Hulu در حال توسعه مستند Freaknik «وحشی‌ترین مهمانی که هرگز گفته نشد»

Hulu در حال ساخت یک مستند درباره Freaknik، مهمانی افسانه ای HBCU است که در دهه 1990 محبوبیت زیادی پیدا کرد.

Freaknik: وحشی‌ترین مهمانی که هرگز گفته نشد با توجه به این موضوع، “ظهور و سقوط یک پیک نیک کوچک HBCU در آتلانتا را به تصویر می کشد که در یک مهمانی خیابانی تاثیرگذار منفجر شد و ATL را به عنوان یک صحنه فرهنگی مهم مورد توجه قرار داد.” تنوع.

کارگردانان برنده جایزه امی، جرالدین ال. پوراس و پی فرانک ویلیامز، جرمین دوپری، لوتر کمبل، پیتر بیتتنبندر، ملیسا کوپر برای درخواست جمعی، اریک توموسوناس برای فیلم‌های Swirl، تری راس، الکس آوانت، نیکی، به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه حضور دارند. بایلز و جی آلن

پس از شروع در اواسط دهه 1980 به عنوان یک گردهمایی سالانه پیک نیک برای HBCU های محلی، Freaknik به جشنواره ای تأثیرگذار تبدیل شد که فرهنگ آتلانتا را برای نزدیک به دو دهه تعریف کرد. هر سال، صدها هزار دانش‌آموز برای تعطیلات آخر هفته با برگزاری مسابقات رقص، کنسرت، مهمانی‌ها، رویدادهای ورزشی و نمایشگاه کار به شهر می‌روند.

در اواخر دهه 1990، Freaknik انتقاد گروه‌های مختلف از جمله کمیته آتلانتا برای تعطیلات بهار کالج سیاه را برانگیخت که از جامعه محلی خواست دیگر از جشنواره استقبال نکنند.

ما نمی‌توانیم از رویدادهایی که فعالیت‌های زننده، تجاوز جنسی، خشونت علیه زنان و نگرانی‌های امنیت عمومی را به همراه دارند، حمایت کنیم. این کمیته در سال 1998 به آسوشیتدپرس گفت: ماشین های آتش نشانی نمی توانند به قربانیان برسند و آمبولانس ها نمی توانند به موقع به بیمارستان ها برسند.