Jadakiss می گوید که از فیلم های ترسناک در “Sway in the Morning” می ترسد

Jadakiss طرفدار فیلم های ترسناک نیست.

او در ادامه گفت: «من کاملاً از فیلم های ترسناک می ترسم تاب خوردن در صبح در حدود دقیقه 24:55 «علاوه بر اینکه اسم من جیسون است، نمی‌خواهم کاری با فیلم‌های ترسناک داشته باشم. من تا حد مرگ می ترسم، از فیلم های ترسناک متنفرم.»

او توضیح داد که در کودکی تجربه بدی از تماشای آنها داشته است زیرا هیچ خواهر و برادری نداشته است. من تک فرزند هستم، بنابراین خودم بزرگ شدم. من در گهواره پسرعموهایم بودم یا به سینما می رفتیم و باید تنها بروم خانه. آنها خواهر و برادر دارند، آنها خوب هستند.”

او افزود: “من در آنجا هستم، مایکل مایرز را می بینم، و با شنیدن لرزش کمدها، مادرم تا ساعت 12 به خانه نمی آید. من یکی از آنها تجربه های بدی با فیلم های ترسناک داشتم.”

برای تماشای فیلم های ترسناک، او باید تاکتیک های جدیدی را ارائه می کرد. او اکنون یا آنها را در حالت بی صدا تماشا می کند یا موسیقی متن دیگری را برای تغییر حال و هوا پخش می کند.

او به Sway گفت: «یک بار توانستم آنها را از ذهنم بیرون کنم، اما اکنون چیز جالبی که با یک فیلم ترسناک وجود دارد، اگر صدا را خاموش کنید، واقعاً یک کمدی است. “موسیقی را خاموش کنید، ترسناک نیست که بتوانید موسیقی متن خود را روی آن قرار دهید و واقعاً خیلی روی شما تأثیر نخواهد گذاشت.”

او ادامه داد: «آنها پیانوهای هورن و زهی وهم‌آور و همه این چیزها واقعاً با شما می‌مانند. من طرفدار فیلم های ترسناک نیستم.»

در حالی که او کمتر به تماشای فیلم هایی از آن ژانر اهمیت می داد، او و فابولوس این پروژه مشترک را منتشر کردند جمعه در خیابان الم در سال 2017، با الهام از شخصیت های شرور فردی کروگر و جیسون وورهیس. این آلبوم در شماره 10 بیلبورد 200 افتتاح شد و دارای ویژگی هایی از Styles P، French Montana، Teyana Taylor، Swizz Beatz و Future بود.

کل مصاحبه Jadakiss را در بالا تماشا کنید.