فلوید می ویدر تایید می کند دختر ، یایا ، در انتظار بچه دار شدن با YoungBoy NeverBroke دوباره

floyd-dior “class =” ff-og-image-inserted “>

فلوید می ودر اکنون بخشی از خانواده در حال رشد YoungBoy NeverBrokeAgain است.

طی مصاحبه اخیر با Hollywood Unlocked ، افسانه بوکس تایید کرد که دخترش ، ایانا فلوید در مورد سوال دخترش برای مادر شدن گفت: “یایا” می ودر ، فرزند NBA YoungBoy باردار است. “” من فقط بهترین چیز را برای دخترم می خواهم. همیشه بهترین را می خواهم. ” “اگر این باعث خوشبختی او شود ، پس ما خوشحال هستیم. من و مادرش خوشحالیم. اما آنچه که من سعی می کنم انجام ندهم این است که وارد کار شخصی او شوم. چون وقتی او دیگر زیر سقف من نباشد ، پس بین او و او نیمه. “

یانگ بوی خارج از اینکه یکی از بزرگترین اقدامات رپ است ، از طریق روابط خود شبکه ای می بافد. وی در حال حاضر دارای هفت فرزند است – دو نفر از آنها در یک هفته متولد شدند – و یک فرزند با یایا در راه است. این درب گردان زنان درام ایجاد کرده است ، از جمله یک حادثه چاقوکشی که منجر به دستگیری یایا شد.

پس از آزادی یایا از زندان ، یانگ بوی اقدام به یک لغو Instagram Live کرد که هدف آن کداک بلک بود و منجر به ارسال عکس های ولگرد شد. در فلوید می ودر. هنگامی که جیسون لی از او س askedال کرد که احساس می شود توسط YoungBoy “الاغ عوضی” خوانده می شود ، مایودر به زندگی خانگی YoungBoy به عنوان منبع بی احترامی اشاره کرد.

“این به تربیت شما مربوط می شود” ، فلوید گفت “ابتدا از خانه شروع می شود.”

همچنین تماشا کنید