Finesse2tymes به JT پاسخ می دهد و می گوید “بچه زشت” ترول شبیه به او است

Finesse2tymes در نظری از City Girls’ JT در مورد “بچه زشت” یک متنفر احتمالاً غمگین اشاره کرده است.

نظر “کودک زشت” مورد بحث، همانطور که در اسکرین شات های شبکه های اجتماعی دیده می شود، از سوی JT در پاسخ به اظهارات یک ترول آشکار در مورد لیل یوزی ورت آمده است. به طور خاص، اظهارات ترول به JT در میان Uzi بود خماریدوران شخصیت الهام گرفته شده

“[Y]شما واقعاً دختران شهر را از بین می‌برید،» در کامنت اصلی آمده است. در پاسخ، جی تی به سادگی نوشت: «عزیزم زشت [and] پدر مرده» در کنار شکلک گربه ای گریان. او در یک نظر بعدی، نوزاد مورد نظر را با Finesse2tymes مقایسه کرد.

جی تی افزود: “لطفا مرا تنها بگذارید.” “من هیچ کس را اذیت نمی کنم.”

به نظر می رسد نظرات تیتراژ بیشتری از JT حذف شده است. با این حال، یکی از پیگیری‌ها در زمان نگارش این مقاله زنده ماند.

JT در کامنتی که هنوز در زمان نگارش این مقاله زنده است، نوشت: «من مجبور نیستم با افرادی که با من خوب نیستند، خوب رفتار کنم.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید، به نظر می رسد JT نیز در یک توییت به همه این موارد پرداخته است.

او نوشت: “من بی مشکل ترین فرد تاریخ هستم.” “Idgaf چیزی نیست، اما اگر زمانی پیدا کنم که یک شوت به عقب بزنم، این کار را خواهم کرد. هیچ چیز شخصی نیست، همه عشق است.»

jt ارسال در توییتر
تصویر از طریق JT در توییتر

در همین حال، Finesse2tymes با مقایسه نوزاد مخالفت کرد.

“هی، جی تی. از کی زشت حرف میزنی؟ سازمان بهداشت جهانی؟ جایی که؟ …. City Girls به تازگی سقوط کرده است.» او در یک ویدیوی استوری اینستاگرام گفت. فینس در به‌روزرسانی‌های متنی بعدی داستان خود، به ابراز تاسف از اظهارات کودک ادامه داد.

“[G]او در یکی گفت که من گفتم نمی‌توانم راهبه را انجام دهم. او در دیگری نوشت: «فقط نمی‌دانم، قبل از اینکه به زمین بخوری تو را به هوا می‌اندازم و «تو را بشکن».

ارسال finesse2tymes در اینستاگرام
تصویر از طریق Finesse2tymes در اینستاگرام
finesse2tymes در حال پست در اینستاگرام دیده می شود
تصویر از طریق Finesse2tymes در اینستاگرام

در مورد گفتمان Uzi که در مرکز همه اینها قرار دارد، این صرفاً آخرین نمونه از متنفران بی هنر است که با ناتوانی آشکارشان در اجازه دادن به مردم به سادگی خودشان را شرمنده می کنند. یوزی، البته، همیشه بی آزار باقی می ماند.