Jay-Z Drops لیست پخش پایان سال با Drake ، Pop Smoke و موارد دیگر

با نزدیک شدن به پایان سال 2020 ، لیست های پایان سال کاملاً در حال اجرا هستند. روز پنجشنبه ، جی ز به این مسابقه پیوست ، لیست پخش 2020 خود را از طریق TIDAL به اشتراک گذاشت ، شامل آهنگ هایی از هنرمندانی مانند Drake ، Busta Rhymes ، Jay Electronica ، Pop Smoke ، Burna Boy و چندین نفر دیگر.

مجموعه آهنگ های اختصاصی TIDAL – که به درستی “2020 Vision COVID 19” لقب گرفته است – سعی می کند سال پرفراز و نشیبی را که همه ما داشته ایم ، محصور کند. با استفاده از جلد جلدی که نائومی اوزاکا با نقابی پوشیده بود و در مسابقات Open US زنان با نام جورج فلوید ، همه 40 آهنگ بسیار برجسته و هدفمند احساس می شدند.

و برای تنظیم مستقیم این رکورد ، Hov تنها شخصی است که می تواند عبارت “چشم انداز 2020” را حذف کند بدون اینکه کاملاً بی صدا به نظر برسد. لیست پخش ، فرورفتگان و جریانات سال 2020 را از طریق چشم انداز موسیقی متشکل از موسیقی Jay-Z به تصویر می کشد. همانند شروع سال ، لیست پخش با یادداشتی بالا با “سرباز جهانی” ساخته جی الکترونیک آغاز می شود و برای آهنگ هایی مانند “پرتوی اسکاتی” از فرددی گیبس و “ماشین شماره 85” به همین روند ادامه می یابد. او همچنین با درج “Spurs 3” ساخته كونوی عشق به جنبش رو به رشد گریسلدا را نشان می دهد. سپس ، هنگامی که به سست شدن “آزاد شیکاگو” و “کودک برفی” The Weeknd ، می رسیم ، قرنطینه اول را لنگ می زنیم ، و بقیه لیست پخش را دنبال می کنیم.

این اولین بار نیست که جی لیست پخش را در TIDAL حذف می کند. هوو که مردی است که هست ، تابستان گذشته دنباله یکی از لیست های پخش اولیه “ترانه هایی برای زنده ماندن” را با عنوان “ترانه هایی برای زنده ماندن 2” منتشر کرد ، زیرا اعتراضات گریبانگیر کشور شده بود. با ارائه آنچه که به عنوان یک تاریخ شفاهی از وضعیت سیاه و سفید در ایالات متحده احساس می شد ، لیست پخش 17 آهنگ شامل آهنگ هایی از ماروین گی ، نینا سیمون ، دشمن عمومی ، سیل جانسون ، تریسی چاپمن ، توپاک و خودش بود.

لیست پخش انحصاری Jay-Z Tidal “2020 Vision COVID 19” را در زیر گوش دهید.