چگونه دریک قالب تاج و تخت را شکست

-music “class =” ff-og-image-inserted “>

“هیچ وقت اینقدر خوب نبوده است” ، جی ز با رپ گفت “چه چیزی بیشتر می توانم بگویم” را از LP آن زمان بازنشستگی ، آلبوم سیاه ، در 2003.

جی در اواسط تعطیل کردن اجرای بی سابقه ای بود که در آن طی هشت سال هشت آلبوم انفرادی منتشر کرد. اما شاید مهمتر از همه ، او متعهد شد که بی تردید به غزل سرایی ، فعالیت های تحسین شده منتقدان و تجاری موفق را آزاد کند ، و به عنوان مساعدترین خواننده رپ از زمان 2Pac ظاهر شود. اواخر دوره شکوفا شدن با استانداردهای رپ ، اولین آلبوم خود را در 26 سالگی منتشر کرد ، هوو هنوز هفت سال از اولین حضور خود ، “دلیل منطقی” در سال 1996 ، در سطح خدا قافیه بود.

قبلا G.O.A.T. وجود داشت. وقتی جی لحظه ای آن را ترک کرد زمزمه می کند. البته ، او پس از سه سال وقفه به رپ برمی گردد ، در مهمانان ظاهر می شود و پروژه های مشترکی را با R. Kelly (تجارت ناتمام) و Linkin Park (Collision Course) منتشر می کند. او از آن زمان هفت آلبوم دیگر را منتشر کرده است ، از جمله کارهای مشترک با Kanye West (Watch the Throne) و بیانسه (Everything Is Love).

اشعار جی ، همانطور که به نظر می رسد ، برای دریک هم صدق می کند. پسر در یازده سال رکوردشکنی است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت ندارد. او با حضور در “حساب بانکی Oprah’s” از Lil Yachty در ماه مارس ، از بازیگران Glee برای بیشترین ورودی ها (208) در Billboard Hot 100 عبور کرد. او در ماه آوریل با “Toosie Slide” هشتمین شماره 1 خود را در Hot 100 (پنجم به عنوان یک تکنواز) به دست آورد و با “Popstar” و “رکورد 10 بازدید برتر در تاریخ Hot 100 را شکست. یونان “، جفت تک آهنگهایی که او با دی جی خالد در ماه ژوئیه منتشر کرد. دریک در کمتر از نیمی از زمان موفق به تهیه یک کتاب رکورد قابل مقایسه با جی شده است. “سیلی بیشتر از بیتلز” بیش از حد اغراق آمیز نبود. و در این روند ، او معیارهای تاج و تخت را تغییر داد که هر وارثی برای ادامه زندگی به آن احتیاج دارد.

رپ از ابتدا بازی تاج و تخت بوده است. موسیقی مانند هیچ ژانر دیگری از نفس خود و رقابت رونق می یابد و تقریباً هر هنرمندی که با اخلاق بنیادی هیپ هاپ زندگی می کند آرزو دارد که بهترین رپر زنده باشد که منجر به ایجاد تنش ، جنجال ناشایست از رقابت ، جدال و جدال می شود.

تاج و تخت همیشه تا حدودی یک مفهوم انتزاعی بوده است. معیارهای بالا بودن از ترکیبی نامشهود از اعتبار ، مهارت ، محبوبیت ، تأثیر ، نفوذ و ارتباط فرهنگی ناشی می شود. فروش ضبط شده کمک می کند ، زیرا در برخی از سطح ها محبوبیت را نشان می دهد ، اما از سایر مدارک خارج نمی شود. به عنوان مثال ، جی ز تاج بخشهای قابل توجهی از زندگی حرفه ای خود را به دست داشت ، اما فقط یک بار پرفروش ترین آلبوم رپ سال را داشته است: Vol.2… Hard Knock Life در سال 1998. با این وجود ، شاخص ها در سایر قسمتهای معیارها. هر رپر با ادعای تاج و تخت باید آزمایش نبرد داشته باشد یا ترس را برانگیزد.

دریک در سال 2009 به سرعت در بالای مخلوط دستیابی به موفقیت خود به نام “فوق العاده دور” (Far Far Gone) به سوپراستارمی رسید و چند سال بعد به عنوان پادشاه هیپ هاپ پیشگویی کرد. وی در سال 2011 به آهنگ “I’m on One” خالد رپ می زند: “من فقط احساس می كنم كه تاج و تخت مخصوص گرفتن است ، مرا تماشا كن تا آن را بگیرم”. متن ترانه به جی زی و كانیه وست گفته می شود كه در مجموع به عنوان تخت شناخته می شوند ، هر دو به طور گسترده ای در آن زمان به عنوان حاكمان هیپ هاپ در نظر گرفته می شدند. Drake در اوایل با هر دو Jay و ’Ye همکاری داشت ، اما از همان ابتدا تنش رقابتی وجود داشت.

دریک و تاج و تخت در سال 2013 درگیری داشتند که هر سه آلبوم را در عرض چند ماه از یکدیگر منتشر کردند. Kanye’s Yeezus در حال دو قطبی شدن بود و این اولین باری بود که یکی از پروژه هایش مورد تحسین طرفداران جهانی قرار نگرفت. منتقدان با استقبال خوبی از این آلبوم روبرو شدند و در صحنه ایندیو مورد احترام قرار گرفتند ، اما از نظر اکثر سنت گرایان هیپ هاپ ، این سلیقه مزه اکتسابی بود. Magna Carta Holy Grail دارای چشمک های جی پرنعمت بود ، اما از استانداردی که با اجرای هشت آلبوم اولیه خود داشت کمتر بود. اثبات شد که Drake’s Nothing Was The Same موجزترین آلبوم او تا به امروز بوده و Yeezus و Magna Carta را به صورت تجاری گرفت.

در طی چرخه NWTS ، بیش از یک بازه زمانی 2013-2014 ، بود که دریک صفحات جدید کتاب نمایش خود را نوشت ، که به او امکان می دهد تا امروز پایگاه استحکام خود را در هیپ هاپ حفظ کند. او تله را در سرود “شروع از پایین” شروع کرد و بعداً با بازنویسی “ورساچه” از Migos ، تله را به عنوان خودش پذیرفت. این آهنگ برای اولین بار بود که یک ریمیکس Drake به عنوان سکوی پرشی برای یک عمل ظهور می کرد. و او به ادامه آهنگ های ILOVEMAKONNEN ، Tinashe ، و Fetty Wap ادامه داد ، تا چند مورد را نام برد. علامت مشترک Drake به قدری قدرتمند است که یک پست ساده در اینستاگرام (Bryson Tiller) یا شایعات مربوط به یک ریمیکس (Dej Loaf) می تواند علاقه فوری ایجاد کند یا به شروع کار یک هنرمند کمک کند. این همچنین به او اجازه می دهد از نظر سبک آفتاب پرست باشد. او بعداً در طول چرخه Views صداهای کارائیب و آفریقا را قرض گرفت و صحنه ناخوشایند انگلیس را در اطراف More Life پذیرفت و پایگاه فن آوری گسترده خود را به خرده فرهنگ ها و اصوات جدید معرفی کرد.

هرکسی که آرزو دارد کفش دریک را در دهه 20 پر کند ، با شرایط مختلفی ارزیابی می شود که حتی خود Drake در ابتدا باید ملاقات می کرد.

– دریک مثل همیشه در سال 2014 مسلط بود ، اما همه جا را احساس می کرد ، اگرچه از نظر فنی خارج از چرخه بود. او راهکارهایی مانند “0 به 100 / The Catch Up” و “Trophies” را به صورت استراتژیک منتشر کرد و به عنوان مهمان در “Who Do You Love” از YG حضور داشت ، “Lill Wayne” “Believe Me” و “Only” ساخته Nicki Minaj به عنوان مهمان ظاهر شد. .

در حین دویدن دریک ، کندریک لامار نیز ادعای تاجگذاری کرده است ، و او کلیه شرایط صلاحیت تاج و تخت را برآورده می کند. او از نظر فنی مورد آزمایش قرار نگرفته است ، اگرچه ضربه های ناگهانی و عکس های هشداردهنده ای برای او فرستاده است ، اما ترس را برانگیخته می کند. K-Dot مأموریت خود را از طریق شعر آتش زا در “کنترل” بیگ شان در سال 2013 بسیار واضح اعلام کرد. “من معمولاً بچه های خانه دار با همان شگفت زده هایی هستم که با آنها قافیه هستم / اما این هیپ هاپ است و شگفت زده آنها باید بدانند ساعت چند است ، “او اعلام کرد. “و این برای جرمین کول ، Big KRIT ، Wale ، Pusha T ، Meek Mill ، A $ AP Rocky ، Drake ، Big Sean ، Jay Electron” ، Mac Miller / من عاشق همه شما شدم ، اما من سعی کردم شما را بکشم شگفت زده. “

دریک در مصاحبه ای از بیلبورد به این آیه پرداخت. نیکی میناژ موضوع را محروم کرد و تعدادی از رپرها ، از میل مایل گرفته تا لوپه فیاسکو ، به صورت رکوردی پاسخ دادند. بسیاری از این مخالفت ها مربوط به هنرمندانی بود که امیدوار بودند در لحظه از این سرمایه استفاده کنند ، اما هیچ کس عصبانی نبود که صریحاً کندریک را پس از “کنترل” به چالش بکشد. این آیه درست هنگامی که دریک در تلاش بود تا جی و ‘Ye را از تخت سلطنت برکنار کند ، ظاهر شد و این نشانگر تغییر محافظ بود. در “کنترل” ، کندریک با تعبیر یک غزل معروف Jay-Z از “Where I’m From” ، چالش را مقدمه می کند.

“من از جایی هستم که شگفت زده ها کارت شما را می کشند / و تمام روز درمورد اینکه بهترین MC چیست بحث می کنم؟ بیگی ، جی ز و ناس ، “هوو آهنگ را رپ می کند.

تثلیث امروز متشکل از دریک ، کندریک و جی کول است. کندریک و دریک در سال 2017 و 2018 صندلی های موسیقی را با تاج و تخت بازی کردند. سلطنت Dot با انتشار DAMN در سال 2017 آغاز شد ، یک تور دوردست که سومین شاهکار متوالی ترانه سرای کامپتون را با آلبومی شامل حتی تک آهنگ های عظیم رقم زد. پیش از این ، عدم موفقیت وی تنها سوراخ رزومه ستاره ای او بود. این آلبوم تقریباً یک ماه پس از Drake’s More Life منتشر شد و به عنوان پرفروش ترین آلبوم سال در بین تمام ژانرها شناخته شد – حتی بهترین ستاره های پاپ مانند Ed Sheeran و Taylor Swift. سال بعد DAMN موفق به کسب پنج گرمی شد و مجموع امتیازات اصلی Dot را در آن زمان به 12 رساند. پس از آن دریک یکی از غالب ترین سال های تجاری را در تاریخ تجربه کرد و بیش از نیمی از سال 2018 را در شماره 1 Billboard Hot 100 با چهار تک آهنگ متفاوت گذراند. گاهی اوقات تغییراتی در سه بزرگ رخ داده است: دریک و کندریک مکان هایی را معامله کرده اند و کول ، اگرچه او هرگز لحظه ای بی چون و چرا را در بالای سر خود نداشته است ، اما بدون شک چرخه های 2014 Forest Hills Drive و To Pimp a Butterfly با هم تداخل دارند ، جریان اصلی تری نسبت به کندریک دارد.

اکنون ، دریک خود را به عنوان مسلط ترین رپر تجاری تاکنون معرفی کرده است. Nas ، DMX ، Eminem ، 50 Cent ، Kanye West و Lil Wayne همگی در زمان اجرا Hov ، ادعای سلطنت داشتند و در دوره های گذشته این رشته نیز بسیار رقابتی بود. با این حال ، دریک فقط با کندریک مبارزه کرده است و صدای اصلی او از سال گذشته هنوز همه جا حاضر بود. هیپ هاپ حداقل به مدت یک دهه در یک حباب پس از دهه 808-تا کنون رفته است. اکنون بازار بیش از حد اشباع شده است و پروژه های کمتری قدرت ماندن دارند. سال 2019 مانند یک سال انتقالی احساس می شود و بسیاری از نشانه ها به یک تغییر ضروری در 2020s اشاره دارد.

اگر تاریخ تکرار شود ، دریک ، کندریک و کول ، همه متولد دهه 80 ، به ناچار از بحث های بهترین رپر زنده به G.O.A.T فارغ التحصیل می شوند. بحث ها ، به عنوان محصول جدید دهه 90 و قدرتمندی نوزادانی که با نسل Z هماهنگی بیشتری دارند ، به قدرت می رسند (تفاوتی با شیوه روی کار آمدن سه بزرگ در دهه گذشته ندارد).

به نظر می رسد در سال های اخیر تنها دو هنرمند به مدار ترینیتی نفوذ کرده اند: تراویس اسکات و شانس رپر. چانو به عنوان یک سوپراستار در پاشنه مخلوط پیشگام خود ، Coloring Book در سال 2016 ظهور کرد. او اولین هنرمند مستقلی شد که شنبه شب زنده کار می کرد ، ابتدا برای اجرای “پرتو فوق سبک” از کانیه وست و بار دوم به عنوان میزبان و مجری برای تبلیغ CB. شانس آنقدر شوق داشت که او یکی از سه نامزد نهایی ، از جمله Drake و Kanye West بود ، که در MTV’s Hottest MCs در میزگرد بازی در سال 2016 مناظره کردند. مجتمع سال بعد او را به عنوان بهترین رپر زنده برای 2016 معرفی کرد. وی موفق به کسب سه گرمی از جمله بهترین هنرمند جدید و بهترین آلبوم رپ شد و باعث شد Coloring Book اولین انتشار فقط در استریم باشد که از طرف آکادمی ضبط جایزه دریافت می کند. با این حال ، او با انتشار اولین آلبوم خود ، The Big Day ، در ژوئیه سال گذشته ، دوباره به زمین سقوط کرد و برای اولین بار در کار خود با انتقادهای مختلفی روبرو شد.

دریک در اصلاح DNA یک سوپراستار رپ در دهه 2010 نقش مهمی داشت و آنچه را که برای نشستن روی تخت در 20 ‘لازم است تغییر داد. ستاره رپ عصر جدید باید جک تمام معاملات و استاد بسیاری باشد.
در همین حال ، تراویس اسکات در سال 2018 یک سال عظیم داشت. Astroworld در هفته اول 537،000 واحد معادل آلبوم فروخت و دومین بالاترین اولین هیپ هاپ در سال 2018 بود ، پشت Drake و بالاتر از Lil Wayne. این لحظه ای بود که سرانجام لا شعله موفق شد از نظر تجاری با تأثیر فرهنگی خود مطابقت داشته باشد. او در 4 اکتبر 2019 “Highest in the Room” را منتشر کرد و آهنگ در یک هفته به رتبه 1 در Hot 100 رسید و به گروه منتخبی از رپرهای بزرگ ستاره پیوست که در گذشته این موفقیت را انجام داده اند از جمله Puff Daddy (من ll be missing you) ، لورین هیل (“Doo-Wop (اون چیز)”) ، Eminem (“نمی ترسم”) و البته Drake’s “God God” و “Nice for What” که اولین بار در شماره 1 در سال 2018. همکاری اسکات با Kid Cudi ، “The Scotts” نیز در ماه آوریل سال جاری در شماره 1 آغاز شد. و تک آهنگ جدید “Franchise” با حضور Young Thug و M.I.A. در ماه اکتبر در شماره 1 به نمایش درآمد. تراویس جعبه های زیادی را بررسی می کند ، اما غزل متعارف به طور سنتی بخشی از مجموعه مهارت های برتر سگ است. موسیقی تراویس بیشتر ملودی محور است.

وقتی صحبت از معیارهای امروز تاج و تخت می شود ، دریک قالب را شکست. او در اصلاح DNA یک سوپراستار رپ در دهه 2010 نقش مهمی داشت و آنچه را که برای نشستن روی تخت در 20 ‘لازم است ، تغییر داد. ستاره رپ عصر جدید باید جک همه معاملات باشد و استاد بسیاری باشد. شما باید یک بازاریاب باهوش باشید ، با روندها مطابقت داشته باشید ، از طریق تغییر وضعیت هیپ هاپ سازگار باشید و موسیقی را با سرعت جریان پخش کنید ، در حالی که تعادل مناسبی بین همه جانبه و اشباع بیش از حد پیدا می کنید.

دریک به همان راحتی که آهنگ های عاشقانه را تقلب می کند ، در کنار کشیدن آیه های 60 نواری بدون قلاب راحت است. او یک استراتژیست جراحی است و هرگز قدم عمدی نیست. شعرهای وی باعث ایجاد زیرنویس ها و هشتگ های عالی در اینستاگرام می شود ، ویدئوهای موسیقی او آماده است و کانال های رسانه های اجتماعی خود را به اهرم های اولیه بازاریابی تبدیل کرده است. موسیقی از بقیه امور مراقبت می کند. ظاهر میهمانان وی با دقت متغیر است تا کانون توجه خود را بین پروژه ها نگه دارد یا باند آلبوم بعدی خود را ایجاد کند. همکاری های او با استعدادهای در حال ظهور در این مرحله انعطاف پذیر است ، یادآوری اینکه انگشت او بر روی ضربان آنچه فرهنگ را به حرکت در می آورد ، خواه یک هنرمند باشد یا یک صدا. مسلما او با نفوذترین A&R و طعم دهنده صنعت است.

هر کسی که آرزو دارد کفش های دریک را در دهه 20 پر کند ، با شرایط مختلفی ارزیابی می شود که حتی خود Drake در ابتدا مجبور به دیدن آن بود. برای یک سنت گرای رپ ادعای تاج و تخت در آینده بسیار دشوارتر خواهد بود. اکنون انتظار می رود هنرمندان به طور هم زمان در بسیاری از زمینه ها سرآمد باشند. هیچ آهنگ کندریک یا کول برای R&B اشتباه نمی کند ، اما حتی آنها دامنه تحویل خود را گسترش دادند ، به ویژه با تغییر هیپ هاپ در پنج سال گذشته به سمت جو خوش آهنگ تر.

اعتبار ، محبوبیت ، تأثیر ، نفوذ و ارتباط فرهنگی هنوز از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما سه بزرگ کنونی ممکن است به خوبی بخشی از آخرین نسل تولید کننده غزل سرایان اصلی باشد. مهارت های متداول رپ ممکن است اختیاری تلقی شود تا زمانی که یک غزل سرای تربیت شده در دوره پخش به یک سوپراستار پلاتین تبدیل شود. با این حال ، ماده هنوز یک ویژگی غیرقابل بحث است. سرودن ترانه ، به علاوه توانایی آواز خواندن یا حمل ملودی ، اکنون حیاتی است.

هیچ وارث مشخصی برای سلطنت وجود ندارد ، نه با معیارهای قدیمی یا جدید ، اما چندین هنرمند پرونده های جالبی را برای تشکیل سه بزرگ بعدی ارائه می دهند ، و Travis رهبر احتمالی بسته است.

او سالهاست که در حال ساخت پایه و اساس فوق ستاره خود است. او از سال 2015 تا 2018 سه نسخه استودیویی به بازار عرضه کرد و هر آلبوم یک جهش هنری و تجاری نسبت به آلبوم قبلی خود بود. او در نوع خود تأثیرگذار شده است. او جشنواره Astroworld را در سال 2019 در زادگاه خود هوستون راه اندازی کرد و همکاری او با مارک جوردن برخی از آرزوها را در فرهنگ کفش ورزشی به بار آورد. Jordan 1 Retro High OG “MOCHA” با قیمت بیش از 1200 دلار در حال فروش است. او از طریق سرمایه گذاری مشترک Cactus Jack خود استعدادهای جدیدی مانند Sheck Wes و Don Toliver را به وجود آورده و تک آهنگ های شماره یک را برای پیشکسوتان Kid Cudi و M.I.A تأمین کرده است. به ترتیب با “The Scotts” و “Franchise”. او از قبل از نظر نفوذ و مقیاس با سه بزرگ رقابت می کند.

هیچ وارث مشخصی برای سلطنت وجود ندارد ، نه با معیارهای قدیمی یا جدید ، اما چندین هنرمند پرونده های جذاب را برای تشکیل سه بزرگ بعدی ارائه می دهند.

کاردی بی ، در حال حاضر یکی از بزرگترین ستاره های هیپ هاپ است و موفقیت او در گسترش این زمینه برای زنان مهم بود. در حال حاضر تعداد خواننده های زن رپر بیشتر از تعداد ژانرهای تاریخ است. کاردی در سال 2019 گرامی بهترین آلبوم رپ را با تهاجم به حریم شخصی به خانه برد و رپر برونکس قبلاً چهار بار در رتبه 100 هات 100 قرار گرفته است (سه بار به عنوان تکنواز). مگ تو استالیون نیز در آستانه سوپراستارمی است. او اخیراً به عنوان یکی از 100 نفوذترین مجله تایم انتخاب شد و یکی از جلدهای شماره سالانه این نشریه را گرفت. همکاری اخیر وی با کاردی ، برترین جدول “WAP” ، نگاهی اجمالی به قدرت تجاری زنان در هیپ هاپ برای سالهای آینده است. “Savage” مگ نیز در Hot 100 به رتبه 1 رسید.

امسال ، دو خواننده رپ دیگر بعنوان پیشرو در رقابت ظاهر می شوند تا به عنوان بخشی از سه Big Big جدید به Travis بپیوندند: Lil Baby و Roddy Ricch . در زمان انتشار ، بیبی مسلماً داغ ترین هنرمند زنده است. آلبوم دوم دانشجویی وی ، نوبت من ، پنج هفته غیر متوالی را در شماره 1 گذراند و دارای گواهینامه دو پلاتین است و آن را به پرفروش ترین آلبوم سال در تمام ژانرها تبدیل می کند. Baby همچنین به محبوب ترین ستاره مهمان هیپ هاپ تبدیل شده است و طبق گزارشات حداقل 100000 دلار برای هر ویژگی هزینه می گیرد. او به “پاپ اسموک” برای شب ، “Rod Wave” “Raggs2Riches” کمک کرده است. و Money Man’s “24” برای موفقیت ، در میان بسیاری دیگر. هنوز هم ، او به طرز عجیبی دست کم گرفته شده است. او با جمعیت رپ پس از تردید متناسب است ، اما پیام او عمق دارد. او دو قطعه از عمیق ترین تک آهنگ های 2020 را در “Emotionally Scarred” و “The Bigger Picture” ارائه داد ، که آهنگ بعدی احتمالاً بهترین آهنگ اعتراضی است که در پی مرگ برونا تیلور و جورج فلوید منتشر شده است.

ردی در سه ماهه اول سال 2020 تسلط داشت. اولین آلبوم او ، لطفاً به دلیل ضد اجتماعی بودنم ببخشید ، چهار هفته بدون پشت سر هم را در بالای بیلبورد 200 گذراند و “جعبه” بزرگترین آهنگ سال است ، 11 هفته در شماره 1 و از بین بردن “زندگی خوب است” به کمک Drake و آهنگ برگشت “Yummy” از جاستین بیبر. بزرگترین دارایی ردی احتمالاً فوریتی است که او در موسیقی خود منتقل می کند. این از طریق غزل متعارف بیان نمی شود – رپر کامپتون قبلاً به عنوان یک ملودیست نخبه ظاهر شده است – اما داستان او تکان دهنده و قابل تکرار است.

لیل اوزی ورت و یانگ توگ ، از هنرمندان تأثیرگذار پنج سال گذشته هستند. آنها نیم دهه ستاره بوده اند اما اخیراً به اوج تجاری جدیدی رسیده اند. در همین حال ، DaBaby لیست کوتاه را جمع بندی می کند. ثابت شده است که او یک ستاره بانکدار است ، که یک بازگشت به یک شخصیت رپ حدود 2000 است که بر اساس اعتبار خیابان ساخته شده و برای موفقیت در پلاتین مناسب است. مجتمع او را بهترین رپر زنده برای سال 2019 در بالای سال معرفی کرد ، و او معمولی ترین رپر این گروه است که تا موفقیت تک آهنگ شماره 1 “Rockstar” خود با حضور ردی ریچ ، به ندرت از ملودی استفاده می کند.

در حال حاضر هیچ عضوی از نگهبان جدید همه جعبه ها را تحت شرایط قدیمی یا جدید بررسی نمی کند ، اما این ممکن است تغییر کند. هنرمندان تکامل می یابند. Lil Wayne شش سال پس از اولین آلبوم خود ، Tha Block Is Hot ، در سال 1999 به حیوان قافیه ای تبدیل شد. و هنگامی که یک هنرمند به جایی برسد که آماده ادعای تاج و تخت شود ، باید Drake را به چالش بکشد .

تاج و تخت با ایده رپ به عنوان یک ورزش رقابتی گره خورده است ، اما جدا از افتخارات گاه به گاه DaBaby ، به نظر می رسد در حال حاضر هیچ کس از گارد جدید تاج و تخت را روی صفحه دید خود ندارد. تنش رقابتی امروز معمولاً در اینستاگرام زنده حل می شود ، نه به صورت سابقه دار. حقوق لاف زدن به یک بازی اعداد ، تصاویر صفحه Billboard ، Spotify ، نمودارهای Apple و گواهینامه های RIAA کاهش یافته است.

تا زمانی که یکی از اعضای گارد جدید به وضوح دریک را به چالش نمی کشد ، همانطور که سالها پیش نقشه ای برای تصاحب تاج و تخت از جی و یه کرد ، تخت برای گرفتن نیست.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">