Eminem Super Fan Records را برای بیشتر خال کوبی های یک نوازنده مجرد

تنظیم می کند -beats “class =” ff-og-image-inserted “>

یک تکنسین ناخن در اسکاتلند با داشتن پانزدهمین و شانزدهمین پرتره امینم ، رکورددار بیشترین خال کوبی یک هنرمند شد و رکورد قبلی 15 را شکست.

بی بی سی گزارش می دهد که نیکی پترسون از آبردین 52 خال کوبی دارد و از بین این 16 چهره ، بدن یا حالت امینم است. مترو یادداشت می کند که او “در سه سال گذشته پرتره ها را گرفته است اما در کل 28 عکس از او الهام گرفته است.” این موارد از “متن آهنگ و ارجاعات … گرفته تا پرتره امینم با رپر همکار D12 Proof روی سینه ، تا جلد آلبوم و حتی عکس های M & Ms”.

وقتی صحبت می کنید که چرا او چنین کاری کرده است بسیاری از اسلیم سایه ، پترسون 35 ساله گفتند که رپر دیترویت “ثابت زندگی من” بوده است و او چندین بار شاهد اجرای وی بوده است. پترسون درباره چگونگی ورود به امینم گفت: “من 14 ساله بودم که” استن “را شنیدم و قبلاً چنین چیزی را نشنیده بودم. “این من را دور کرد.”

به نظر می رسد اولین جوهر Em که پترسون گرفت سایه ای از جلد آلبوم Recovery او است ، و سپس فقط به دومینو تبدیل می شود به عکسهای مختلف از چهره او ، اجرای وی یا سایر موارد جلد آلبوم.

تات هایی که رکورد جهانی را به ثبت رساندند ، دو پرتره کوچک از Shady در هر دو انگشت اشاره او بودند.

مصاحبه مترو همچنین نشان می دهد که پترسون و شوهرش یک پسر 8 ساله دارند و “نامگذاری سگ به نام رپر مورد علاقه اش یک تسلیت بود ، زیرا شوهرش اجازه نمی داد اسم پسرشان را بگذارد مارشال مترز. “