GoldLink Drops آهنگ جدید “بهترین رپر در جهان F * ckin”

GoldLink روز پنجشنبه با انتشار آخرین قطعه تولید شده توسط Kaytranada ، “بهترین رپر در دنیای Fuckin” بازگشت.

گلدلینک به دلیل رویکرد غیرمعمول در ساخت موسیقی شناخته شده است. با این حال ، او تصمیم گرفت که اوضاع را به مرحله بعدی برساند وقتی که تصمیم گرفت یک آهنگ خفه را که شبیه اسکلت ناتمام یک ضبط به عنوان یک آهنگ است ، منتشر کند. اگرچه این می تواند طرفداران را از این کار منصرف کند ، اما اگر آنها از نزدیک گوش دهند ، فرصتی برای شنیدن اینکه رپ به برخی جنجال ها می پردازد ، گوش می دهند.

“در مورد مرد من مک ، بله او رفته است” ، GoldLink رپ کرد. “و او همان کاری را کرد که انجام داد / و ما جوان هستیم ، لعنتی در نزدیکی بچه ها / و باحال است ، و ما باحال هستیم / و من عشق گرفتم و او نیز من را دوست دارد / بنابراین من هیچ دمار از روزگارمان در نمی آورم ، به لعنتی انجام دهید. “

GoldLink هنگامی که تصمیم گرفت مداحی مک میلر را با ادعای رپ سرقت یکی از مفاهیم وی برای ساختن آهنگ “Dang!” با موج واکنش مواجه کند. از مک الهی زنانه. دوست خوب مک میلر ، آندرسون ، در این آهنگ حضور داشت .پاک که – مانند دیگران – فکر می کرد اتهامات گلدلینک بی احترامی است. با وجود واکنش های شدید ، GoldLink از اظهارات خود شانه خالی نکرده است.

این قطعه اولین انتشار GoldLink از زمان حذف اولین آلبوم استودیویی خود در سال 2019 است دیاسپورا

با تماشای تصویرگر به کارگردانی جو پرز در بالا یا پایین از طریق Spotify ، به تک آهنگ جدید GoldLink ، “بهترین رپر در دنیای Fuckin” گوش دهید.