فتی وپ در سوگ مرگ برادر جوانتر خود می گوید: ‘دیگر از من نپرس آیا من خوب هستم … نه TF من خوب نیستم’

< / div>

فتی وپ و او خانواده متحمل خسارتی ویرانگر شده اند.

روز جمعه ، خواننده رپ Trap & B یک پست احساسی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که مرگ برادر کوچک ترش ، توایسون دپو را تایید کرد. فتی از Depew به عنوان “دوقلوی” خود یاد کرد و به خاطر “ناکامی” او عذرخواهی کرد.

“… من مرتباً با تلفن تماس می گیرم و تو tf را برنمی داری و این گه هرگز 3 بار زنگ نمی زند. حالا مستقیماً به vm رسیده است. “او عکسی از او و دپو را عنوان کرد. “من عاشق تو هستم lil bro. من واقعاً فکر می کردم که می توانم تو را بیرون کنم قبل از اینکه مجبور شوم مانند wtf پستی مانند این lil bro ارسال کنم.”

رپر افکار بیشتری را در یک سری داستان های اینستاگرام به اشتراک گذاشت و تکرار کرد اعتقاد او مبنی بر اینکه به نوعی مسئول محافظت نکردن از برادرش است.

وی نوشت: “دیگر از من نپرس آیا من خوب هستم … نه TF من خوب نیستم”. “من بسیاری از دست رفته ها را از دست داده ام زیرا تقریباً احساس طبیعی بودن داشتم … اما برادر مرد احساس می کند که 2017 دوباره این احساس مشابه است … من شعار را می شناسم” برای من گریه نکن من “من فقط نمی دانم که چه امامی به برادرزاده ام می گوید وقتی از من سال می کند که چرا مطمئن نمی شوم که خوب باشی …”

گزارش های روزانه صدای دپو پنجشنبه شب در زادگاه فتی در شهر زخمی شد پاترسون ، نیوجرسی. گفته می شود این جوان 26 ساله در خیابان لارنس نزدیک بلوار Rosa Parks در حالی که از ناحیه سینه زخم خورده بود پیدا شد. وی به مرکز پزشکی منطقه ای سنت جوزف منتقل شد و در حدود ساعت 11 شب اعلام شد که وی فوت کرده است. به وقت محلی.

به گفته رسانه ، مأموران تأیید نکردند که آیا در رابطه با تیراندازی دستگیری شده است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">