Hotboii بعدی از فلوریدا

اخبار

است / ybwf8mu2ckhhrqzxs9xu / hotboii-press “class =” ff-og-image-inserted “>

فلوریدا مدتی است که کانون استعدادهای موسیقی است و Hotboii از ایالت Sunshine در رتبه بعدی قرار دارد.

او 20 ساله است رپر قدیمی ، اما بدون دانستن سن او ، ممکن است فکر کنید که او خیلی بزرگتر از این سن است. موسیقی او جزئیات تجربیات زندگی مانند حبس در خانه ، زندان و مرگ چند نفره از دوستان را نشان می دهد ، و دیدگاهی از زندگی را نشان می دهد که از نظر افراد در سن او غیر معمول است. هاتبوی می گوید بسیاری از مراحل بلوغ او در مدت حضور در زندان اتفاق افتاده است. وی به كامپلكس می گوید: “این شیطنت مرا كندتر كرد و ارزش زندگی و ارزش آزادی را به من نشان داد.” / p>

Hotboii نماینده فلوریدا در هر کجا است. همه چیز از موهایش گرفته تا طلاهای دائمی اش یک ظاهر کاملاً ضروری در فلوریدا است. او می گوید: “من افتخار می کنم که پسر فلوریدا هستم.” “من می خواهم قبل از هر چیزی را بپوشم.”

من خودم اهل فلوریدا هستم ، از زمان سقوط این پروژه در ماه مه ، تقریباً هر روز موسیقی او را می شنوم. مردم اطراف این عشق واقعی به او دارند و من فکر می کنم این ارتباط زیادی با نحوه مواجهه او با موسیقی اصیل داشته باشد. آهنگ شگفت انگیز هاتبوی “Don’t Need Time” از یک مکان واقعی ناشی می شود ، زیرا او به دوستش ولف ، که اخیراً درگذشت ، رپ می زند. این نماهنگ که در مراسم خاکسپاری ولف گرفته شده ، بیش از هر چیزی که تا به امروز منتشر کرده است ، بازدید دارد.

Lil Baby اخیراً مورد توجه “Don’t Need Time” قرار گرفت و در اواخر ماه آگوست شروع به ساخت یک ریمیکس کرد. به نظر می رسد این اولین بار از محبوب ترین نسخه های منتشر شده برای Hotboii باشد ، زیرا او اکنون با Interscope معامله ای را امضا کرده و قرار است اواخر این هفته یک آهنگ جدید منتشر کند.

مجموعه ای که با Hotboii جلب شد درباره گذشته او صحبت کنید و اینکه چگونه او را به جایی که الان است رسانده است.

کوت دا فان اول اولین پروژه شما است ، اما شما از 15 سالگی رپ می زنید. چرا این کار طولانی شد اولین پروژه خود را بسازید؟
خیلی طول کشید ، زیرا وقتی در نوجوان بودم ، چند مورد و اتهام و گله داشتم. آنها مرا به یک برنامه فرستاده بودند و من در نهایت دو سال آنجا بودم. بعد که برگشتم ، من 18 ساله بودم. بنابراین من در 16 سالگی به آنجا رفتم و در 18 سالگی از آنجا بیرون آمدم. من الان 20 ساله هستم ، بنابراین دو سال است که بیرون رفته ام. من فقط منتظر بودم تا اینکه با تیم مناسب برسم و چیزهای مناسب پشت سر خودم را بدست آورم.

در SayCheese ، شما گفتید وقتی برای اولین بار به آنجا رسیدید ، حتی رادیو در آنجا نبود. من می دانم که بسیاری از شگفت زده ها به رادیو گوش می دهند تا ذهنشان درست شود. پس وقتی برای اولین بار به آنجا رسیدید ، چگونه عاقل باقی ماندید؟ – بله ، آنها رادیویی نداشتند. آنها تلویزیون ندارند. آنها چیزی نداشتند. مثل جنگل در کشور بود. من با نامه ها ، نوشتن ها و مواردی از این قبیل سالم بودم. هرچند واقعاً در ابتدا نامه نمی گرفتم. در آن زمان که چیزی نداشتیم ، من هر روز می نوشتم ، فقط می نوشتم ، می نوشتم ، می نوشتم. اما چیزی که مرا واقعاً سالم نگه داشت: من وحشی بودم ، می جنگیدم و گریه می کردم ، فقط آنرا روشن کردم. دمار از روزگارمان درآورد ، من اینجا هستم. احساسی که داشتم اینگونه است: من اینجا هستم ، و می خواهم برای یک دقیقه کمی اینجا باشم.

“من چیزهای زیادی را تجربه کرده ام ، بنابراین وقتی آنرا فشار می دهم ، باید آن را احساس کنی”.

آیا تا به حال به جایی رسیده اید که شبیه “شاید من باید خنک شوم” باشید؟ از آنجا که می دانم در “Goat Talk” ، شما گفتید ، “کراکرها زمان من را مسدود کردند ، 8 ماه زمان من یخ زد.” آیا به جایی رسیدید که شبیه این بودید: “مرد ، آنها می خواهند وقت من را مسدود کنند” ، بنابراین من باید احساس آرامش کنم؟ – من باید داروی ADHD خود را مصرف کنم ، Adderall من. من عادت داشتم Adderall را مصرف کنم از اینکه بیهوده و بی ادب بودم ، اما این تنها راهی بود که می توانستم تمام روز را بدون هیچ حادثه ای پشت سر بگذارم. اما بدون آن حوصله ام سر رفته است. بدون آن ، من مانند “کاری برای انجام کار نیستم” حوصله ام سر رفته است. من مثل این هستم ، “من تصمیم می گیرم که وارد چیزی شوم. من در حال رفع این مشکل هستم. من دارم تصمیم می گیرم که این مبارزه را شروع کنم. من در حال رفع مشکل برای شروع یک شورش هستم. من در حال رفع مشکل برای شکستن در هستم. ” همه چیز.

و بعد چیز دیگری که من را دوست داشت ، “مرد ، من باید از اینجا بروم” ، دیدن دمیدن همه سگهای من بود. تمام سگهای من که بیرون بودند ، من می بینم که همه آنها منفجر می شوند. من می خواهم ، “جهنم بله ، من نیز قرار است آنجا باشم ،” مثل این که قرار است من باشم. اگر آنها قادر به انجام آن باشند ، من می دانم که می توانم آن را انجام دهم. من باید از آنجا بروم من فقط اعتماد به نفس خود را حفظ کردم. اما این حتی دوام ندارد. یک بار بود که مثل دو ماه سرحال بودم ، و دوباره برگشتم. من قبلاً حدود یک سال و نیم آنجا بودم. من 24 روز مانده بودم ، اما چند لعنتی گنگ کردم. من شش ماه دیگر تمدید شدم. پسره این صدمه به من زد این گریه مرا آزار داد.

آیا می گویید این برنامه اصلاً شما را به بلوغ رسانده است؟ با گوش دادن به موسیقی شما ، فکر نمی کنم شما فقط 20 سال سن داشته باشید. – این برنامه قطعاً مرا بالغ کرد. این ارزش آزادی را به من نشان داد. این به من نشان داد که تو باید اینجا باشی در آنجا ، شما نمی توانید هیچ یک از اینها را انجام دهید. اگر می خواهید رپر شوید ، نمی توانید آنجا رپ کنید. نمی توانید ضبط کنید. نمی توانید هیچ ویدیویی انجام دهید. شما نمی توانید کاری انجام دهید شما فقط در آنجا هستید. این واقعاً باعث شد من به عقب برگردم.

به نظر می رسد که تقریباً 30 سال لعنتی یا بعضی از گریه ها را زندگی کرده اید ، زیرا تجربه زندگی زیادی دارید. آیا شما برای به دست آوردن این همه دانش در اطراف افراد مسن بزرگ شده اید؟ – بله نمی خواهم دروغ بگویم ، من شگفت زده های مسن تری دارم. داشتم با پسر عموی و دوستانش غلت می زدم. سپس قبل از آن ، من با برادر بزرگم و دوستانش رفتم. من هرگز دوستی در سن و سال خودم نداشتم. آنها همیشه از من بزرگتر بوده اند. حتی الان ، من شگفت زده پیرترم در اطرافم است. همچنین ، من گله های زیادی را پشت سر گذاشته ام. من خیلی چیزها را تجربه کرده ام ، بنابراین وقتی آن گه ها را می زنم ، شما باید آن را احساس کنید. این هیچ گه ای نیست که فقط من از سر گذرانده ام. بسیاری از مردم این مشکل را پشت سر گذاشته اند ، بنابراین من قصد دارم آن را در مسیر قرار دهم ، و آنها احساس می کنند. آنها قصد دارند من را احساس کنند. شما احتمالاً گله هایی که گفته ام را نیز تجربه کرده اید.

مطمئناً بزرگ شدن در جکسونویل ، به خصوص جایی که من در آن هستم ، امن ترین مکان نیست. من همیشه گفته ام که شگفت زده هود از همه زودتر پیر می شود. آیا شما با آن موافقید؟ – بله. من دروغ نخواهم گفت آن گه زندان مرا تغییر داد. خوشحالم که به زندان رفتم خوشحالم که به زندان رفتم اگر آن زمان به زندان نمی رفتم ، احتمالاً همین الان در زندان بودم. قسم میخورم. این گه سرعتم را کم کرد. این ارزش زندگی و ارزش آزادی را به من نشان داد.

داشتم به برخی از آهنگهای شما نگاه می کردم و این سبک آزاد را به نام “16 Freestyle” دیدم. شما گه را در جایی که بودید نشان دادید ، “من 18 ساله می شوم.” شما همچنین گفتید ، “من در 19 سالگی از روزنامه خارج می شوم.”
بدون مقاله. به خدا سوگند ، من در 19 سالگی ، در روز تولدم ، از کاغذها خارج شدم. من در زندان بودم. مارشال های ایالات متحده آمدند و مرا گرفتند. آنها کامیون های بزرگ الاغ گرفتند. آنها کت و شلوارهای مادربزرگ ارتش و گه را پوشیدند. آنها با اسلحه و همه اینها آمدند ، در را لگد زدند و آمدند و مرا گرفتند. فکر می کنم مثل دو هفته قبل از تولد 19 سالگی من بود. من در ماه آوریل دادگاه داشتم. من باک کردم من می خواهم ، “مرد ، تولد من فرا می رسد. من می دانم که می توانم تا روز تولدم بیرون بمانم. “

بنابراین تولد من فرا می رسد ، و همه این گه ها تمام می شود. من مثل این هستم ، “مرد ، فریادش ، من جفتک انداخته ام.” من در نهایت جفتک انداختم ، بنابراین آنها مرا دو هفته قبل از تولد 19 سالگی من گرفتند. اما آنها نتوانستند کاری انجام دهند آنها نتوانستند قبل از تولد من را به فلوریدا منتقل کنند. در نوزدهمین سالگرد تولدم ، آنها مرا بیرون آوردند. ما در آتلانتا بودیم. آنها مجبور شدند در روز تولد من را بیرون بگذارند.

یکی از آهنگ های مورد علاقه من “Gram House Blues” است. من می توانم شگفت زده هایی را ببینم که در حین شنیدن این آهنگ قفل شده اند و روز را دریافت می کنند ، مانند: “این اینجا گه است.” آیا این یکی از آن آهنگ هایی بود که می دانستید شگفت زده با آن شور و نشاط خواهد داشت؟ – من نمی خواهم دروغ بگویم ، “Gram House Blues” ، این یکی از آهنگ هایی است که واقعاً کسی را که در آن شرایط قرار گرفته است لمس می کند. از آنجا که کل این آهنگ مبتنی بر زندان بودن بود. کل آهنگ من این را دو سال پیش در زندان نوشتم. حالا من دو سال بیرون هستم و هنوز هم گله است. این فقط برخی از گه هایی است که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

یک nigga می تواند یک آهنگ را سه سال پیش بنویسد ، و در سال 2020 ، به نوعی آشغال است. اما “Gram House Blues” همچنان در معرض نمایش قرار دارد. – بله. می دانید ، این دیوانه است ، اکثر آن آهنگ ها در پروژه Kut Da Fan On ، من آنها را دو سال پیش در برنامه خود ساخته ام. من باید صبر می کردم تا کاری با آن انجام دهم.

تصور می کنم ذهن شما حتی نوشتن این آهنگ ها کاملاً واضح نیست ، زیرا شما وضعیت خوبی ندارید. اما حالا که بیرون هستید ، پول می گیرید ، آزاد هستید ، در خانه هستید و اکنون می توانید دختران را ببینید. اما تو زندان حتی نمی توانی درست فکر کنی.

من در آن عوضی بودم و سعی می کردم CO را فاک کنم.

آیا می گویید که می توانید با وضوح بیشتری بنویسید ، خارج از زندان الان؟
من نمی نویسم. من نمی نویسم.

آزاد هستید؟
نه. من قصد دارم به شما بگویم که چرا قبلاً می نوشتم. من واقعاً دوست ندارم آنچه را که قبلاً انجام می دادم بگویم ، زیرا مثل این است که من یک دستورالعمل تهیه کردم و نمی خواهم دستور العمل خود را ارائه دهم. اما تنها دلیل نوشتن من شعر داشتن است. تنها دلیلی که من در سبک آزاد دارم جریان داشتن است. شما ممکن است آن را دریافت نکنید. ممکن است بسیاری از مردم به چنین چیزی مبتلا نشوند. من برای شعر می نویسم. وقتی در برنامه بودم ، برای شعر می نوشتم ، زیرا هیچ ضرب آهنگی نداشتم. وقتی بیرون می روم ، آزاد می شوم و ضرب آهنگ را می شنوم. من این کار را برای جریان انجام می دهم ، زیرا جریان من بسیار دیوانه است.

می خواستم بگویم ، شما نمی خواهید از تلفن خود بخوانید و به نظر می رسد که می خوانید. ترجیح می دهید از بالای سر شما جاری شود. – نه. من هم می توانم این کار را انجام دهم من می توانستم آن را بخوانم و آن را پخش کنم ، اما ترجیح می دهم آزاد باشد. این طبیعی تر خواهد شد. هر آنچه که قرار است در مخلوط جدید من باشد ، سبک آزاد است. خیلی از گله های من ، از آخرین برنامه ام نوشتم. شما یک ضربه در زندان می نویسید ، و مثل این می شوید که: “خوب ، این یک ضربه است. من قصد دارم این را برگزار کنم. ” این کاری است که من کردم من قصد دارم این را نگه دارم و وقتی آماده شدم می توانم آن را بشورم. مهم نیست که هر چقدر آن را نگه دارم یک ضربه است. آنها هرگز این را نشنیده اند ، بنابراین مهم نیست که هر وقت آنها آن را بشنوند مورد توجه واقع شود. اما نه ، من فقط سبک آزاد هستم.

آیا می دانید هنگام ضبط آن “Do You Don’t Time” همان خواهد بود؟ – نه این دیوانه است که این سوال را از من بپرسید ، زیرا من همیشه در مورد این صحبت می کنم. معمولاً وقتی آهنگی را ضبط می کنم ، آن را در دراپ باکس خود قرار می دهم. من نمی خواهم دروغ بگویم ، چند سگ من Dropbox من را گرفتند. بنابراین من یک آهنگ را در Dropbox خود قرار داده و می بینم چه کسی آن را پخش می کند ، و می بینم که آنها بیشتر از چه آهنگی پخش می کنند. من هم آهنگها را زیاد می نوازم ، اما وقتی “Don’t Need Time” را ساختم ، آن را پخش نکردم. و هیچ کس دیگری آن آهنگ را پخش نکرده است. من به نوعی روی آن آهنگ خوابیده بودم.

اما سپس مراسم تشییع جنازه سگ من [ولف] برگزار شد. من آن آهنگ را دو روز قبل از تشییع جنازه ساخته ام. اینگونه بود که من به این نتیجه رسیدم: “این لباس با هر لباسی خوب به نظر می رسد.” من تصویر کردم که در مراسم خاکسپاری با کت و شلوار با یک دستکش لباس پوشیده ام.

اما ما هرگز عادت نداشتیم آن عوضی را بازی کنیم. واقعاً ، من قرار بود در مراسم تشییع جنازه “ناشناس” را شلیک کنم. اما من و درو مثل این بودیم ، “نه ، دیگر نمی رود.” بنابراین ما از طریق Dropbox رفتیم و دیدیم “نیازی به زمان نیست”. و این آهنگ در مورد ولف بود ، بنابراین ما مثل این بودیم ، “اِه ، ما ممکن است بخواهیم” Don’t Need Time “را فیلمبرداری کنیم.” من دروغ نمی گویم ، آن عوضی دیوانه شد. من روی آن آهنگ خوابیدم. حتی اگر این آهنگ من بود ، من روی آن آهنگ خوابیدم.

شما خیلی گه واقعی گفتید: “من می خواهم nigga خود را بپوشم ، اما او هنوز بیرون نمی رود.” آن گه تقریباً گریه ام گرفت. من مجبور شدم با این گه ها کمی چشمانم را پاک کنم. – من خیلی لعنتی واقعی گفتم. برمی گردم و آهنگ را گوش می دهم و مثل لعنت می شوم ، چطور این آهنگ را لعنتی ساختم؟ من آن آهنگ را آزاد کردم. من احساساتم را داشتم ، پسر.

آهنگ خوب الاغ است.
آهنگ مورد علاقه شما [از من] چیست؟

“اسم” ، داداش
خیلی ها این حرف را می زنند ، اما من نمی دانم. این آهنگ مورد علاقه من نیست.

این nigga Plies گفت کج بیل زدن یک کیسه را برای یک کیسه لعنتی خواهد کرد. اوه خدای من ، nigga ، آن گریه به من ضربه زد. – من دروغ نمی گویم ، آن قسمت بیش از همه به من ضربه می زند. اگر کوله پشتی باتری داشته باشد ، آن کج بیل می زند.

آهنگ مورد علاقه شما چیست؟ – این “Gram House Blues” است. من خیلی گه واقعی گفتم اگر قبلاً در زندان بوده اید ، می توانید این همه چیز را به تصویر بکشید. می توانی آنچه را که من می گویم تصویر کن این همان چیزی است که من می دانم. وقتی آهنگم را می شنوم ، می توانم این گه ها را مانند یک فیلم ، هر میله ، تصویر کنم. من می توانم کل تنظیمات را به تصویر بکشم. من می توانم کل تنظیمات را به تصویر بکشم. من می دانم که نفر بعدی نیز چنین کاری انجام خواهد داد.

من شرکا را قفل کردم و این آهنگ مورد علاقه آنها است. این گریه هایی است که آنها متحمل می شوند. – این چیزی است که آنها تجربه می کنند. این لعنتی واقعی است.

چگونه ریمیکس “Don’t Time” با Lil Baby اتفاق افتاد؟ – من یک روز صبح بیدار شدم و یک تماس تلفنی گرفتم: ویدیوی Lil Baby “نیازی به وقت نیست” امشب است. من گفتم ، “خوب ، فاک ، من تصمیم دارم که به مرکز خرید بروم و لباس بپوشم.” اما من نمی خواهم دروغ بگویم ، عزیزم کار خود را در این زمینه انجام داد. احساس می کنم Lil Baby با آن لعنتی کرده بود.

بله ، شگفت زده های زیادی وجود دارد که ریمیکس می شوند و آنها را خراب می کنند. او آمد و کار خود را انجام داد – این یکی از ریمیکس های مورد علاقه من است. من نمی خواهم ریمیکس بگویم. من می خواهم ویژگی را بگویم. این یکی از ویژگی های مورد علاقه من است. از بین تمام ویژگی هایی که من انجام داده ام ، این یکی از ویژگی های مورد علاقه من است.

بیایید در مورد موسیقی جدید صحبت کنیم. آلبوم بعدی شما چه نام دارد؟
Double O Vision.

چگونه این اتفاق افتاد؟
من آن را قبلاً دریافت کردم. انجام شد. من الان روی آن کار می کنم باید جلوتر بمانم.

آیا در این مورد احساس بهتری نسبت به کوت دا فن آن دارید؟
کوت دا فن ، من واقعاً در حالت آلبوم بودم. درست است ، هر آهنگی که الان می سازید باید براساس داستان شما باشد. شما باید اجازه دهید این افراد در هر آهنگ احساس کنند. من نمی خواهم دروغ بگویم ، وقتی آن را رها کردم ، فکر نمی کردم که قرار باشد به جدولها یا هر کاری که قرار بود انجام دهد ، برسد ، مرد. چون این اولین مورد من است. فکر نمی کردم این اتفاق بزرگ یا دیوانه شود. این هنوز هم اکنون در نمودارهاست.

مورد بعدی که می خواهید حذف کنید چیست؟
واقعاً ، من هنوز هم فیلم هایی برای کوت می کارم دا فان روشن من برای شما کمی گله کردم. من یک ویدئو با Plies در شرف آمدن دارم. صحبت از “اسم” است ، ما تصمیم داریم ویدیو را به زودی انجام دهیم. هرچند اکنون نمی توانم این افراد را خیلی زیاد پر کنم. ویدیو به زودی ارائه می شود.

مورد دیگری؟
Double O Vision به زودی ارائه می شود. I need ya’ll folk to go fuck with that. این Double O Vision ، این یک آلبوم است. این یک مخلوط نیست. این یک آلبوم است ، بنابراین این گه دیوانه است. شما می خواهید من را در آن احساس کنید. هرکسی که روی من بخوابد ، من دارم تصمیم می گیرم بیدار شوم. من قصد دارم شهر را تبدیل کنم.

شخصاً ، من به شما و Rod Wave احتیاج دارم که به زودی قفل شوید. – نه ، این اتفاق مطمئنا رخ خواهد داد. این اتفاق می افتد عجله نکنید ، اما این گله ها اتفاق خواهد افتاد.

شما دو نفر از داغترین افراد در فلوریدا هستید ، مرد. درباره بزرگ شدن در فلوریدا صحبت کنید ، برای افرادی که هرگز اینجا نبوده اند ، یا آنها فقط به اورلاندو رفته اند تا به دنیای دیزنی یا برخی از گهگاه ها بروند. – ببینید ، افرادی که هرگز به اورلاندو نرفته اند ، آنها فکر می کنند همه چیز مستقر در دنیای دیزنی است. آنها نمی دانند که دنیای دیزنی در کیسیمی ، یک شهر کاملاً دیگر است. این اورلاندو نیست. بنابراین وقتی آنها به اورلاندو می آیند ، فکر می کنند شیرین است. این است که چگونه گه اتفاق می افتد. این واقعاً همین است. اما اورلاندو ، ما گردشگران یا چیزهای دیگری نداریم. ما گه های کوچک خود را ادامه می دهیم. اما هنوز طرف هود را گرفتید. سمت کاپوت ، جایی که دیزنی وجود ندارد. آنجاست که فکر می کنم مردم از آن دم می زنند. اما ، آنها شگفت زده هود می دانند. آنها می دانند.

کنجکاو هستم که شگفت زده های اورلاندو چگونه به پلای نگاه می کنند. چون وقتی Plies در جکسونویل زد ، شگفت زده ها دیوانه می شدند. آیا پلیس در اوج خود همان ضربه را به اورلاندو زد؟ – من دروغ نمی گویم ، وقتی پلیس به اوج خود رسید ، او به شدت اورلاندو را زد ، اما در آن زمان ، من مثل هفت سال داشتم. خاله ، مادرم و من مثل این بودیم ، “مرد ، همه آن را بازی می کنند. همه. ” وقت من نبود آن زمان حتی نمی توانستم معنای موسیقی را درک کنم. من هفت ساله هستم ، شما من را احساس می کنید؟ بنابراین ، در این مرحله ، من فقط گوش می دهم. من فقط کلمات را می گویم من چیزی نمی دانم من در آن مرحله معنی هیچ چیز را نمی دانم. پلیس در دوران من نبود.

در چه کسی بزرگ شدی؟ – لیل وین. تمام راه وین. اولین خواننده رپ مورد علاقه من Lil Wayne بود ، سپس دومین رپر مورد علاقه من Rich Homie Quan بود. اما من مثل 12 یا 13 بودم. در آن زمان ، آنها رپرهای مورد علاقه من بودند و من در حال نوشتن هستم. در تلفنم دارم می نویسم. بعد ، بعد از Rich Homie Quan ، این بود –

مثل سال 2012 بود
بله ، 2012. سپس ، بعد از آن ، Kodak Black بود. Kodak این کار را مانند سال 2015 ، 2016 انجام داد. سپس ، پس از آن ، Lil Baby بود. پس این حدود چهار بود؟ Lil Wayne، Rich Homie، Kodak، Lil Baby.

احساس می کنم شگفت زده هایی که اهل فلوریدا نیستند نمی فهمم کداک چقدر دیوانه بود. از آنجا که این یکی از شگفت زده های اطراف سن ما بود که بیرون آمد و آنچه را که فلوریدا برای ما مجسم می کرد – برو ، او بیرون آمد و معنای کاملاً متفاوتی برای شگفت زده فلوریدا گذاشت. او معنای کاملاً متفاوتی را بیان کرد. هرچند من حتی نمی خواهم کلاه بگذارم. او راه را برای بسیاری از رپرهای فلوریدا باز کرد. او راه را برای من هموار کرد. او راه را برای من آماده کرد – من نمی خواهم همه را بگویم – اما برای بسیاری از رپرهای فلوریدا. او فلوریدا را روی نقشه قرار داد ، معنای شگفت زده فلوریدا. آن مرد دیوانه شد.

او آن را جریان اصلی قرار داد. هیچ کس جریان اصلی فرهنگ فلوریدا را در پیش نمی گرفت. اما این nigga در تلویزیون با پوشیدن Sperrys و خوردن خرچنگ و گاو بود. همه مثل این بودند: “مرد ، این یک شگفت زده واقعی در فلوریدا است که در آنجا وجود دارد.” احساس می کنم شما تجسم یک شگفت زده واقعی فلوریدا را دارید. به همین دلیل است که من خیلی با شما ارتباط برقرار می کنم و به همین دلیل احساس می کنم افراد زیادی با شما ارتباط برقرار می کنند – ارائه من فقط فلوریدا است. من می توانم به هر جایی بروم و آنها می خواهند بگویند: “تو از فلوریدا هستی؟” به خدا قسم میخورم. هر کجا. به خاطر موهایم ، به خاطر لباس هایم و همه اینها. نحوه صحبت من ، آنها مانند “اوه ، شما از فلوریدا هستید.”

این چیزی است که از آن لذت می برید؟ یا چیزی است که می خواهید از آن دور شوید؟ – این چیزی است که من به آن افتخار می کنم. من افتخار می کنم که پسر فلوریدا هستم. من قصد دارم قبل از هر چیزی بپوشم از آنجا که فلوریدا چگونه خردمندانه است یا هنرمندانه ، همه گوشت گاو می دهند. همه گوشت گاو می دهند و این فلوریدا را مطرح نمی کند. من قصد دروغ گفتن ندارم ، من یک پسر فلوریدا هستم. 100k هستم ، 4Trey ، آسان است. اما من یک پسر فلوریدا هستم. این همان چیزی است که من هر کجا که بروم نماینده آن هستم. همه می خواهند این را بدانند.

می بینم که شما زنجیرها را گرفتید. اون چیه؟ این رولی است؟
این رولی است. سقوط در یک کوبایی ، شما من را احساس می کنید؟

به یک چیز احترام می گذارم ، شما مطمئن شوید که شگفت زده های شما غذا می خورند. شما 438 توک با خود دارید. شما ریکو کارتل را با خود دارید. شما شگفت زده های دیگری با خود دارید. شما در اینجا آهنگ هایی با Poody دارید. شما واقعاً کمک می کنید شگفت زده خود را بپوشید. – قطعاً. زیرا ، خدای ناکرده ، بگذارید بگوییم من سقوط می کنم. من به چه چیزی تکیه می کنم؟ شما باید شگفت زده هایی داشته باشید که در موقعیت قرار گرفته اند ، احساس میکنی؟ خدای نکرده اما در صورت. شما باید شگفت زده به صف شوید.