G Herbo در پرونده کلاهبرداری فدرال که شامل شناسنامه های مسروقه است متهم شد

بر اساس کیفرخواست 14 ماده ای که در ماه سپتامبر تشکیل شد و چهارشنبه علنی شد ، G Herbo و اعضای خدمه او به انجام یک طرح کلاهبرداری چند میلیون دلاری متهم شده اند.

شیکاگو تریبون گزارش می کند که خواننده رپ – نام حقوقی هربرت رایت سوم – در میان چندین فردی است که با اتهامات فدرال توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری مفتولی و همچنین سرقت شناسایی مشکوک مواجه هستند. از جمله متهمان هربو می توان به مدیر / مروج وی ، آنتونیو “T-Glo” قوی ، خواننده رپ South Side ، جوزف “جو رودئو” ویلیامز ، و همچنین استیون هیز جونیور ، دماریو سورلز و ترنس بندر اشاره کرد.

کیفرخواست در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در اسپرینگ فیلد ، ماساچوست ثبت شد.

دادستان های فدرال گفتند که هربو و خدمه وی از کارت شناسایی و اطلاعات کارت اعتباری دزدیده شده ، که احتمالاً از طریق “وب تاریک” بدست آمده است ، برای خریدهای عجیب در چند سال گذشته استفاده کرده اند. این سفرها شامل مسافرت با هواپیماهای شخصی ، خدمات لیمو ، اجاره ماشین های سطح بالا ، تعطیلات جامائیکا ، سفرهای غیرقانونی با هزینه غیرقانونی در سراسر کشور و دو توله سگ طراح بود که مجموعاً حدود 1.5 میلیون دلار بود. تریبون گزارش می دهد که آخرین مورد کلاهبرداری در اوایل سپتامبر رخ داده است ، زمانی که یکی از متهمان با استفاده از اطلاعات جعلی اتاق هتل را در مرکز شهر شیکاگو ، جایی که استرانگ و دیگران اقامت داشتند ، خریداری کرد.

استرانگ ، که همچنین متهم به کلاهبرداری در سیم است ، مظنون به سرکرده این طرح است. گفته می شود او در سپتامبر در شیکاگو دستگیر شد.

رابرت داو قاضی منطقه ایالات متحده گفت: “اینها پرچم های قرمز برای فرصت فرار هستند.” “[Strong] می گوید که او چنین کاری نکرده است ، و والدینش مایلند او را تحویل بگیرند. اما چه کسی می گوید که در نیمه شب ، وقتی جاذبه اتهامات فرو می رود ، و شاید وزن شواهد ، تصمیم به فرار ندارید؟ “

گفته می شود ویلیامز در 24 نوامبر خود را تحویل داد و به او وثیقه اعطا شد.

بر اساس تریبون، رایت هنوز تسلیم مقامات نشده است.

کمپلکس برای اظهار نظر به تیم هربو مراجعه کرده است. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد پرونده با ما باشید.

اخبار اتهامات فقط یک روز پس از نامگذاری هربو منتشر می شود فوربس’30 Under 30 list for 2021. این خواننده رپ 25 ساله در یک پست اینستاگرامی این افتخار را اذعان کرد و نوشت: “NOTVER PAID ATTENTION 2 ACCOLADES CANT NOW Start … & I CANT STOP NOW !!”