجام شد که جان چیشولم ، دادستان منطقه میلواکی ، از اتهام زنی به جوزف منساح ، افسر Wauwatosa ، که در 2 فوریه به طور شلیک به کول شلیک کرد ، خودداری کرد. به گفته چیشولم ، “شواهد کافی” وجود داشت مبنی بر اینکه منشا “اعتقاد ذهنی لازم بودن نیروی کشنده و منطقی بودن عقاید” را داشت.

مقامات ادعا کرده اند که کول در دوره ای از سلاح به سلاح شلیک کرده است چیشولم گفت ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این نوجوان یک قبضه اسلحه 9 میلی متری مسروقه را در دست داشته است. با این حال ، خانواده وی در این روایت اختلاف نظر داشته اند.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">