Night Fright: Gunna ، Young Nudy و سایر بازی های پرطرفدار با صدای بلند فیلم های ترسناک و هالووین مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارند

w_1200 / fl_lossy، pg_1 / iyxnywohoyxocwnjcloc / loud-stream-rolling-loud “class =” ff-og-image-inserted “>

امسال هالووین آخر هفته می افتد … اما قرنطینه اجازه نمی دهد ترفند یا درمان کنیم . [ یادداشت Ed : RIP Bushwick Bill.] شما می توانید روز خود را با تماشای همه فیلم های ترسناک سپری کنید ، اما همچنین می دانیم که مهمانی های هالووین امسال چیز خاصی نیست. به این معنا نیست که نمی توانید حضور پیدا کنید و به لطف Rolling Loud ، با جریان ویژه Loud خود که در ساعت 6 عصر ET (3 بعدازظهر PT) شروع می شود ، می توانید در خانه راحت باشید. امشب (جمعه ، 30 اکتبر 2020) در کانال Twitch خود. بازی های برجسته شامل گونا ، تریپی رد ، لیل پمپ ، یانگ دلف ، یانگ برهنه و بسیاری از کارهای دیگر در طول دو روز اجرای برنامه ریزی شده (درست است ، آنها در شب هالووین نیز ظاهر می شوند). برای جزئیات بیشتر ، به وب سایت Rolling Loud بروید.

برای ورود به روح چیزها ، ما دو س simpleال ساده پرسیدیم: هنرمندان جریان بلند هالووین در فصل هالووین چه چیزهایی را تماشا می کنند (و میان وعده می گیرند)؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که آیا سفارش آب نبات شما با The Kid LAROI مطابقت دارد ، یا برخی از فیلم های ترسناک مورد علاقه $ $ راب بانک اگر این پاسخ “بله” باشد ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. یا شاید شما ممکن است هنرمند مورد علاقه جدید خود را پیدا کنید بر اساس اینکه آیا آنها با The Exorcist لرزان هستند یا نه. از طریق این 5 گزینه برتر ، ترفند یا رفتار ناجوانمردانه داشته باشید و شاید یک آب نبات (از نظر اجتماعی) دور قبل از شروع پخش جریان بلند Rolling Loud بعدا امشب ایجاد کنید.

همچنین

را نیز مشاهده کنید