Fat Joe در مورد نجات از داشتن به Freestyle در Biggie و 2Pac Cypher

Fat Joe می‌گوید که Big Daddy Kane او را از ورود به یک لحظه کلیدی سبک آزاد در کنار 2Pac و Biggie نجات داد.

لحظه مورد بحث در اولین نمایش اخیر پادکست جدید به طور طولانی مورد بحث قرار گرفت رکوردهای نمادینبه میزبانی آنجی مارتینز. قبل از آن در حوالی ساعت 21:40 در ویدیوی زیر، یک سوال از مجری در مورد اینکه آیا واقعاً رقابتی در برابر بیگی وجود دارد که به وضعیت “پادشاه نیویورک” در اوایل دهه 90 رسید.

جو گفت، در حالی که افراد دیگری نیز در این ترکیب حضور داشتند، بیگی “مرزهای زیادی را می شکند” و “کارهایی را انجام می داد که قبلاً ندیده بودیم.” در آن زمان، او افزود، او هنرمندی بود که سطح عظمتش همه را مجبور می‌کرد تا «شمشیرهای خود را تیز کنند» یا در خطر عقب ماندن باشند.

این منجر به سوالی در مورد سایفر کلاسیک مدیسون اسکوئر گاردن با 2Pac و Biggie در سال 1993 شد.

“مرد، من در ردیف جلو بودم و داشتم بیگ بابا کین را تماشا می‌کردم که ست خود را انجام می‌داد و ناگهان جمعیت را می‌بینی – کل جمعیت – به عقب برمی‌گردند، مثلاً به ورودی، تونل نگاه می‌کنند… و آن Pac و BIG بود. جو به یاد آورد.

جو گفت که جمعیت کاملاً در حال از دست دادن آن بودند، در حالی که او دقیقاً لحظه ای را که مشاهده شد مشخص کرد و از آنها خواست تا روی صحنه به آنها بپیوندد.

او گفت: “بنابراین در حالی که آنها راه می رفتند، مرا دیدند.” بنابراین Pac اینگونه است، “یو، بیا، کرک، بیا!” پس باهاشون میرم روی صحنه می رویم. فکر می‌کنم شیهایم هم از وو تانگ، شیهایم کودک ناهموار آنجا بود. ما به بالای صحنه رفتیم و سپس آن رمز را شروع کردند، که “من هفت MAC-11 گرفتم، حدوداً هشت عدد 38، نه عدد 9”. می خواهی در مورد ایستادن در کنار کسی صحبت کنیم؟ من روی صحنه لعنتی با بیگی و پک بودم!»

جو می گوید که در آن زمان “عصبی” بود و کین را به خاطر یک وقفه به موقع نجات داد.

او گفت: «تمام چیزی که داشتم «فلو جو» بود. من نه میله ای آماده دارم، نه چیزی. بابای بزرگ ممکن بود من را نجات دهد، زیرا من کارهای بدی انجام می دادم. و میکروفون را به من دادند [like] “ای، جو چاق!” و سپس بابای بزرگ حرفش را قطع می کند و می گوید: “یو، یو. ما وقت نداریم.»

جو در پایان بازتاب خود در مورد رمز سال 1993، اهمیت شخصی لحظه را تکرار کرد.

او گفت: «آنها مرا نجات دادند.

مصاحبه کامل را در زیر ببینید.