Gucci Mane در نبرد “Verzuz” رو در روی Jeezy قرار بگیرد

بعد از هفته ها پیش بینی ، سوئیچ های حریف و شوخی های کافی مربوط به برف برای دور زدن ، بالاخره روز فرا رسید. Gucci Mane و Jeezy در نبردی برای Timbaland و Swizz Beatz قرار دارند ورزوز مرحله ای که اکنون میزبان افرادی چون نلی و لوداکریس ، 2 Chainz و Rick Ross و اکنون این دو افسانه آتلانتا بوده است.

برای اضافه کردن همه چیز ، دو خواننده رپ در شهر سحرآمیز ATL روبروی یکدیگر قرار می گیرند.

اما راه رسیدن به این نبرد راهی پیچیده بود. قبل از اینکه گوچی در نبرد با Jeezy قفل شود ، قرار بود حریف اصلی او TI باشد ، زمانی که این جنگ ابتدا یک ماه پیش اعلام شد. به دلایلی که هنوز ناشناخته است ، TI هفته گذشته از این رویداد انصراف داد و با کمال تعجب Guwop جایگزین آن شد.

البته ، فیل در ورزوز room گوشت گاو دیرینه ای است که Jeezy و Gucci داشته اند و اکنون چندین سال طول می کشد که ناشی از مشاجرات مختلف است ، اما به نظر می رسد که آنها کلبه را با روح به اشتراک گذاشتن یک شب افسانه ای موسیقی با هم دفن کرده اند. علی رغم آن ، گوچی گوچی خواهد بود و هنوز هم حیله گرانه پرتاب لبه های دست و پا و راه های جیزی می کند که منجر به نبرد می شود. او حتی ویدئویی از خود نشان داد که مانند یک مسابقه بوکس در حال تمرین در پایین یک تپه است و به جیزی هشدار داد که با شرایط مناسب درست شود و گرنه دیگر شرکت نمی کند.

گوچی همچنین کمی قبل از وقوع نبرد ، قطعه Jeezy diss خود “Truth” را به سرویس های پخش جریانی منتشر کرد.

صرف نظر از الگوهای رفتاری و گوشت گاو گذشته ، این نبرد سنگ قدم مهمی در بازسازی پلی بین هر دو هنرمند برجسته آتلانتا است. بعلاوه ، بعد از نمایش مهمانی پس از آن است که هر دو Jeezy و Gucci در Compound ATL میزبان خواهند بود ، امیدوارم طبق دستورالعمل های CDC.

گوچی مانه و جیزی را تماشا کنید که در مسابقه خود ضربه بزنند ورزوز اکنون در اپل موزیک نبرد کنید ، IG یا پایین