چگونه LVRN از نظر خود به عنوان برچسب ساخت سوپراستار تبدیل شد

-main-2020 “class =” ff-og-image-inserted “>

هنگامی که عشق رنسانس در سال 2012 آغاز به کار کرد ، ماموریت این مارک ساده بود: عاشق شدن را دوباره جذاب کنید.

دهه 90 شهرت زیادی در پخش سرودهای R&B عاشقانه داشت ، اما در دهه آینده ، صنعت تمرکز خود را به بالای 40 رکورد کلوپ پاپ و هیپ هاپ تغییر داد. Justice Baiden ، رئیس A&R در LVRN ، به مجتمع گفت: “اوایل دهه 2000 بازگشت گانگستر [موسیقی] بود و اواسط دهه 2000 اینگونه بود:” ما می توانیم سرانجام در موسیقی هیپ هاپ مهمانی بگیریم. ” وی افزود: “پس ، سریع به جایی که اکنون هستیم منتقل می شویم ، نوعی احیای مجدد وجود دارد. اما احساس می کنم از مرحله خنک شدن عاشق شدن که هدف ما بود عبور کردیم. ”

با چنین مأموریتی گسترده ، پنج بنیانگذار LVRN – Justice Baiden ، Tunde Balogun ، Sean Famoso ، Carlon Ramong و Junia Abaidoo – مجبور شدند شرکت را به تدریج بسازند. در سال 2013 ، آنها اولین هنرمند خود ، خواننده و خواننده رپ آتلانتا ، راوری را امضا کردند که رامونگ و بایدن قبلاً او را مدیریت می کردند. تا سال 2016 ، آنها دو هنرمند دیگر اضافه کردند: DRAM و 6lack.

“این دیوانه بود” ، رئیس جمهور LVRN ، آن روزهای ابتدایی را به یاد می آورد. “این Raury ، 6lack و DRAM بود. در این زمان ، راوری در سراسر جهان پرواز می کرد. DRAM داشت بلند می شد. و 6lack اخیراً از توافق قبلی خود خارج شده است. همه ما هنوز در حال آمدن بودیم. ”

از آن زمان ، عشق رنسانس گام های اساسی برای تحکیم میراث خود برداشت. اگرچه Raury در سال 2018 این برچسب را ترک کرد ، LVRN چندین بزرگترین اقدام در R&B و هیپ هاپ طی چند سال گذشته را انجام داده است ، از جمله 6lack ، Boogie و Summer Walker. در سال 2016 ، 6lack برای اولین پروژه خود Free 6LACK نامزد گرمی شد. و سال گذشته ، اولین آلبوم استودیویی Summer Walker ، Over It ، با استقبال منتقدان روبرو شد و تاکنون بیش از یک میلیون واحد فروخته است.

بالوگون می گوید: “ما می دانستیم كه چه چیزی می خواهیم بسازیم.” “ایده کارهایی که می توانیم انجام دهیم با گذشت زمان افزایش یافت ، اما ما می دانستیم که می خواهیم یک تجارت عالی بسازیم.”

سپس ، همه گیری COVID-19 آغاز شد.

از ماه مارس ، صنعت موسیقی وارونه شده است. بایدن می گوید: “این همه گیری” بیش از آنکه هنرمندان را تحت تأثیر قرار دهد ، بر مدیران تأثیر گذاشته است. “هنرمندان ما در حال حاضر به تنهایی منزوی هستند. قرنطینه از قبل برای آنها سبک زندگی بود. بنابراین ، از نظر روند خلاقیت آنها واقعاً تأثیری نداشت. ”

با چالش های جدی ، LVRN دو پروژه مهم را در قرنطینه کنار گذاشته است: 6lack’s 6pc Hot و Summer Walker’s Life On Earth. اگرچه ممکن است مراحل نوشتن و ضبط کردن قطع نشده باشد ، اما وقتی که صحبت از پخش آلبوم شد ، مجموعه مجبور شد بیرون از جعبه فکر کند.

“داشتن مالکیت و تعیین فرهنگ خود بسیار مهم است. مال شما نیست اگر واقعاً نمی توانید مالک آن شوید. ” – عدالت بایدن

بایدن توضیح می دهد: “وقتی آلبوم ها را بیرون می آوریم ، سعی می کنیم بهترین راه اجتماعی بودن را بفهمیم ، اما هنوز هم به وضوح به قوانینی که برای ما وضع شده احترام می گذاریم.” “ما از نظر یافتن راه های مختلف برای انجام کارهایی که قبلاً انجام شده اند ، مجبور به خلاقیت هستیم.”

در 26 ژوئن ، 6lack شش آهنگ EP خود را با 6 گرم داغ کنار گذاشت. همزمان با این پروژه ، تیم 6lackbox را راه اندازی كرد ، یك هاب دیجیتال كه محتوای اختصاصی و فعال سازی را ارائه می داد. از طریق 6lackbox ، طرفداران می توانند یک سس گرم داغ جدید 6lack ، 600 درجه را تحویل بگیرند که از طریق ربات های خودران به درب آنها می آید. LVRN همچنین با Postmates و یک رستوران محلی متعلق به سیاه پوستان برای تحویل بطری های سس رایگان با هر خرید سفارش خرید بال مرغ “6pc Hot” همکاری کرد. یا اینکه طرفداران می توانند از طریق فروشگاه دیجیتال واقعیت افزوده ، Chicken Shop ، به کالاهای موجود در محصولات خود بگردند.

شان فاموسو ، رئیس بازاریابی این لیبل ، می گوید که آنها می خواستند ایده هایی را ارائه دهند که شخص 6lack را به عنوان یک هنرمند توصیف می کند و محصولی غیر از تی شرت یا کلاه دار معمول ارائه دهد. “منظورم این است که همه با یک پروژه تجارت را رها می کنند ، اما چه کسی می دانیم که سس تند درست کند؟” فاموسو میگه “من فکر می کنم که او قادر بود یک محصول را با یک پروژه با یک پلت فرم جفت کند که همه چیز را مجسم می کند. 6lack برای ما واقعاً چیز جدیدی بود.”

عرضه برنامه Summer Walker’s Life On Earth ، که در 10 ژوئیه کاهش یافت ، همچنین شامل یک واقعیت افزوده است. پیش از انتشار این پروژه ، سامر لیست پیگیری را با یک فیلتر AR سفارشی فاش کرد که وقتی طرفداران تلفن های خود را به سمت آسمان نشان می دادند ، هر آهنگ را در کنار یک بشقاب پرنده نشان می داد.

کارلون رامونگ ، رئیس LVRN ، مدیر خلاقیت گفت که برای آنها مهم بود که جهانی در اطراف آلبوم او ایجاد کنند که طرفداران او را به هم نزدیک کند. وی توضیح می دهد: “با تابستان ، ما به طور واضح دوست نداریم كه او زیاد مسافرت داشته باشد ، بنابراین او قادر نبود با فعال سازی به بسیاری از شهرها برود.” “اما همچنین ، او طرفداران زیادی دارد. بنابراین برای ما مهم بود که فعال شویم ، در حالی که هنوز کارهایی که از نظر اجتماعی انجام می شود را انجام دهیم. حتی اگر او از نظر جسمی قادر به حضور در آنجا نباشد ، یافتن راه های جدید و خلاقانه برای آوردن طرفدارانش به دنیای آلبوم برای ما مهم بود. “

در اواسط همه گیر شدن ، تور وجود ندارد. مجبور کردن برچسب هایی مانند LVRN برای تنظیم تاکتیک های خود. هنرمندانی که به طور معمول بیشتر این سال را در جاده می گذراندند ، در حال کاوش واقعیت مجازی و فضاهای بازی بوده اند. هنرمندان در LVRN در یک فضای منحصر به فرد قرار دارند ، و بنیانگذاران اذعان می کنند که برخی از شرکت کنندگان در این نوشتار تنها و درون گرا هستند. سال گذشته ، سامر واکر پس از لغو تاریخ باقی مانده از تور آمریکای شمالی به دلیل اضطراب اجتماعی ، خبرساز شد. جونیا آبایدو ، رئیس تور و امور مالی در LVRN ، می گوید اولویت این برچسب یافتن راه های خلاقانه برای برجسته سازی هنرمندانشان در حالی که از شخصیت آنها پذیرایی می کند. Abaidoo توضیح می دهد: “ما سعی می کنیم کارهایی را انجام دهیم که برای هر هنرمند منطقی باشد.” وی گفت: “حتی اگر ما چند هنرمند داریم که بیشتر گوشه گیر و درون گرا هستند ، اما به روش های مختلفی بروز می کند. وقتی ما با نقاط قوت آنها و آنچه که آنها با آنها راحت هستند بازی می کنیم ، آنها می توانند در هر شرایطی رشد کنند ، اما قطعاً در عملکرد. ”

“ما می خواهیم یک شرکت جهانی سیاه باشیم.” – تونده بالوگون

Abaidoo به عنوان نمونه جوایز BET Summer’s 2020 BET با Usher را ذکر می کند. این فیلم در یک استودیوی صمیمی در برابر دو مرحله رویایی گرفته شده است. Abaidoo توضیح می دهد: [[سامر واكر] هنرمندی است كه در چنین محیطی رشد می كند ، جایی كه واقعاً می تواند محیط را كنترل كند. “او تیم دوربین خود را دارد که به او اعتماد دارد. او پدرش را دارد و ما آن را در شهری که وی در آن زندگی می کند شلیک کردیم. بنابراین می تواند برای افراد خاصی مثبت باشد. “

یک ماه بعد ، 6lack یک تجربه عملکرد بی نظیر دیگر ایجاد کرد. وی با مشارکت یوتیوب به زادگاه خود آتلانتا بازگشت و در آنجا یک اجرای مجازی زنده در پشت بام مشرف به شهر داشت. در حالی که این نمایش با عنوان “Live from the Edge” برای تبلیغ آخرین EP وی راه اندازی شده بود ، 6lack همچنین می خواست پیام دیگری بفرستد. در طول اجرای او ، یک صفحه بیلبورد تصاویر توانمندی از اعتراضات اخیر Black Lives Matter (ماده زندگی سیاه) نشان داد که در پی چندین قتل پلیس سیاه پوستان در سراسر کشور ایجاد شد.

اکثر مدیران در برچسب های اصلی شرکت ها سفید پوست هستند. ، اما عشق رنسانس در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد. تمام پنج بنیانگذار آن مشکی هستند که به گفته آنها تفاوت زیادی در نحوه عملکرد شرکت ایجاد می کند. بایدن و بالوگون علاوه بر خدمت بهتر به نیازها و اهداف هنرمندانشان ، توافق دارند كه این پیام مهمی را به نسل جدید متخصصان موسیقی مشتاق ارسال می كند.

“ما با پیشرفت ژانر و حرکت به جلو و فراتر رفتن از فضا ، ما شاهد اتفاقاتی هستیم که رخ داده است. این به محبوب ترین مکان در موسیقی تبدیل می شود. “بایدن توضیح می دهد. “مدیران باید انعکاس دهند ، زیرا شماره یک ، این یک چیز را می آموزد که ما باید به جوانان بیاموزیم: داشتن مالکیت و دیکته فرهنگ شما بسیار مهم است. مال شما نیست اگر واقعاً نمی توانید مالک آن شوید. ”

بایدن می افزاید ، “دلیل اینکه من می خواهم چنین کارهایی را انجام دهم این است که یک طرح کلی باشم و نشان دهم که اشکالی ندارد ، و ممکن است یک فرد سیاه پوست باشد و از نظر اجرایی در موسیقی کارهای بزرگی انجام دهد. ، “بایدن می گوید. “وقتی داشتم بالا می آمدم ، باید آن را می دیدم.”

عشق رنسانس نیز تأکید زیادی بر سلامت روان دارد. این برچسب اخیراً بخش بهداشت روان خود را برای کمک به هنرمندان و کارمندان برای کنار آمدن با مسائلی مانند اضطراب و افسردگی راه اندازی کرده است. بایدن می گوید که این ایده از ناامیدی ناشی از چرخه اخبار دائمی درباره هنرمندان در سکوت رنج می برد. “چه چیزهایی را مدام مشاهده می کنید یا ویژگی هایی که باید داشته باشیم برای اینکه هنرمندان مورد علاقه خود را ادامه ندهیم که برای ما جدی نیستند؟” او می پرسد.

در حال حاضر ، این بخش در ابتدای راه است ، اما رامونگ می گوید آنها قبلاً نتایج را مشاهده کرده اند. علاوه بر کاری که هنرمندان انجام می دهند ، مدیران یک جلسه گروه درمانی را برای مقابله با موانع روزمره آغاز کرده اند. رامونگ معتقد است که سلامت روان باید در اولویت هر شرکت سرگرمی باشد.

وی خاطرنشان كرد: “بدیهی است كه ما در دوره آزمایشی هستیم.” “این یک چیز جدید است ، اما برای هنرمندان و کارمندان شگفت انگیز است. برای مدت طولانی ، ما در مورد بازدیدها و پول و جذابیتی که در صنعت سرگرمی به وجود آمده است ، فکر کرده ایم و از افرادی که در آن کار می کنند مراقبت نمی کنیم یا از آن بهره مند نمی شویم. من فکر می کنم به طور کلی ، صنعت باید کار بهتری را انجام دهد که برای رفاه مردم در صنعت اجباری است. ”

مسلماً “نوار قرمز” زیادی وجود دارد که آنها باید کار کنند ، مانند تعهداتی که با ایجاد یک شرکت بهداشتی همراه است. اما بایدن می گوید نتیجه پرداخت ارزش ریسک دارد. او می گوید: “ما از این جهش ایمان استفاده می کنیم ، اما انجام کار درست یا آنچه احساس می کنید درست است هرگز آسان نخواهد بود”. “بنابراین ما فقط بسیاری از علائم هشدار دهنده ای را که داشته ایم دور می زنیم.”

آینده عشق رنسانس درخشان است. مدیران در مورد برنامه های آینده خود صحبت می کنند ، چندین طرح جدید از جمله اقدام به فیلم را مطرح می کنند. اما ماموریت آنها ، بیش از هر چیز ، تبدیل هنرمندان و شرکتشان به نیروگاه های جهانی است. وقتی نوبت به موفقیت این هنرمندان می رسد ، بالوگون می گوید آنها می دانستند كه “زمانی كه شروع به فروش پنج میلیون ركورد در سراسر جهان كردند و می توانستند در هر كشور یا قاره جهان به صحنه بروند” به این هدف رسیدند.

اگرچه در حال حاضر بیشتر کانون توجه ها تابستان و 6 ساعت است ، اما LVRN همچنین لیست خود را ایجاد کرده است. در حال حاضر ، در مجموع 9 هنرمند وجود دارد ، از جمله DRAM ، Boogie ، Cruel Santino و Kitty Kash. این مجموعه به ویژه در مورد جدیدترین خریداران خود مانند OMB Bloodbath ، Young Rog و Eli بسیار هیجان زده است.

Houston’s OMB Bloodbath آخرین زن این لیست است و او یک داستان الهام بخش برای گفتن دارد. بایدن می افزاید: “او مانند یک قهرمان در شهر خود است.” “او برای همیشه سنگ زنی کرده است ، و بدیهی است که این داستان اکثر رپرها است ، اما آنچه او را منحصر به فرد می کند این است که زندگی خود را بدون فرصت چرخانده است. معمولاً بزرگتر شدن برای مردم طول می کشد تا فقط بزرگتر شوند ، اما او یک تجربه زندگی واقعا خشن داشت. او مورد اصابت گلوله قرار گرفته و زندان را انجام داده و همه مواردی را که شما نمی خواهید برای شما اتفاق بیفتد انجام داده است. اما او همه آن چیزها را پشت سر گذاشت و در سنین بسیار کمی به آن طرف آمد و توانست مانند “یو ، من می خواهم برای جامعه خود درایورهای بوقلمون انجام دهم و شخصی باشم که به دنبال آنها هستند. ‘”

در همین حال ، الی شانزده ساله اصالتاً اهل منطقه متروپولیتن واشنگتن است ، اما بایدن از طریق یکی از دوستانش در یک کنسرت در فیلادلفیا با او ملاقات کرد. او می گوید برای انجام کاری خاص و واقعاً بسیار هیجان زده است. این بچه را بزرگ کن و فشارش بده. ”

مدیران در مورد اینکه در حال حاضر با چه کسانی رقابت می کنند پاسخ های متفاوتی دارند. برخی می گویند Dreamville یا کنترل کیفیت ، اما همه آنها می گویند که هدف اصلی این است که پیروی از برچسب هایی مانند Bad Boy Records یا LaFace. این کفش ها ممکن است کفش های بزرگی برای پر کردن باشند ، اما Balogun پیشنهاد می کند که آنها تازه شروع به کار کرده اند.

“ما تقریباً در ذهنیت هستیم ، ما یک شرکت سیاه جهانی خواهیم بود” “این همیشه بزرگتر می شود. همیشه چیز دیگری وجود دارد که ما همیشه سعی می کنیم خود راضی نباشیم. بنابراین ساختن [هنرمندان] ستاره های جهانی تثبیت شده ، امکان نمایش در برزیل ، این همان چیزی است که من صحبت می کنم … اگر شما به شرکت هایی مانند Motown ، Uptown ، Bad Boy ، LaFace نگاه می کنید ، آن دسته از مدیران اکنون صنعت را اداره می کنند و این همان چیزی است که ما می خواهیم. ”

همچنین

را نیز تماشا کنید