Fayetteville Native Morray ویدیو را برای آهنگ جدید “Low Key” به اشتراک می گذارد

مایت ، مادری فایتویل ، کارولینای شمالی ، ویدیوی آخرین آهنگ خود را با “Low Key” به اشتراک گذاشته است. این آهنگ دارای یک قلاب جذاب و ترکیبی از ملودی و دام موری است.

این چند هفته گذشته برای موری تولید مثبتی داشته است. نه تنها اولین آهنگ “Quicksand” او پس از حذف آن در ابتدای ماه نوامبر ، مورد توجه قرار گرفت ، بلکه مورد توجه قهرمان شهر زادگاه و افسانه کارولینای J. Cole قرار گرفت.

كول در زير پست ترانه از موري نوشت: “This shit AMAZING”. “Quicksand” همچنين از علاقمندي هاي دي جي مارشملو ، ريك راس و چند هنرمند برجسته ديگر نيز علائم مشترکي گرفت.

موری هنگام تأمل در مورد موفقیت اولیه “شن شن و ماسه” و اینکه چطور امیدوار است که آن را در این آهنگ حمل کند ، موری گفت که فقط می خواهد بتواند داستان خود را بیشتر با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.

وی گفت: “وقتی كه من” Quicksand “را منتشر كردم ، وقتی 100000 بازدید اول را نشان داد ، شوكه شدم و این خود برای من بیش از حد کافی بود. “این احساس دیوانه ای است که به دست آوردن عشق و احساس فشار همزمان. احساس می کنم باعث می شود خیلی سخت تر کار کنم. با” Low Key “، دوست داشتم مردم درک کنند که موسیقی من بیشتر از موسیقی است مبارزه ای که من از آن می آیم ، این سبک زندگی من است که در تمام زندگی ام احاطه شده است. در خارج ممکن است خنده دار و خونسرد باشم ، اما خیابان ها مرا بزرگ کرده و این چیزی است که هرگز در مورد من تغییر نخواهد کرد. من سعی می کنم خودم را انجام دهم برای خانواده ، شهر و مهمتر از همه مردم من. “

در حالی که موری به دنبال ادامه حرکت خود است ، موزیک ویدیوی جدیدترین آهنگ “Low Key” خود را از بالا تماشا کنید و ویدیوی “Quicksand” را در زیر ببینید.