Fivio Foreign Drops Video برای آهنگ جدید “Trust”

Fivio Foreign از بروکلین ویدیویی را برای قطعه جدید خود “Trust” ، آهنگ دیگری که توسط همکاری مکرر او AXL Beats تولید شده ، رها کرده است.

در این آهنگ کوتاه اما شیرین ، خواننده رپ بدون هیچ زحمتی از روی تولید اسکریتینگ رد می شود و با یک فیلم ساده از آویزان شدن فیویو با خدمه اش همراه است. تولید با رویکردی ملودیک تر ، کمی سبک تر از آنچه انتظار داشتیم است ، اما هنوز هم یک تمرین متناوب بروکلین است. اوایل این ماه ، او همچنین برای Big Sean و Hit-Boy برای “سلام” همکاری کرد.

آهنگ جدید Fivio پس از آن منتشر می شود که وی ادعا های مربوط به تعرض فیزیکی به دوست دختر باردار خود را انکار کرد ، چیزی که حتی دوست دخترش نیز آن را رد کرده است. وی در توییتر خود نوشت: “من از حمایت و نگرانی ها و دعاهای شما قدردانی می کنم … اما من نوفا را که انجام می دهم یا انکار نمی کنم پنهان نمی کنم” ، مادرم من را می کشد ، به علاوه من 2 نفر بزرگ دارم. و زن در زندگی من همه کارها را برای من انجام می دهد. در روابط مردم بحث می کنند و اختلاف نظر دارند ، Whoeva kno is kno ما بحث شده است ما بحث نمی کنیم ما همیشه بحث خواهیم کرد. ” در همین حال دوست دختر او گفت که دستگیری حمله به دلیل همسایه “فضول” اتفاق افتاده است.

پست جدید  شانس خواننده رپ روی «اسید رپ» که بر هنرمندانی مانند لیل اوزی ورت تأثیر می گذارد

فیلم “اعتماد” را در بالا مشاهده کنید.