Grime OG P Money “در حالی که منتظر هستیم” بسته مراقبت

را رها می کند g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / lnht2ihxboml9hqm00tv / p-money “class =” ff-og-image-inserted “>

امروز زودتر ، صحنه ناخوشایند OG P Money با چیزی کمی غیر منتظره وارد شد. او نه تنها EP جدید خود را در حالی که منتظریم در زمینه خدمات پخش جریانی رها کرد ، وی همچنین با ارائه یک سپر بصری 10 دقیقه ای (به کارگردانی Chas Appeti) کل پروژه را همراهی کرد. و بهترین چیز در مورد این مجموعه جدید سه آهنگه؟ این فقط یک بسته مراقبتی است که باید به ما کمک کند تا اینکه او ظرف چند ماه پروژه جدیدی را با Silencer رها کند.

افتتاحیه “Bumbaclart Riddem” با Mez یک تمرین غنایی پر انرژی و پرشور از گرایش است که می بیند دو MC به پشت یک ساز ماز که خودش ساخته است ، به عقب برمی گردند. سپس ما در “آیا کسی آنجاست؟” تولید شده توسط IzaMik ، یکی از شخصی ترین آهنگ های P تا به امروز ، که او را در مورد خانواده ، سلامتی و عمیق ترین ترس های خود می بیند ، معرفی می کنیم. اختتامیه این پروژه “Pagans Everywhere” است – یک عکس هشدار دهنده تولید شده بوفی که کل صحنه را به خود جلب می کند و به ما می گوید که چند نفر هستند که از آنها راضی نیستند.

در توضیحات زیر فیلم ، P Money نوشت: “در حالی که ما منتظر هستیم زندگی دوباره به حالت عادی برگردد و مکان ها دوباره بازگشایی شوند ، من فکر کردم که یک EP سه قطعه به شما می دهم تا طی یکی دو ماه آینده شما را از بین ببرد تا اینکه پروژه بعدی را رها کنیم غیر سنتی EP توسط P Money x Silencer. “

تصاویر در حالی که منتظریم را در بالا نگاه کنید ، و EP را به صورت کامل در زیر پخش کنید.

<کنار کلاس = "کنار-پانل">