Grandaddy نسخه جدید پیانو 2000’s Sophtware Slump

را اعلام کرد

گروه indie راک کالیفرنیا Grandaddy بیستمین سالگرد جشن LP 2000 آنها سقوط Sophtware با استفاده مجدد از LP و انتشار نسخه جدید پیانو از رکورد. سقوط Sophtware… .. با پیانو چوبی دارای آهنگساز اصلی Jason Lytle است که کل آلبوم آلبوم را روی پیانو اجرا می کند. Grandaddy ویدئویی را برای نسخه پیانو “Jed’s Poen Other (زمین زیبا)” به اشتراک گذاشته است. آن را در زیر تماشا کنید.

تجدید چاپ Sophtware به صورت مجموعه 4xLP در تاریخ 20 نوامبر از طریق Dangerbird < / a> این نسخه شامل یک نسخه مجدداً از آلبوم اصلی ، جدید … در یک پیانو چوبی و 2 LPs از نادرها از جمله سیگنال به برف EP Ratio می باشد. > و از طریق شیشه Frosty Plate Glass EP که برای اولین بار روی وینیل صادر شده است.

“به دلیل همه گیری ، ناگهان به دنبال مهلت واقعی برای جیسون لیتل از … .. روی پیانو چوبی در بیانیه مطبوعاتی گفت: “این کار لعنت کن.” وی افزود: “اینجا می رویم ، درست مثل روزهای گذشته.”

جیم فرچیلد ، گیتاریست Grandaddy اضافه کرد: “با توجه به آنچه پدربزرگ انجام داده است و آنچه که جیسون در زندگی حرفه ای خود انجام داده است ، من فکر کردم اتاق برای توجه بیشتر به دیدگاه مورد علاقه من در مورد او ، که به عنوان ترانه سرا است ، توجه بیشتری می کند. “

< p>