Jadakiss درباره کداک بلک صحبت می کند که او را وادار به انجام مجدد یک ویژگی می کند

پنج سال پیش، کداک بلک، LOX MC Jadakiss افسانه‌ای را برای ادای احترام به روز مادر رپر فلوریدا به نام «ماما» استخدام کرد.

در طول یک حضور در باشگاه صبحانه، از Jada پرسیده شد که آیا هنرمندان هرگز از او درخواست می کنند که یک شعر مهمان را دوباره اجرا کند، چیزی که Notorious BIG یک بار او را مجبور به انجام آن در “روز آخر” کرد. به گفته بومی Yonkers، کداک – که در آن زمان فقط یک جوان 20 ساله تازه وارد در بازی رپ بود – از او خواست تا ویژگی مهمان خود را تغییر دهد.

کداک بلک. مرد من یاک!» بوسه با خنده به اشتراک گذاشت. “یاک به من گفت که آن را عوض کنم، بله، و این مانند یک آهنگ در مورد مادرانمان بود.”

جادا اضافه کرد، “من مثل “یک…” هستم، اما من آن را تغییر دادم و او دوست داشت، “بدون شک.” من فردی هستم که کار کردن با او آسان است. برای من خنده دار بود. فکر می‌کنم با او صحبت کردم، ما در جریان بودیم – او از من پرسید، او در واقع این را گفت، فکر می‌کنم.»

در حالی که جادا از سال 2020 یک پروژه کامل منتشر نکرده است ایگناتیوس، رپر افسانه ای اخیراً ابراز تمایل کرده است که با جیم جونز پا به پا شود. ورزوز نبرد در ماه مارس، هنگام صحبت با حس درونیJadakiss گفت که او حاضر است با خواننده رپ Dipset و Dipset در یک مسابقه مجدد از نماد 2021 LOX v. ورزوز.

او گفت: “شما باید با مشاوران من صحبت کنید.” حس درونی. “من دوست دارم آن را پس بگیرم، می دانید منظورم چیست؟ چرا که نه؟ مطمئنا.”

جیم جونز فکر می‌کند در مورد یک مسابقه برگشت احتمالی، باید در مدیسون اسکوئر گاردن برگزار شود.

جونز به AllHipHop گفت: «من فکر می‌کنم برای انجام این کار در باغ، باغ بزرگ، با امنیت مناسب، به درستی راه‌اندازی شده تا همه اتاق تنفس داشته باشند، نیاز داریم. از آن به عنوان هیچ بهانه ای استفاده نمی کنیم، اما ما به یک مسابقه مجدد برای شهر نیاز داریم. من آن را مانند راکی ​​پس از باخت به آپولو کرید در آنجا قرار می دهم. … و ما مانند اسپاگتی داغ آماده خواهیم بود.