Ja Rule در مورد بیلی مک فارلند که جشنواره Fyre II را اعلام می کند وزن می کند

Ja Rule در دومین دوره جشنواره Fyre شرکت نخواهد کرد.

جا گفت: “من چیزی در مورد آن نمی دانم.” مردم مجله “من در آن نیستم!”

آخر هفته گذشته، بیلی مک فارلند، که جشنواره بدنام 2017 را با جا بنیان گذاشت، اعلام کرد که این رویداد را برمی گرداند.

او در توییتر نوشت: “Fyre Festival II بالاخره در حال برگزاری است.” “به من بگو چرا باید دعوت شوی.”

در نوامبر 2019، Ja Rule از یک دعوی حقوقی 100 میلیون دلاری علیه مک فارلند مربوط به جشنواره Fyre اخراج شد. حکم قاضی یک سال پس از آن صادر شد که مک فارلند به شش سال زندان محکوم شد، او به اتهامات متعدد کلاهبرداری سیمی و همچنین کلاهبرداری از سرمایه گذاران از ده ها میلیون دلار در ارتباط با Fyre و رویدادهای دیگر اعتراف کرد. مک فارلند همچنین به بازپرداخت 26 میلیون دلاری که از سرمایه گذاران برای جشنواره دریافت کرده بود، موظف شد.

در مارس 2022، مک فارلند از مؤسسه اصلاحی فدرال میلان در میشیگان آزاد شد، جایی که چهار سال را پشت میله‌های زندان گذراند. ماه ها بعد، او با ABC به گفتگو نشست صبح بخیر آمریکا برای اولین مصاحبه تلویزیونی خود پس از آزادی از زندان.

مک فارلند گفت: من باید عذرخواهی کنم. و این اولین و آخرین کاری است که باید انجام شود. من مردم را ناامید کردم. من کارمندان را ناامید کردم. خانواده هایشان را ناامید کردم. من سرمایه گذاران را ناامید کردم. پس باید عذرخواهی کنم من اشتباه می کنم و این بد است.»

او ادامه داد: من اشتباه کردم. خراب کاری کردم. و من به شدت تحت تأثیر این میل ناامیدانه برای اثبات درستی مردم بودم. من این سرمایه گذاران، حامیان، کارمندان اولیه را داشتم و فکر می کنم آنقدر ناامن بودم که فکر می کردم تنها راه برای اثبات خودم به آنها موفقیت است. و این باعث شد من به این مسیر وحشتناک تصمیمات بد بیفتم.”