ILoveMakonnen می گوید که دریک یک بار او را “اریک بنت-آس با ظاهری ناب” خطاب کرد

مدت زمان ILoveMakonnen در OVO کوتاه بود. اندکی پس از اینکه دریک در سال 2014 در تک آهنگ موفق این ستاره نوظهور “سه شنبه” پرید، ماکونن و خواننده رپ تورنتو با هم اختلاف پیدا کردند که منجر به ترک آن اولی کمتر از دو سال پس از امضای یک قرارداد ضبط شد.

ماکونن در یک مصاحبه جدید با NPR Music (بالا)، جزئیات جدیدی از درگیری با دریک را به یاد آورد و فاش کرد که رابطه آنها در جشنواره Wireless 2015 تغییر کرد.

«آن موقع بود که فهمیدم چیزی عجیب است. فقط به این دلیل که وقتی سر صحنه بیرون آمدم… و من هم شروع به کاهش وزن کردم، درست است – دریک شوخی کوچکی انجام داده بود مانند: “او یک اریک بنت الاغ کوچک به نظر می رسد.” میدونی، ها-ها. و سپس من تازه شروع به احساس این حال و هوا کردم،” ماکنن به اشتراک گذاشت. مدت کوتاهی بعد، او با دریک روی صحنه رفت و “همانطور که قرار بود به شعرم بروم، آن را قطع کردند.”

به گفته ماکونن، مشکل دریک با او مربوط به تمایلات جنسی اولی نبود، که پس از امضای او با OVO علنی شد و شایعه شد که مشکلی بین این زوج وجود دارد. این مرد 34 ساله گفت توییت های گذشته در مورد مخالفت با Drizzy مشکل بود.

ماکونن به یاد می آورد که یکی از متنفرها در رسانه های اجتماعی گفته بود: «همه باید او را رها کنید، زیرا او گفت که آهنگ «تمرین» شما در سال 2011 لنگ است. او معتقد است که چنین اظهارنظرهایی صرفاً راهی برای او بوده است تا به دریک سایه خوش اخلاقی بیندازد. “[It’s] خروجی کوچک ما این تنها راه توجه ماست.» ماکنن به اشتراک گذاشت. “این هیچ چیز شخصی نیست.”

بعداً در گفتگوی خود با NPR، ماکونن اعتراف کرد که رابطه او با خدای 6 احتمالاً پس از اشاره به گوشت گاو شایعه آنها در سبک آزاد تیم وست وود که او را با ضربات دریک میله ها پخش می کرد به نقطه شکست خود رسید.

“سپس همه می گفتند، “تو دنبال دریک می روی.”

به مصاحبه کامل ILoveMakonnen با NPR Music بالا گوش دهید.