Grimes از نرم‌افزار هوش مصنوعی رونمایی کرد که به هنرمندان اجازه می‌دهد صدای او را تکرار کنند

پس از اینکه گریمز به هنرمندان اجازه داد تا از هوش مصنوعی برای تکرار صدای او در آهنگ‌های آینده‌شان استفاده کنند، این هنرمند کانادایی اکنون از نرم‌افزار جدیدی رونمایی کرده است که به طور خودکار صدای افراد را به گریمز تبدیل می‌کند.

گریمز نحوه عملکرد این برنامه را در مجموعه‌ای از توییت‌هایی با عنوان «چگونه می‌توان موسیقی را برجسته کرد GrimesAI» توضیح داد.

اگر به http://elf.tech بروید [you] می‌تواند آواز صدای شما را آپلود کند یا مستقیماً در برنامه ضبط کند (برای انجام این کار روی دکمه «ایجاد» کلیک کنید.» او نوشت. “این صدا همان صدا را اما با صدای من تولید می کند.”

کسانی که علاقه بیشتری به آموزش مدل آواز AI Grimes دارند نیز می توانند این کار را با پایه های موجود در سایت انجام دهند.

گریمز به هر هنرمندی اجازه می دهد تا از این نرم افزار به صورت رایگان استفاده کند، اگرچه او تصریح کرد که اگر هنرمندی تصمیم بگیرد موسیقی را خودش یا از طریق یک برچسب توزیع کند، می تواند حق امتیاز را دریافت کند. این هنرمند 50 درصد از حق امتیاز ضبط اصلی را درخواست می کند زیرا او همچنان از نظر فنی هنرمند برجسته خواهد بود.

گرچه گریمز تمایل به بازتولید صدایش به صورت دیجیتالی دارد، اما از کاربران بالقوه خواست تا از آواز او با سلیقه استفاده کنند.

گریمز در حال حاضر به طور کامل به موسیقی تولید شده توسط هوش مصنوعی متمایل است، اما گفت که همچنان قصد دارد در آینده نزدیک موسیقی خود را منتشر کند.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده نیز موسیقی واقعی گریمز را منتشر خواهم کرد [of course]. Music for Machines و من می‌خواهم به زودی نرم‌افزار شوم!» او گفت.

او در پایان گفت: «ما هنوز در مرحله بتا هستیم، به‌روزرسانی‌های مداوم مدل صدای GrimesAI، پایه‌ها و سرویس توزیع را انجام خواهیم داد، بنابراین به یاد داشته باشید که از CHAOS لذت ببرید.