جادا پینکت اسمیت دلیل سخت تر بودن وی در بید را بیش از آنکه جادن باشد توضیح می دهد

/ jada-pinkett-smith-xm “class =” ff-og-image-inserted “>

واقعیت خشن سیاه پوستی در آمریکا یادگیری این است که شما باید حداقل دو برابر همتایان سفیدپوست خود سخت کار کنید تا به همان شناخت برسید. اکنون اقلیت دیگری را نیز به آن اضافه کنید – مانند زن بودن ، و تپه حتی شیب دارتر می شود. دانستن این نبرد شخصاً جادا پینکت اسمیت را مجبور کرد که نسبت به پسرش جادن نسبت به دخترش بید سخت تر باشد.

در طی یک قسمت اخیر از بحث جدول قرمز ، ویلو اسمیت به مادرش گفت که وقتی صحبت از جیدن شد آرامشش بیشتر از آن است که با او باشد.

“من می خواهم در درب … و او دارد کفش هایش را به پا می کند. ” “بین رفتار مادران سیاه پوست با دختران و پسرانشان تفاوت وجود دارد.”

جادا در مورد شکایت های دخترش باز بود و حتی تا حدودی موافقت کرد. پینکت اسمیت گفت: “او ممکن است نکته ای داشته باشد زیرا من می خواهم ،” نه ، شما باید در آن شرکت کنید “. در حالی که ، هنگام صحبت با جادن ، او می گفت “” تو ، نه “… و سپس من مثل این می شوم ،” و پدرش با این کار کنار می آید. اما تو ، مال من هستی. “

این بازیگر در ادامه توضیح داد که وی نسبت به بید بسیار سخت گیر بود زیرا او از شرایطی که به عنوان یک زن سیاه پوست در آمریکا با آن روبرو خواهد شد می داند و می خواهد اطمینان حاصل کند که برای انجام نبردهای لازم آماده است.

جادا ادامه داد: “از آنجا که من در این دنیا می دانم ، ما باید بیشتر کار کنیم.” “من می دانستم که او دو برابر سخت تر خواهد شد. من نیاز داشتم که قوی باشی زیرا می دانم این دنیا برای ما به عنوان زنان سیاه چطور است … بنابراین ترس من از داشتن یک دختر سیاه پوست – و آنچه که احساس می کردم او نیاز به حضور در این دنیا داشت – مرا در موقعیتی قرار ده که کمی نسبت به او سخت تر باشم و احتمالاً اینگونه است که با یکدیگر هستیم. “

بید همچنین توضیح داد که سختی های مادرش چگونه زندگی او را تحت تأثیر قرار داده است ، گفتن اینکه مردم او را “پست” می دانند زیرا او آنطور که ممکن است دوست داشته باشند منفعل نیست. اما ، او فکر می کند درسی که مادرش به او آموخته است – هرچند سخت اما – تأثیر مثبتی در زندگی او داشته است.

ویل گفت: “من به موقع به کار خود می پردازم.” “ما باید 10 برابر سخت کار کنیم.”

همچنین