Ice-T: بابی شموردا و 50 سنت آخرین رپرهای Gangsta بودند

Ice-T به عنوان نیاکان رپ گانگستا ، یکی از قدیمی ترین زیر ژانرهای هیپ هاپ ، معتقد است که 50 سنت و بابی شموردا از آخرین رپرهای معتبر گانگستری اطراف هستند.

در طی مکالمه با Unique Access Ent. ، Ice-T در مورد حرفه موسیقی خود صحبت کرد ، در مورد ژانرهای دیگری که می خواهد بازی کند ، و گفت که او معتقد است 50 یکی از آخرین رپرهای گنگ استا در اطراف است زیرا “اساساً تجسم آن تصویر بود “از ژانر فرعی.

وی گفت: “برای من ، آخرین رپر گنگستر 50 سنت بود.” “از آنجا که او اساساً آن تصویر را مجسم می کند ،” من یک لعنتی نمی دهم “. 50 سنت واقعاً اعتقاد داشتی که نمی خواهی با او دمار از روزگارمان درآید. من شنیدم 50 سنت وقتی او با Fat Joe گوشتی می زد و مثل او بود ، “Fat Joe ، من درست در خیابان هستم. پیدا کردن یک * خیلی سخت است ** الف وقتی می دانید که او اسلحه گرفته است ، اینطور نیست؟ ‘ اما ، من فکر می کنم 50 آخرین کسی بود که به اعتقاد من این کار را انجام داد. “

وی ادامه داد که فکر می کند محصول کنونی رپرهای تله ای می تواند او را متقاعد کند که می توانند مواد مخدر بفروشند یا پول بدست آورند ، اما آنها او را به روشی که رپرهای گانگستری سنتی دارند نمی ترساند. وی ادامه داد: “یک رپ گنگستای واقعی باید کمی شما را بترساند.”

اما Ice-T پس از تأمل در مکالمه ، ادعای قبلی خود را اصلاح کرد و در عوض گفت که فکر می کند ممکن است بابی شموردا آخرین رپر گنگ استا باشد.

وی گفت: “شما می دانید آخرین رپر گنگستر واقعی چه کسی بود؟ بابی شموردا.” “اما ، این زمانی است که واقعی نگه داشتن آن اشتباه است. شما حفاری می کنید؟ این زمانی است که آنها پسران GS9 هستند … و شما می دانید که وقتی آنها را دیدم ، گفتم ،” این کمی n *** همانطور که احتمالاً تجارت است. این n کوچک *** به نظر می رسد وحشی است. ” اما آنها در حال نوشیدن میله ای برای خود بودند. “

Ice-T همچنین گفت که او فکر می کند رپ گانگستری اساساً مسیر خود را طی کرده است زیرا جهان فراتر از آنچه در آغاز بود رشد کرده است. دوران هیپ هاپ وی که تحت سلطه اپیدمی کراک ، خشونت باند و وحشیگری پلیس بود ، برای ارسال پیام به بقیه کشور به رپ گانگستری احتیاج داشت. اکنون که پیام به دلیل حمل کنندگان مشعل مانند خودش ، یخ مکعب و دیگران کاملاً دریافت شده است ، دیگر رپ گانگستری مانند گذشته ضرورتی ندارد. از این رو معتقد است که او بابی و 50 را از آخرین رپرهای گانگستری می داند.

تمام مکالمه Ice-T درباره رپ گانگستری را با Unique Access Ent مشاهده کنید. بالا بالا