Fivio Foreign Drops Video برای آهنگ جدید “Trust”

Fivio Foreign از بروکلین ویدیویی را برای قطعه جدید خود “Trust” ، آهنگ دیگری که توسط همکاری مکرر او AXL Beats تولید شده ، رها کرده است.

در این آهنگ کوتاه اما شیرین ، خواننده رپ بدون هیچ زحمتی از روی تولید اسکریتینگ رد می شود و با یک فیلم ساده از آویزان شدن فیویو با خدمه اش همراه است. تولید با رویکردی ملودیک تر ، کمی سبک تر از آنچه انتظار داشتیم است ، اما هنوز هم یک تمرین متناوب بروکلین است. اوایل این ماه ، او همچنین برای Big Sean و Hit-Boy برای “سلام” همکاری کرد.

آهنگ جدید Fivio پس از آن منتشر می شود که وی ادعا های مربوط به تعرض فیزیکی به دوست دختر باردار خود را انکار کرد ، چیزی که حتی دوست دخترش نیز آن را رد کرده است. وی در توییتر خود نوشت: “من از حمایت و نگرانی ها و دعاهای شما قدردانی می کنم … اما من نوفا را که انجام می دهم یا انکار نمی کنم پنهان نمی کنم” ، مادرم من را می کشد ، به علاوه من 2 نفر بزرگ دارم. و زن در زندگی من همه کارها را برای من انجام می دهد. در روابط مردم بحث می کنند و اختلاف نظر دارند ، Whoeva kno is kno ما بحث شده است ما بحث نمی کنیم ما همیشه بحث خواهیم کرد. ” در همین حال دوست دختر او گفت که دستگیری حمله به دلیل همسایه “فضول” اتفاق افتاده است.

فیلم “اعتماد” را در بالا مشاهده کنید.