پاپ دود مشترک مونتانا با ویژگی های “Double G”

فرانسوی مونتانا به تازگی “Double G” ، یک آهنگ جدید باس و سنگین را که شامل یک آیه بعد از مرگ از Pop Smoke است ، رها کرده است.

در مکالمه با Zane Lowe ، مونتانا فاش کرد که او در ابتدا بحث کرده است که آیا به دنبال مرگ نابهنگام پاپ در اوایل سال جاری پیگیری کنید. مونتانا در مصاحبه با New Music Daily اپل موزیک به لاو گفت: “بسیاری از مردم نمی دانند که من و پاپ اسموک چقدر به هم نزدیک بوده ایم.” “ما خارج از موسیقی دوست بودیم و موسیقی زیادی با هم داشتیم كه قصد داشتیم آنها را بیرون بکشیم و من خیلی ناراحتم که فرصتی برای انجام این کار پیدا نکردیم.”

ظاهراً این دو آهنگ بسیار بیشتری در طاق آماده اجرا داشتند ، همانطور که فرانسوی توضیح داد که آنها به طور گسترده ای با هم کار می کردند. وی افزود: “هنگامی که ملاقات کردیم ، واقعاً نزدیک شدیم و زمان استودیو ، استودیو پس از استودیو ، ما فقط این پیوند را ایجاد کردیم و تقریباً مانند یک پروژه با هم بیرون آمدیم ؛ این تعداد آهنگ ما بود.” “من حتی فکر می کردم که آن را بیرون نگذارم ، اما او بیش از آن چیزی است که از طرف هوادارانش ، از نیویورک و از مردم برخوردار است ، فقط برای دیدن جنبه مثبت و اینکه این بچه چقدر استعداد دارد و اینکه ارتعاشات ما با یکدیگر چگونه است. “

آلبوم پس از مرگ Pop Smoke ، Shoot for the Stars، Aim for the Moon ، شاهد رپ فقید بود که در حال استیضاح بود و از قطعه” Drink Freely “مونتانا نمونه برداری کرد.

به “Double G” در بالا گوش دهید.