توفان کریس با اتهامات قتل

متهم شد ff-og-image-inserted “>

توفان کریس در 22 اکتبر به اتهام قتل درجه دو در كادو پاریش ، لوئیزیانا متهم شد. هیئت منصفه بزرگ موافقت كرد كه به اتهامات مربوط به رپ 31 ساله متولد كریس دولی ، متوقف شدن در تیراندازی پیش برود در یک پمپ بنزین Shreveport که منجر به کشته شدن یک نفر شد.

تیراندازی در ماه ژوئن در یک Texaco در شهر لوئیزیانای غربی رخ داد. پس از گزارش تیراندازی در ساعات اولیه صبح پلیس به پمپ بنزین رسید. آنها Danzeria O. Farris 32 ساله را پیدا کردند که از زخم های متعدد تیراندازی رنج می برد. وی به یکی از بیمارستانهای اطراف منتقل شد و بعداً درگذشت.

طبق روزنامه Shreveport Times ، کریس ادعا کرد که پس از شروع مبارزه با اتومبیل Dooley ، برای دفاع از خود به سمت Farris شلیک کرد. پلیس گفت که تصاویر ادعای Dooley ضد تیراندازی است. او اندکی پس از حادثه دستگیر شد.

“مقامات در یک خبر خبری گفتند:” محققان توانستند از فیلم حادثه ای که کارآگاهان معتقدند دولی در دفاع از خود عمل نکرده است ، تهیه کنند.

علاوه بر اتهامات قتل ، رپر با اتهامات مربوط به اتومبیل مورد بحث روبرو است. به گفته مقامات ، مرسدس سدان 2016 در قلب تیراندازی در تگزاس برای شخص دیگری ثبت شده است. به همین ترتیب ، او به اتهام تصرف غیرقانونی وسیله نقلیه مواجه است.

توفان کریس با تک آهنگ “A Bay Bay” در سال 2007 شناخته می شود ، اولین آهنگی که باعث شد نمودارهای بیلبورد به 10 آهنگ برتر 100 داغ برسد. با این وجود علاقه به سرعت از بین رفت و انتشار آلبوم ها را متوقف کرد تا سال 2009.

همچنین