هالزی دستور منع موقت علیه فن

را صادر کرد order-against-fan “class =” ff-og-image-inserted “>

هالزی دستور منع تعقیب موقت علیه یک طرفدار وسواس را به دست آورده است.

طبق اسناد قانونی به دست آمده توسط Page Six ، خواننده مانیك قرار منع تعقیب را صادر كرد هفته گذشته یک مرد 26 ساله را به آزار و اذیت مکرر او و همسایه خود متهم کرد. در این اسناد آمده است که هالزی “از زندگی ترسیده است” و در اوایل ماه اکتبر یک بازرسان خصوصی را استخدام کرد تا اطلاعات مربوط به استالکر ادعا شده را جمع آوری کند. گزارش شده است كه PI از يكي از همسايگان هالزي پست صوتي دريافت كرد ، كه ادعا كرد “يك آقاي جوان در محل اقامت خود متوقف شده و به دنبال [هالزي] رفته است ، تحت اين تصور كه ​​وي در محل اقامت وي زندگي مي كند. بعلاوه ، همان مرد 4 يا 5 متوقف شده است بارها از سپتامبر سال جاری چندین بار با LAPD تماس گرفته بود. “

همچنین گزارش شده همسایه زمانی را به یاد می آورد که این مرد با گیتار به خانه خود آمده و خواستار صحبت با هالزی ، نام قانونی اشلی نیکولت فرانگیپانه است. . بعد از اینکه به او اطلاع دادند که هالزی در آنجا زندگی نمی کند ، هوادار گیتار خود را روی زمین خرد کرد و نت بوکی را ترک کرد که می خواست به او بدهد.

پس از هفته ها تحقیق ، که شامل بازبینی این مرد بود حساب های شبکه های اجتماعی ، PI نتیجه گرفت که هوادار احتمالاً از بخش روانپزشکی تازه خارج شده است.

گفته می شود که قرار منع تعقیب در تاریخ 16 نوامبر منقضی می شود ، وقتی هالزی و هوادار ناشناس در دادگاه حاضر می شوند. طبق این دستور ، ارتباط مرد با خواننده و قرار گرفتن در فاصله 200 متری او ممنوع است.

صفحه شش همچنین گزارش می دهد كه هالزی از دادگاه خواسته است تا به هوادار دستور دهد تا هزینه های حقوقی و PI خود را بپردازد ، اگرچه مشخص نیست كه وی به دنبال چه مقدار پول است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">