Big Sean ، pg_1 / a5n8wjbvmg1qogzoobe5 / big-sean-aflac “class =” ff-og-image-inserted “>

بیگ شان آماده است که هفته اول بسیار خوبی داشته باشد.

پس از سه سال دوری از بازی ، HITS Daily Double پیش بینی می کند که Big Sean’s Detroit 2 به عنوان شماره اول معرفی خواهد شد. 2 آلبوم در کشور. پیگیری های G.O.O.D. میکس تیپ 2012 رپر موسیقی 125 هزار فعالیت کل را در نظر گرفته است.

این باعث می شود Big Sean آخرین آلبوم 6ix9ine ، TattleTales را پشت سر بگذارد ، که پیش بینی می شود 150،000 فعالیت کل ایجاد کند. همراه با اولین ورود در میان 5 آهنگ برتر ، Big Sean دارای چهار آهنگ از 10 آهنگ برتر در Apple Music و سه آهنگ در 25 آهنگ برتر Spotify است.

Detroit 2 اولین آلبوم Big Sean از سال 2017 است که من تصمیم گرفتم. این پروژه شامل مواردی از Eminem ، Young Thug ، Travis Scott و موارد دیگر است. همچنین ، با رعایت تم ایجاد شده در دیترویت ، دیترویت 2 با عملکردهایی مانند دیو چاپل ، اریکه بادو و استیوی واندر که عشق خود را به شهر پذیرفته اند ، شهر زادگاه Big Sean را برجسته می کند.

Big Sean انتشار Detroit 2 را جشن گرفت با میزبانی یک جلسه پرسش و پاسخ در توییتر. شان ضمن طرح س questionsالات ، همچنین نشان داد كه J. Cole قرار است در آلبوم ظاهر شود.

وی علاوه بر این فاش كرد كه Def Jam staple به دنبال شروع كار بر روی آلبوم جدید خود به دنبال راه اندازی برچسب خود است.

همچنین

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان