Gucci Mane Taunts Jeezy قبل از نبرد “Verzuz” با “Dig Up Yo Partna”

گوچی مانه هیچ مشتی در دست ندارد. فقط چند روز قبل از نبرد Verzuz با دشمن دیرینه اش Jeezy ، گوووپ در این رابطه اشتراک کرد الگوی رفتاری که بعضی از طرفداران آن را کوچک و سرد خوانده اند.

تصویر از a گرفته شده است دادگاه بادامک اپیزودی که در آن یک مرد به سمت قاتل مظنون دخترش فرار می کند. شات هنوز عنوان شده بود: “go حفاری partna up n *** a من شرط می بندم که او نمی تواند گه بگوید” – متن ترانه از آهنگ “حقیقت” ساخته گوچی در سال 2012. این آهنگ به مرگ همکار جیزی هنری ال کلارک III ، خواننده رپ ، پوکی لوک اشاره دارد.

در سال 2005 ، پوکی لوک و سه مرد دیگر به خانه گوچی وارد شدند و ادعا می شود که به او حمله می کنند. در یک لحظه از حمله ، گوچی اسلحه خود را گرفت و در نهایت پوکی لوک را زخمی کرد قبل از اینکه مردان از صحنه فرار کنند. همکار جیزی اندکی بعد در یکی از مدارس ابتدایی نزدیک مرده پیدا شد. گوچی به قتل پوکی لوک متهم شد ، اما در نهایت پس از بحث در مورد دفاع از خود ، تبرئه شد.

این حادثه مرگبار در پی اختلافات گوچی و جیزی در مورد حقوق تک آهنگ “یخی” در سال 2005 رخ داد. گفته می شود که جیزی پس از قرار دادن 10 هزار دلار پاداش بر روی زنجیره خود ، دستور حمله به گوچی را صادر کرده است. گووپ در آیه اول “حقیقت” نیز به این امر اشاره می کند: “10 هزار دلار جایزه ای که به گردن من گذاشتند امیدوارم که به آنها نپرداختید ، زیرا آنها موفقیتی کسب نکردند. “

جیزی این ادعاها را در مصاحبه سال 2015 با Genius تکذیب کرد.

وی گفت: “من هرگز در این باره صحبت نكردم و طی سالها این مسئله آزار دهنده من بود زیرا احساس كردم كه هرگز قادر به توضیح وضعیت نیستم زیرا این خلاف G-Code است.” “من فقط می خواستم آن را در هوا قرار دهم ، لرد می داند که من هرگز بدون هیچ ماموریتی ساختگی مجلسی را نمی فرستم. من عشق زیادی داشتم.”

گوچی x Jeezy Vارزوز برنامه ریزی شده است که این جنگ در ساعت 8 بعدازظهر امروز پنجشنبه کاهش یابد. علاقه مندان می توانند این رویداد را از طریق اپل موزیک یا از طریق صفحه رسمی Verzuz در اینستاگرام مشاهده کنند.