Fetty Wap به اتهام مواد مخدر فدرال به 6 سال زندان محکوم شد

پس از اعتراف به جرم خود به اتهامات مواد مخدر فدرال در سال گذشته، رپر فتی واپ به محکومیت محکوم شد. شش سال زندان، نیویورک تایمز گزارش ها.

در یک حضور در دادگاه در روز چهارشنبه، 24 می، فتی، که نام اصلی وی ویلی جونیور ماکسول دوم است، به دلیل مشارکت در یک حلقه قاچاق در سراسر ایالات متحده محکوم شد.

وکلای او با استناد به مسائل مالی در نتیجه همه گیری کووید-19، برای حداقل پنج سال حبس در این پرونده تلاش کردند. وکلای او استدلال کردند: “ناگهان احساس کرد که زندگی برعکس می شود و زمانی که شروع به مبارزه برای حفظ سبک زندگی ای که برای بسیاری ایجاد کرده بود، شرمنده شد.” «قضاوت او مختل شد. آقای ماکسول که از ادامه تعهدات مالی خود ناامید شده بود، برای چند ماه در بهار 2020 درگیر این جرم شد.

به گزارش اینسایدر، دادستان ها استدلال کردند که او باید حداقل هفت سال و سه ماه خدمت کند زیرا نیازی به تکمیل درآمد حاصل از موسیقی با پول قاچاق مواد مخدر نداشت. در یادداشت صدور حکم آمده است: «او شغل پردرآمدی به عنوان یک هنرمند رپ داشت و توانایی زندگی صادقانه و تأمین مخارج خود و خانواده اش را داشت. “در واقع، متهم به اداره تعزیرات گفت که در طول حرفه موسیقی خود 5 میلیون دلار درآمد داشته است. با این وجود، این متهم تصمیم گرفت تا درآمد خود را با قاچاق مقادیر زیادی مواد مخدر تکمیل کند – داروهایی که می دانست زندگی ها را خراب می کند.”

فتی در اوت 2022 در دادگاه فدرال اعتراف کرد، اگرچه از طریق وکیل خود تاکید کرد که با مقامات همکاری نمی کند. وکیل او گفت: «او همکاری نمی‌کند، من می‌خواهم خیلی خیلی واضح باشد. این یک درخواست استاندارد است.» تخمین زده می شود که او پس از اعلام ادعای خود بین 87 تا 108 ماه پشت میله های زندان روبرو شود. دو نفر دیگر در این پرونده، افسر اصلاحات نیوجرسی، آنتونی سینتجه و برادرش رابرت لئوناردی، پیش از فتی اقرار خود را پذیرفتند.

خواننده رپ “Trap Queen” در اکتبر 2021 دستگیر شد و متهم شد که بین ژوئن 2019 تا ژوئن 2020 بیش از 100 کیلوگرم کوکائین، هروئین، فنتانیل و کراک به دست آورده و آن را از ساحل غربی برای توزیع در لانگ آیلند و نیو منتقل کرده است. پیراهن ورزشی. او بعداً به توطئه برای نگهداری و توزیع 500 گرم کوکائین یا بیشتر اعتراف کرد.

فتی برای بار دوم در آگوست 2022 پس از اینکه مردی را در تماس فیس تایم تهدید به کشتن کرد، پس از اینکه او را “موش” خطاب کرد، دستگیر شد.