Fivio Foreign به اتهام حمله در نیوجرسی

دستگیر شد class = “ff-og-image-inserted”>

خواننده رپ تمرینات بروکلین Fivio Foreign به دلیل حمله در پی حادثه ای در شنبه ، 10 اکتبر در Edgewater ، نیوجرسی دستگیر شد.

طبق هر پرونده زندان که XXL به اشتراک گذاشته است ، رپر “Big Drip” با اتهام حمله ساده و جزئیات بیشتر در حال حاضر مشخص نیست ، رزرو شد. سوابق نشان می دهد که در حال حاضر به او وثیقه اعطا نشده است و وی در زندان شهرستان برگن واقع شده است. بازداشت او پس از آن صورت می گیرد که Fivio همچنان محبوبیت خود را کسب کرده و به یکی از چهره های بسیار امیدوار کننده در جلوی صحنه تمرین بروکلین تبدیل شده است.

او اکتبر را با انتشار تک آهنگ “Ken” تولید کرد. It “که شامل شیکاگو MC Polo G. نیز می باشد. وی همچنین اخیراً با Nas و ASAP Ferg برای آهنگ و ویدیوی King’s Disease” Spicy “ارتباط برقرار کرده است. درست قبل از دستگیری ، او با رینگ همکار King Von همکاری کرد ، که وی را برای “من آنچه هستم” و ویدیوی مربوط به آن استخدام کرد.

پس از انتشار پروژه موفقیت آمیز 800 قبل از میلاد در اوایل سال جاری ، فیویو به طور پیوسته موسیقی جدید را با طرفداران خود به اشتراک می گذارد. باید دید چه زمانی وی از زندان آزاد می شود ، اما به احتمال زیاد او زودتر از موعد منتشر موسیقی خواهد شد.

همچنین